Bat'ı kasımın ilk günleri olan hanımlar, gelin bebişlerimizi birlikte bekleyelim!!!

Yumurtlamadan (ovulasyon) adete kadar hangi belirtileri yaşadınız ve hamile misiniz?

• Ankete Katılan
    54
Şiddetle artık gebelikten şüphelenirken sonuç 1.20 rabbim nasip etmedi üzülmicem diorum ama işte allah yardımcım olsun

hamile olabilirsin çok az olsada yükselmiş beta değerin kolla kendini kaç gün geçti adetin henüz geçmemişde olabilir muhtemelen ya erken düşük yapıcaksn yada geç döllenme olmuş olabilir canım benimde değerim düşüktü sonradan lekelenmem oldu 10 gün sonrada düşük yaptım :KK43:(

kızdırmayın mujumu :KK19: bak bana ben bu ay o ovulasyon kitlerini deneyerek bebiş denemeleri yaptım..gün aşırı deneme yaptık bayram seyran demedik ama pzt test yaptım negatif çıktı..2 günde gecikme var hatta..ama pozitif bakıorum ben..bu ay olmadı öbür ay deneriz napalım allah ne zaman verirse :KK16: en doğrusunu o bilir..

sabrediyoruz üzülmüyoruz sağlıkla ve Allahın izniyle bebişleri kucaklıyoruz

sabırla kasım ayına çabalıyoruz olmadı napıyoruz

:18::18: hayırrrrr

:KK43::KK43::KK43::KK43::KK43: hayırrrrrrrrrrrr
çalışmalara devam edippppp:KK52::KK52::KK52::KK52: :KK1::KK1::KK1::KK1::KK1:

üzülmeyin nolurrr, çoğunuz yeni evlisiniz, evet tedavi görün gerekirse ama azcıkda sabredelim dimi yaaaaa:KK19::KK19::KK19::KK19::KK19::KK19::KK19::KK19::KK19::KK19::KK19::KK19::KK19::KK19::KK19::KK19:

öylede doğru söylüuosun ama bizim denemeye başlayalı 7 ay oldu bi kere 10 gün sevindim hamileyim die düşük yaptım olmayınca olmuor valla takmıcan kafaya anca öyle

bat 26 kasım ama adetim düzensizleşti ya düşükten sonra geçen ay 28de oldu bu ayda 24de normalde 26da bir oluyorum offff çok kafam karışk doktr odasından çıkarken ağlamıcam diye diye zor tuttum kendimi yüzüm felç geçirmişş gibi oldu rüyayada yattım halbuki hamile gördüm kendimi offf offf sende durumlar nasıl canım

Ben bu sabah regl oldum tatlım, bende kaldım sınıfta :)

merhaba bende listeye dahil olmak istiyorum :KK16:
düzensizlik var bende gecikmeli oluyorum :KK14:
bat : 18 kasım ama sarkabilir 1 hafta daha. ekimde 9 gün gecikmeli olmuştum
yaşım : 24
8 aydır çocuk istiyoruz

bizde 7 aydır istiyoruz benim normalde düzenliydi adetim ama son 2-3 aydır düzensizleşti ya 4 gün atıor ya 2 gün düşük yaptım ama ben ondan diye düşünüyorum napıcas böyle bilmem

hamile olabilirsin çok az olsada yükselmiş beta değerin kolla kendini kaç gün geçti adetin henüz geçmemişde olabilir muhtemelen ya erken düşük yapıcaksn yada geç döllenme olmuş olabilir canım benimde değerim düşüktü sonradan lekelenmem oldu 10 gün sonrada düşük yaptım :KK43:(

Canım 2 gün geçti benim artık ümitlerim bitti rabbim hayırlısını versin

bizde 7 aydır istiyoruz benim normalde düzenliydi adetim ama son 2-3 aydır düzensizleşti ya 4 gün atıor ya 2 gün düşük yaptım ama ben ondan diye düşünüyorum napıcas böyle bilmem

bende hamilelik düşünmüyodum başlarda eşim istiyodu, ne zamanki kafamda kendimi tam anlamıyla hazır hissetmeye başladım düzensizleşti. temmuzda iki kez adet oldum ağustosta 1 gün, eylülde normale döndük ama ekim gecikmeli geldi :KK14:
inşallah kalırız hamiş en yakın zamanda :KK16:

Hoşgeldin tatlım, makarnanın sosunu katıym hemen ekliycem :)

hoşbulduk canım, afiyet olsun sana bu arada :)

yawrum olur olur sen sabret sakın tüp bebek yaptırma çok erken daha

Yani de miii ben de öyle diyince doktor şok oldum zaten eşimin suratına bakakaldımm... Benim bildiğim Tüp bebek en son adım hamilelik için gibi bişe... Allahım en hayırlı olan tez zamanda nasip etsin inşalaahhhh

Son düzenleme:
Canım 2 gün geçti benim artık ümitlerim bitti rabbim hayırlısını versin

normalde düzenliyse adeetin 2 gün geçmesi biraz tuhaf betanda çok az yükselmiş ya geç döllenme dicem ama o zaman yine daha yüksek olması gerekiyordu maliseff sende demek ki oluşmuş olmuş ama vücudun kendi kendine erkenden atmış adet oluncada iyice giderrr ahh ahh benim 13 gün geçti adetim bi baktım parça düşürüyorum kendi kendime evde allah kimsenin başına vermesin

Evet özele gidiyorum mecbur başka seçenek yok şu an.. Yurtdışındayım maalesef... Su ana kadar hiç bi tedavi görmedim, sadece gecen ay hormonlarıma baktırdım, ultrasound a girdim... Hepsi normal bi sorun yok çok şükür... :26: bişe çıkmayınca doktor geriye sende bakmamız gereken bi tek tüpler kalıyo dedi... Ve bu dün gittiğimiz doktora yönlendirdi işte... Sinirlerim bozuldu zaten ağladım ağlıcam yani... Bu ovulasyon muhabbetini hele hiç anlamadım... Diğer gittiğimiz ürolog da nerdeyse aynı hafta eşimi varikosel ameliyatı yapcaktı tek bi test sonucuna göre... Biz mi cahiliz insanlar mı canavar gibi anlamıyorum yaa artık hastaneye gitmekten nefret ediyorumm....

canım yumurtlama olmasa bile adet görebilirsin benim bazen öyle olabiliyor ordan biliyorum... ama bence başka doktora da görün fikir almış olursun... hemen tüp demez kimse yaa

Hatunlar ben iltihap için soğan suyuna başlamıştım (bugün 10. günüm) yumurtlama günlerim de geçti, bazı yerlerde okudum eğer bu yumurtlama zamanımdan hamile kaldıysam soğan suyu bebeğe zarar verebilirmiş.. :KK30: :KK30: (5 gün daha uygulamak istiyorum ama hamilelik oluşmasını engeller mi acaba?) :KK6: :KK6: :KK6: :KK6:

bende hamilelik düşünmüyodum başlarda eşim istiyodu, ne zamanki kafamda kendimi tam anlamıyla hazır hissetmeye başladım düzensizleşti. temmuzda iki kez adet oldum ağustosta 1 gün, eylülde normale döndük ama ekim gecikmeli geldi :KK14:
inşallah kalırız hamiş en yakın zamanda :KK16:

inşallah ya işte kafana hiç takmıcan taktığın zaman geerçekten olmuyor bende bu ay bir kursa bir yerlere başlıyım diyrum takmamak için yoksa evde internette sürekli araştr durr valla bu konu hakkında tez yazıcak kıvama geldimmm

X