Bat'ı kasımın ilk günleri olan hanımlar, gelin bebişlerimizi birlikte bekleyelim!!!

Yumurtlamadan (ovulasyon) adete kadar hangi belirtileri yaşadınız ve hamile misiniz?

• Ankete Katılan
    54
Ben de öyl diyodum ağlamicam diye ama sümüklü değil sümkürüklü böcek oldum adet olunca :KK25: Kocam hiç sallamıyor tabii bu ay olmasa bi dahaki ay olur kafasında. Benim de üzülmediğimi sanıyordu. Evrak işlerine bakıyordu koltukta oturmuş, ben yerde sürüne sürüne gittim kafamı dizinin ucuna koydum. Oy birtanem diye çekti yanına ben bir pöykürdüm bir ağladım off:2:

ama böyle ağlanmaz ki..olmaz ki..yapılmaz ki..olmaz arkadaşım ağlamak yok yola devammm:):KK34:

slm arkadaşlar
aranıza yeni katıldım umarım bende batımı görmem
bi kızım var 7 yaşında ikinci olsun diye 1.5 yıldır uğraşıyoruz..hayırlısı olsun hepimize.ama inşallah hepimiz hamiş çıkarız burdan
:KK42::KK42::KK42::KK42::KK42::KK42::KK42::KK42:

işallah canım benim çifter çifter:KK42::KK42::KK42::KK42::KK42::42

Aynen bana da ne oynak gelinmiş be demişlerdi :KK52: Kocam bile şaşırmıştı sen ne biçim oynuyormuşsun be diye:KK52:

biz sadece nikah yapacaktık, benim ki sevmez öyle ortamları:KK1::KK14::KK14::KK14:

ama arkadaşı tutmuş alonu süpriz yaptı, bildiğin parti gibiydi ihtiyarlar oturdu gençler sahneden taştııı

:KK1::KK1::KK1::KK1::KK1::KK1::KK1::KK1::KK1::KK1::KK1::KK37:

Aynen bana da ne oynak gelinmiş be demişlerdi :KK52: Kocam bile şaşırmıştı sen ne biçim oynuyormuşsun be diye:KK52:

Ben duymadım hiç dediler mi bilmem:) ne oynamıcam bee düğün benim düğünüm Alla Allaaa yine olsa yine oynarım ben :KK9:

X