Bat'ı kasımın ilk günleri olan hanımlar, gelin bebişlerimizi birlikte bekleyelim!!!

Yumurtlamadan (ovulasyon) adete kadar hangi belirtileri yaşadınız ve hamile misiniz?

• Ankete Katılan
    54

hiç belli olmaz ameliyattan önce bebiş olur belki

çok sinirlendimmmmmm

4444444444:

ARTIK BURADA AĞLAYAN KİMSEYİ GÖRMEK İSTEMİYORUMMM

kızdırmayın mujumu bak bana ben bu ay o ovulasyon kitlerini deneyerek bebiş denemeleri yaptım..gün aşırı deneme yaptık bayram seyran demedik ama pzt test yaptım negatif çıktı..2 günde gecikme var hatta..ama pozitif bakıorum ben..bu ay olmadı öbür ay deneriz napalım allah ne zaman verirse en doğrusunu o bilir..

kızlar bütün belirtiler fos çıktı bugün doktora gittim koca bir sıfırrr negatif çıktı beta sonucm kaasık ağrılarrımın sebebide adet olacağmmış meğersem bugün adet oldum allahtan kis falan oluşmamış benim umutlar diğer aya bu ay çok umutlanmştım hiç bi yerimdede bişi yok sıkıntı falan ama kafaya takınca olmuyor benim tavsiyem sizde takmayın adetime 5 gün kala gene gördüm kırmızıları bide üstüne erken oldum o yüzden kimse takmasn kafasına diyorum. diyorum ama düşünmektende vazgeçemiyorummmm

kasıklarım ağrıyor kafamı kaldıramıyorum adet olma belirtilerinin hepsi var ama olmadım hala :S:S:S ayaklarım resmen buz gibi halsizlikten dökülüyorum. hamile değilsem garanti grip de olucam pöffffffff

Bu ay ben de ilk defa denedim testi ama hala göremedim Tyi baksana arkadaş ovulasyon olmadan da regl olunabiliyo diye yazmış.. Bi de başıma bu çıktı... Denemeye bile gerek kalmıyo bu durumda... Hadi hayırlısı inşallah öbürr aylara gerek kalmaz...

Üzülme balım bu aya kısmetse bebiş gelecek, beraber bekleriz işte, BAT bildirirsen güncellerim

Üzülme balım bu aya kısmetse bebiş gelecek, beraber bekleriz işte, BAT bildirirsen güncellerim

bat 26 kasım ama adetim düzensizleşti ya düşükten sonra geçen ay 28de oldu bu ayda 24de normalde 26da bir oluyorum offff çok kafam karışk doktr odasından çıkarken ağlamıcam diye diye zor tuttum kendimi yüzüm felç geçirmişş gibi oldu rüyayada yattım halbuki hamile gördüm kendimi offf offf sende durumlar nasıl canım

Şiddetle artık gebelikten şüphelenirken sonuç 1.20 rabbim nasip etmedi üzülmicem diorum ama işte allah yardımcım olsun

sabırla kasım ayına çabalıyoruz olmadı napıyoruz

:18::18: hayırrrrr

hayırrrrrrrrrrrr
çalışmalara devam edippppp

üzülmeyin nolurrr, çoğunuz yeni evlisiniz, evet tedavi görün gerekirse ama azcıkda sabredelim dimi yaaaaa

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…