Bat'ı kasımın ilk günleri olan hanımlar, gelin bebişlerimizi birlikte bekleyelim!!!

Yumurtlamadan (ovulasyon) adete kadar hangi belirtileri yaşadınız ve hamile misiniz?

• Ankete Katılan
    54
bende ayni/eşim bırakmıyor bende bırakamıyorum.bir arkadaşım 2 çocuğu var ikisinde de içimiş.en fazla 2 sigaraya izin veriyormuş doktor ama bırakamıyorsan

benim eşimin bana bu konuda asla tavizi yok asla..ben de içemem zaten bir belgeselde bir nefes sigara dumanının bebeği nasıl anne karnında etkilediğini görmütüm nasıl bunalıyodu bebecik:KK43:

Ay bileydim hiç yapmazdım. Erkeninden değildi normaldi. Ben kaliteli sanıyodum o nalet şeyi. :KK43: Böyle 2-3 saatte bir bi damla geliyor. Geçen ay da böyle süründürdü beni 4 gün. Madem geldin ol da bit di mi?

Adet olmadan koparma kayışı hemşiree. Belli olmaz bu işler önce adet sonra kayış:KK52:

ben adetten sonra koparmıştım:)) benimde ilk gün az geldi 1 ped idare etti düşün.dünde öyle.bugün kahverengi lekeler gelmiş bitti.bu ne ben 1 paket bitirirfim adetimde

Ben de öyl diyodum ağlamicam diye ama sümüklü değil sümkürüklü böcek oldum adet olunca :KK25: Kocam hiç sallamıyor tabii bu ay olmasa bi dahaki ay olur kafasında. Benim de üzülmediğimi sanıyordu. Evrak işlerine bakıyordu koltukta oturmuş, ben yerde sürüne sürüne gittim kafamı dizinin ucuna koydum. Oy birtanem diye çekti yanına ben bir pöykürdüm bir ağladım off:2:

pöykürdün mü :))))) pöykürmek yok bacım.adet olunca ne diyeceğiz biliyormusun?bana kırmızı çooooooooook yakışıyor :)))))))

slm kızlar nasılsınz ilk defa yazıyorum buraya benmde bat ayın dördü inşaallah gelmez bebiş müjdesi yazarım bende bizde hepimz hayırlarla inş.

canım, ben şunun için bu dua, küsler barışsın bunu okuyum gibi şeylere pek inanmıyorum,

ama sürekli yaptığım bişey var, faydası olduğuna inanırım, çalışırken evdeyken yoldayken sürekli bir sure okuyorum,100-200-500 kaç tane okurum bilmiiyorum...

ben inanıyorum okuyorum ama hayırlısı rabbim bilir.sen ne okuyorsun?

amin...kızlar bu arada bişey soracam dua edeniniz varmı yada önereceniz dua
slm canım duanın yeri zmanı yoktur bunu hepimz biliyoruzdur kabul edilmedi demekde yanlıştır. hz allah muhakkak en güzeini bilir hakkımızda duanın kabul edileceği büyüklerin tavsiye ettiği özel zamanlar vardır kuranı kerimde evlat için yapılmış ve kabul edilmiş dualar vardır hz allaha biz dua ederiz o hemen kabul eder veya bizi hazırlar öyle kabul eder veya kabul etmez ama sevabını cennetinde verir doğru ve usulüne uygun dualar etmeyi nasib eylesin hz allah bizşere inşaallah...

X