Bat'ı kasımın ilk günleri olan hanımlar, gelin bebişlerimizi birlikte bekleyelim!!!

Yumurtlamadan (ovulasyon) adete kadar hangi belirtileri yaşadınız ve hamile misiniz?

• Ankete Katılan
    54
Merak etme bacım kayışı kopardım ammaaaa uçları elimde, heran bağlayabiliriiiiim, gördün mü ne yazdım kullanıcı adımın altına??:KK52::KK52::KK52::KK52:

O lanet şeye dürme elini bi daha, şu ucuz testler daha iyi kız ondan.

Geçen ayda mı böyle olmuştu adetin canım

Aynen günde 3-4 damlayla 4 gün, sonra sökülme 4 gün, son düzlük 2 gün derken toplam 10 günde tamamlamıştım adeti.

Benim günde 5 işte. Ama onu da içmemek isterdim.

bence eğer hamile kalırsak içmeyiz yaa insan bebişine yapmaz bu kötülüğü bir belgesel izşemiştim bir nefen sigara bile o bebeği nasıl bunaltıyoo Allah korusun bebişim dünyaya hasta hasta gelmesin dimi:KK43:

bence eğer hamile kalırsak içmeyiz yaa insan bebişine yapmaz bu kötülüğü bir belgesel izşemiştim bir nefen sigara bile o bebeği nasıl bunaltıyoo Allah korusun bebişim dünyaya hasta hasta gelmesin dimi:KK43:

Ay yeter ki gelsin tanii bırakırız içersem ağzım kopsun:KK15:
hopaaaaaaa yeuuu teyyy teyyyy teyyyy yupppiiiii:KK9::KK8::KK8::KK4:

ben ne diyosam o arkadaşşş koparın bi ipleri sonra bebişşş gelecekkkk

O bebek gelicek nan bu ay buraya çocuğumu keserim bak! Aaa bi dakka benim daha çocuğum yok ki bu ay gelsin iştee. :KK52:

Ay yeter ki gelsin tanii bırakırız içersem ağzım kopsun:KK15:

O bebek gelicek nan bu ay buraya çocuğumu keserim bak! Aaa bi dakka benim daha çocuğum yok ki bu ay gelsin iştee. :KK52:

gelmesse napıcazzzzzzzzzz:KK4::KK4::KK4::KK4::KK4::KK4::KK4::KK4::KK4:

üzülüp ağlıcaz mı, salya sümük birbirine mi katcazzz...:KK47::KK48::KK48::KK48::KK48::KK48:.

yasakkkkk zırlamakkk zıplamak haykırmak sümüklü böcek olak yasakkkk

:nazar: kafa kafaya vericez, dertleşicez, paylaşıcazzzzz:KK19:

kızlar regl günü yaklaşan yada hamile olanlardan belirtileri olanlar varmı? var ise neler acaba yazarsanız çok sevinirim

Kızlar dün akşam bi arkadaş aradı hal hatırdan sonra bebiş nasıl dedi ay nasıl duygulandım ne bebişi yanlış mı aradın dedim yok sen hastaneye falan girmiştin ben hamilesin doğmuştur diye düşündüm dedi. Bi de uzun süredir görüşmediğim birisiydi inşallah içine doğmuştur onun. Bu ara hep bebek görüyorum kafayı yiyecem yakında. Bu gün 28. Gün test yapsam mı sabah

gelmesse napıcazzzzzzzzzz:KK4::KK4::KK4::KK4::KK4::KK4::KK4::KK4::KK4:

üzülüp ağlıcaz mı, salya sümük birbirine mi katcazzz...:KK47::KK48::KK48::KK48::KK48::KK48:.

yasakkkkk zırlamakkk zıplamak haykırmak sümüklü böcek olak yasakkkk

:nazar: kafa kafaya vericez, dertleşicez, paylaşıcazzzzz:KK19:

Ben de öyl diyodum ağlamicam diye ama sümüklü değil sümkürüklü böcek oldum adet olunca :KK25: Kocam hiç sallamıyor tabii bu ay olmasa bi dahaki ay olur kafasında. Benim de üzülmediğimi sanıyordu. Evrak işlerine bakıyordu koltukta oturmuş, ben yerde sürüne sürüne gittim kafamı dizinin ucuna koydum. Oy birtanem diye çekti yanına ben bir pöykürdüm bir ağladım off:2:

Kızlar dün akşam bi arkadaş aradı hal hatırdan sonra bebiş nasıl dedi ay nasıl duygulandım ne bebişi yanlış mı aradın dedim yok sen hastaneye falan girmiştin ben hamilesin doğmuştur diye düşündüm dedi. Bi de uzun süredir görüşmediğim birisiydi inşallah içine doğmuştur onun. Bu ara hep bebek görüyorum kafayı yiyecem yakında. Bu gün 28. Gün test yapsam mı sabah

Batınsa çıkabilirrr:KK16:

Ben de öyl diyodum ağlamicam diye ama sümüklü değil sümkürüklü böcek oldum adet olunca :KK25: Kocam hiç sallamıyor tabii bu ay olmasa bi dahaki ay olur kafasında. Benim de üzülmediğimi sanıyordu. Evrak işlerine bakıyordu koltukta oturmuş, ben yerde sürüne sürüne gittim kafamı dizinin ucuna koydum. Oy birtanem diye çekti yanına ben bir pöykürdüm bir ağladım off:2:

pis sümkürüklüüü bi daha olmasınnnn,i gelirim kafanı kırarımmm

hoppaaa valla süper başladınn,

benim aklımda ne vardı ne vardı:KK1::KK1::KK1::KK1:

bütün kızlar toplandık toplandık toplandıkkkkk........:KK52::KK52::KK52::KK52::KK52:

:KK1: oo ben çok severim oynamayı çokk düğünümde hiç oturmamıştım:KK76: millet de kim bilir ne demiştir bana ne koca meraklısymışş diyee:))))

slm arkadaşlar
aranıza yeni katıldım umarım bende batımı görmem
bi kızım var 7 yaşında ikinci olsun diye 1.5 yıldır uğraşıyoruz..hayırlısı olsun hepimize.ama inşallah hepimiz hamiş çıkarız burdan
:KK42::KK42::KK42::KK42::KK42::KK42::KK42::KK42:

X