Bat'ı kasımın ilk günleri olan hanımlar, gelin bebişlerimizi birlikte bekleyelim!!!

Yumurtlamadan (ovulasyon) adete kadar hangi belirtileri yaşadınız ve hamile misiniz?

• Ankete Katılan
    54
benim bata da az kaldi.ayin 4 ya da 5i.regl sancilari gibi bisiler var ama test yapmama var daha.igneden sonraki 9.gun bugun.hayirlisi beklemedeyimmm

96 doğumlu musun, daha küçüksün sen :) Şaka bir yana benim de bat 4-5 kasım evlilik 14 temmuz 2012 ama ben 86 doğumluyum. inşallah bebişin seninledir. beklemek çok yoruyor insanı. hayırlısı inşallah.

hayırlısı inşallah. cnm kader işte erken evlendik ama pişman deyilim çok mutluyum çünkü sen ne zamandır deniyosu çocuk işini

Predictorun baba ettiğinden sonra inzivaya çekildim kendimi okumaya verdim:KK52: Adetim de tam gelmiyor iyice sinirim bozuldu tarantulam canım gülüm kaymaklı ekmek örümceğim. Niye yarıyonuz kafaları ya crazy partyler yapıyonuz!!!:KK53::KK33::44::KK3:

Canım gülüm saygılım sevgili avavredim, o predictor kadar adi bir test daha görmedim hayatımda, banada yapmıştı aynısı şeref..., boşver bacım, bidaha erken gebelik testi yapmak istersen fortelden şaşma.

Adetim tamgelmiyo derken nasıl gelmiyo yani anlaat hele bi nasıl oluyo

Kız bacım bugün bütün ebelik mebelik gebelik belirtilerim yok olunca kopardım kayışı, mujumla yardırdık acık, sende olaydın iyiydi:KK55::KK55::KK55::KK55::KK55:

hayırlısı inşallah. cnm kader işte erken evlendik ama pişman deyilim çok mutluyum çünkü sen ne zamandır deniyosu çocuk işini

Ne güzel, ne güzel, allah herkese mutluluğu senin gibi erken nasip etsin. Mutluluğun daim, oğlunun adı saim olsun:KK52::KK52::KK52:

Uydumu laaaaa, neyse uysada uymasa da hoşgeldin bacım, allah mutluluğunu bozmasın

Predictorun baba ettiğinden sonra inzivaya çekildim kendimi okumaya verdim:KK52: Adetim de tam gelmiyor iyice sinirim bozuldu tarantulam canım gülüm kaymaklı ekmek örümceğim. Niye yarıyonuz kafaları ya crazy partyler yapıyonuz!!!:KK53::KK33::44::KK3:

Kıııız bak ne yazdım nickimin altına çok hoşuma gitti, sağol baacım

Canım gülüm saygılım sevgili avavredim, o predictor kadar adi bir test daha görmedim hayatımda, banada yapmıştı aynısı şeref..., boşver bacım, bidaha erken gebelik testi yapmak istersen fortelden şaşma.

Adetim tamgelmiyo derken nasıl gelmiyo yani anlaat hele bi nasıl oluyo

Kız bacım bugün bütün ebelik mebelik gebelik belirtilerim yok olunca kopardım kayışı, mujumla yardırdık acık, sende olaydın iyiydi:KK55::KK55::KK55::KK55::KK55:

Ay bileydim hiç yapmazdım. Erkeninden değildi normaldi. Ben kaliteli sanıyodum o nalet şeyi. :KK43: Böyle 2-3 saatte bir bi damla geliyor. Geçen ay da böyle süründürdü beni 4 gün. Madem geldin ol da bit di mi?

Adet olmadan koparma kayışı hemşiree. Belli olmaz bu işler önce adet sonra kayış:KK52:

Canım benim doktorum demişti ki, eğer eşler gençse, yumurta ve sparmlerde hareket sorunu vs yoksa, hergün olabilir ama kontrolden geçmeden bilemeyeceğimiz için sorun olup olmadığını, biz çiftlere günaşırı tavsiye ediyoruz. Yani sen BUGÜN, PERŞEMBE, C.TESİ, P.TESİ olacak şekilde ilişkiye girersen gebelik şansını arttırmış olursun. Umarım yardımı dokunur

Benim bat 14 kasim yasim 39 2, 5 yildir ugrasiyoruz 3 asilama 2 tup bebek denedim hic bir sorunumuz yok

Ay bileydim hiç yapmazdım. Erkeninden değildi normaldi. Ben kaliteli sanıyodum o nalet şeyi. :KK43: Böyle 2-3 saatte bir bi damla geliyor. Geçen ay da böyle süründürdü beni 4 gün. Madem geldin ol da bit di mi?

Adet olmadan koparma kayışı hemşiree. Belli olmaz bu işler önce adet sonra kayış:KK52:

Merak etme bacım kayışı kopardım ammaaaa uçları elimde, heran bağlayabiliriiiiim, gördün mü ne yazdım kullanıcı adımın altına??:KK52::KK52::KK52::KK52:

O lanet şeye dürme elini bi daha, şu ucuz testler daha iyi kız ondan.

Geçen ayda mı böyle olmuştu adetin canım

Son düzenleme:

önce kayış sonra bebek :))):KK52::KK53::KK53:

X