Bat'ı kasımın ilk günleri olan hanımlar, gelin bebişlerimizi birlikte bekleyelim!!!

Yumurtlamadan (ovulasyon) adete kadar hangi belirtileri yaşadınız ve hamile misiniz?

• Ankete Katılan
    54
bu bebişmi diye testimin üzerindeki çizgiyi tarif etmiştim bugün 3,4 saat beklediğim idrarıma yine test yapıcam evde test yoktu sabah idrarına yapamadım bakalım meraktan kudurdum

günaydın ben evde ıkı kere test yaptım cıktı ama dun 12 gun oldu ultrosyana gırdım kese gorunmedı kan verdım sonucunun yarın alacam sızce hamılemıyımdır kese sonradan gorunur mu:KK49:

günaydıhn kızlar test yaptım sabah işe gelir gelmez çift çizgiyi gördüm ikinci çizgi daha silik ama var sanırım hamileyim ama biraz beklemek istiyorum doktora gitmek için ilki 9.haftada kalp durmasıyla sonuçlanmıştı.şimdi hem korkuyorum hem de hemen gitmek istiyorum.çok tuhaf hissediyorum kendimi inanamıyorum :KK43:

günaydıhn kızlar test yaptım sabah işe gelir gelmez çift çizgiyi gördüm ikinci çizgi daha silik ama var sanırım hamileyim ama biraz beklemek istiyorum doktora gitmek için ilki 9.haftada kalp durmasıyla sonuçlanmıştı.şimdi hem korkuyorum hem de hemen gitmek istiyorum.çok tuhaf hissediyorum kendimi inanamıyorum :KK43:

canım bekle yaarın yada c.tesi bi daha test yappp

gözünaydın arkadaşım. Inşallah sağlıkla kucağına alırsın. Ama bence ikiside aynı koyuluktaysa kan testinde gayet yüksek bir değerle teyit edebilirsin. Yani ben olsam giderdim bugünden. Belirtin var mıydı

cnm adetn gecikmişti dimi eğer geciktiyse ve 2. cizgi silikte çıktysa hamilesn :KK34: ben kızımda 5 haftalık hamileyken silik çıkmıştı 2. çizgi:nazar:

bat 30 ekim di aslın da geçen ay 1 ekim de adet gördüm en son normalm de 3 gün geri gelirdi hep. 4 gün önce yaptığımda hiç bir şey yoktu testte şimdi var. dün yazmıştım adet olacak gibiyim ama olmadım . sürekli hastalandım die tuvalete koştum dün hep ama bişey yoktu. ilk gebelikde direk çizgiyi görmüştüm. şimdi adetim geçti çizgiyi de gördüm var o zaman di mi ??

laç dakika olduuu
şu an 10 dakkayı geçti iki tane çizgim var :)

merhaba arkadaşlar biz de yaklaşık 5 aydır deniyoruz ama olmadı bu ay bat ım ekim 27 idi henüz gelen giden bişey yok sadece adet olacakmışım gibi gögüslerim acıyo ama hiç adet agrısı yaşamıyorum acaba stresten dolayı bi gecikmem mi yoksa -işallah- bebek mi var?eşim de test yapma çıkmazsa moralimiz bozuluyo diyo bekliyoruz bakalım şimdilik öle işallah Allah ım isteyen herkese aratmadan herhangi bir sağlık problemi ile karşılaşmadan hayırlı sağlıklı evlatlar nasip eder 4 yıllık evliyim bu arada

aslında kaşınma yanma vs oluyo ve beraberinde kasık ağrıları varsa enfeksiyon oluyormuş bende de olmadı ama adetten hemen sonra gideceğim çünkü beni çok rahatsız etti resmen yumurtalarım ağrıdı felaket kasık batmaları oldu. Belki de hamilesindir sen

4 aydir bu durumu yasadigim icinn vücudum oyun da oynuyor olabilir bana :)
o yüzden batim geçtikten 3 gun sonra inanirim hamile oldugumaa
yoksa hep husrann :KK43:

bat 30 ekim di aslın da geçen ay 1 ekim de adet gördüm en son normalm de 3 gün geri gelirdi hep. 4 gün önce yaptığımda hiç bir şey yoktu testte şimdi var. dün yazmıştım adet olacak gibiyim ama olmadım . sürekli hastalandım die tuvalete koştum dün hep ama bişey yoktu. ilk gebelikde direk çizgiyi görmüştüm. şimdi adetim geçti çizgiyi de gördüm var o zaman di mi ??

var cnm gözn aydın allah sağlıkla kucağna almayı nasip etsn :nazar:

merhaba arkadaşlar biz de yaklaşık 5 aydır deniyoruz ama olmadı bu ay bat ım ekim 27 idi henüz gelen giden bişey yok sadece adet olacakmışım gibi gögüslerim acıyo ama hiç adet agrısı yaşamıyorum acaba stresten dolayı bi gecikmem mi yoksa -işallah- bebek mi var?eşim de test yapma çıkmazsa moralimiz bozuluyo diyo bekliyoruz bakalım şimdilik öle işallah Allah ım isteyen herkese aratmadan herhangi bir sağlık problemi ile karşılaşmadan hayırlı sağlıklı evlatlar nasip eder 4 yıllık evliyim bu arada

cnm adetin 4 gün geçmiş aslında bi test yapsan ii olur bence inşallah bebek varadır :KK1:

X