Bat'ı kasımın ilk günleri olan hanımlar, gelin bebişlerimizi birlikte bekleyelim!!!

Yumurtlamadan (ovulasyon) adete kadar hangi belirtileri yaşadınız ve hamile misiniz?

• Ankete Katılan
    54
$1383788_223825501111773_1979493157_n.jpg bu sbah kı testım dıkkatlı bakın hatunlar ıkıncı cızgı cok derınden ve pembe komsumda gordu sızceee ??:KK14::KK14::KK14:

günaydın kızlar hepinizi kocaman öpüyorum ve kucaklıyorum dün öğrendiğim çok ilginç birşeyi anlatayım sana bir arkadaşımın kız kardeşi hamile kalamıyormuş doktora gitmiş erkekmiş doktoru ve kendisine demişki benim hamile kalma ihtimalimle senin hamile kalma ihtimalin aynı ne kadar üzücü bi düşünsenize ayrıca ne kadar yanlış bir yaklaşım neyse arkadaşımda araştımış ve kızılcahamam kaplıcalarının faydalı olduğunu öğrenmiş ve kardeşini götürmüş 1 ay boyunca hemen hemen hergün gitmişler ve sonuç 1 ay sonra hamile kalmış o bir aylık süreçte inanılmaz akıntı olmuş pislik akmış hep sonra tıkalı olan tüpler hep temizlemiş kendini yani umut hep var neyse sabah sabah kafanızı şişirdim

Canımmm, kızılcahamamı bende biliyorum eski hamam özellikle sain ve temiz olduğu için ancak.
işte yinede kısmet olacağı varmış, teyzem kızılcıhamama gitti, baka bi yerde sülük tuttur demişler onuda yaptı,
neler yaptı neler aşılama bile tutmadı. kadın tedaviyi 14 yıl sonra bıraktı hamile kaldı :)

Yani RAbbim verirse oluyooo

ınsallah kızlar 10 gun var gunume oyuzden onu goz onunde bulundurarak dıkkatlıce fotoyu acıp bakın cok pembe degıl cok cok sılık olarak bakın

CANIM bende dayanamayıp 25 ekimde yaptığımda hiç birşey yoktu. dün adet olamayınca bu sabah yaptım şimdi iki çizgim var. bir kaç gün daha bekle ve mutlaka tekrar yap inşallah vardır. sen silik görmüşsün ben hiç görmemiştim.

Canımmm, kızılcahamamı bende biliyorum eski hamam özellikle sain ve temiz olduğu için ancak.
işte yinede kısmet olacağı varmış, teyzem kızılcıhamama gitti, baka bi yerde sülük tuttur demişler onuda yaptı,
neler yaptı neler aşılama bile tutmadı. kadın tedaviyi 14 yıl sonra bıraktı hamile kaldı :)

Yani RAbbim verirse oluyooo

aynen öyle rabbim ol diyecek hepsi bu

5 gun sonra tekrar yapıcam ınsallahh vardır kızlar dunde boyle cıktı sabah yaptım bunu daha nettı dunkunden emın olamadık bundad apek emın degılım ama cızgı hıc cıkmadı suana kadar boyle
$1385730_223837581110565_1608407618_n.jpg sımdı daha cok gozukyyor sanırım

5 gun sonra tekrar yapıcam ınsallahh vardır kızlar dunde boyle cıktı sabah yaptım bunu daha nettı dunkunden emın olamadık bundad apek emın degılım ama cızgı hıc cıkmadı suana kadar boyle
Eki Görüntüle 844221 sımdı daha cok gozukyyor sanırım

canım evet şuan çok net görünüyor, ama bu kadar bekledikten sonra görünebilirmiş zaten, çok umutlanma
bir kaç daha sabret sonra ya test yap ya yaptır daha net çıkacaktır.

İnşallahhh hamilesindir.r

kızlar fto gorulme oranı aynı sadece dısını cıkardım ve gun ısına tuttum kasetı oyuzden daha cok gozukmus ınsallah sızce varmıdrı

X