Bat'ı kasımın ilk günleri olan hanımlar, gelin bebişlerimizi birlikte bekleyelim!!!

Yumurtlamadan (ovulasyon) adete kadar hangi belirtileri yaşadınız ve hamile misiniz?

• Ankete Katılan
    54

evde yok ki canım 4 aydır saati bil şaşmıyor zaten bende 3 aydır test almıyorum artık saat şaşmayınca kasmıyorum ...ama şu an hiç hamilelik ve adet belirtiside yok ki

Hemmen ekliyorum sizleri listeyeeeee :)

bazı testlerde adet dönemine yakın çift çizgi çıkıyormuş. bir arkadaşımda yaşadık, 3 tane test yaptı hepsi pozitif, kan testi negatif ti ve sonrasında adet oldu. dr demiş bazı testlerde öyle çıkabiliyo diye

kızlarrr ben kaçıyorum, yarın iş var sabah 6 buçukta hortlamam lazım :) gün içerisinde girerim siteye muhakkak :)

hepinizi çoook çoook öpüyorummmmm, iyi gecelerrrrr

sanırım öyle oldu 2 gün kala ve 2 gün geçtikten sonra silik çıktı ama bir şey yokmuş. bu ay fazla kasmadan fazla takip etmeden deniyoruz bakalım ne olacak.

ben de normalde her ayın 1 inde olurdum ekimde 6 sında oldum bakalım bu ay kaçında olcak ama ilk haftası bekliyorum diyebilirim..umarım gelmez kırmızılar 1 yıllık evliyim ve denemeler yeni başladı..belliki burda çok bekleyenler var ben de çıkıp burda sabırsızlıkla bekliyorum demeye çekiniyorum..biri çıkıp sen dur daha ne yeni başlamışsınız daha çok beklersin belki der diye koktum:) sadece kasımın ilk haftası bat'ım ve umarım gelmez..herkese mutlu haberler almalarını diliyorum..

sanırım öyle oldu 2 gün kala ve 2 gün geçtikten sonra silik çıktı ama bir şey yokmuş. bu ay fazla kasmadan fazla takip etmeden deniyoruz bakalım ne olacak.

Canım bende geçen ay aynı şeyi yaşadım, üstelik silik milik değil bildiğin çift çizgiydi ama ertesi gün kanda çıkmadı, zaten o gün adet oldum, büyük şok yaşamıştık malesef

Olur mu canım öyle şey ya, yeni meni, bekliyo insan denemeye başlayınca :) Hemen ekliyorum seni de tatlım

kızlar işe gitmeden önce size günaydın diyeyim dedm...umarım gzlll bır gün olur...bgn batını bekleyenlerın umarım kırmızııları gelmez..gzl bir gün bebişli bir gün olsun işalllahhhh :)

GÜNAYDIN KIZLAR dün gece acile gittim beta hcg yaptırdım gebelik yok dedi doktor ama hala kırmızılar gelmedi gebeyim gibi geliyor ama korkuyorum yaa offfffffffff yine gelmedimi acaba bebeğim çok özledim onu ben bir sürü bebek gördüm dün akşam ne güzellerdi ALLAH BAĞIŞLASIN SAĞLIK SIHAT VERSİN HEPSİNE ama benimde olsun artık birtane bile olsa razıyım yeterki ona lağıyla bakıyım koklıyım onu yeter bana dua edin kızlar bana sanki bu sefer var gibi geliyor ama kociş yok diyor

dün herkes seni merak etti canım...aman gelmesin inş belki geç döllenme olmuştur canım o yüzden kanda çıkmamıştır...hamilelik belirtilerin en belirgin özelliği adet gecikmesi zaten inş 9 ay boyunca gelmez canım...

İnşallah hislerinde yanılmıyorsundur tatlım...Rabbim gönlündekini kucağına versin...Günaydın kızlar

Canım senin ne gibi belirtilerin vardı, bide hangisi yumurtlamadan kaç gün sonra başladı bi yazsan nasıl olur ?

Sat 26 eylüldü.
10 ekimde yumurta akı olanından akıntım gelince sabah,
hemen akşamına bi maçımız oldu kocamla:))
Gol oldu mu daha belli değil orası işte(
Neyse!Bikaç gün sonrasında hafif kasık batmalarım oldu.
18 ekim sabahı şiddetli karın ağrısıyla uyandım adet olacakmışım gibi.akabinde fazlaca bi akıntım başladı ve hala daha kısmen sürüyor.
Ara ara batmalar devam ediyor.
Göğüslerim silikonlu olduğundan ince ince acımalar olsa da farkedilir bi fark yok bende tabi.
Baska da bişey yok valla!
Ama hislerime gelince...bişeyler var sanki!Hissediyorum valla!

Tuğçeeeee testi yaptığında resmini yükle muhakkak :) bide biz bakalım belki sen heyecandan göremezsin öbür çizgiyi :)

yükleyeceğim tabi.
hem de hemen.
bugün early test aldım yarın sabah yapıp yükleyeceğim.kan da yaptırırım bi sonraki güne.
artık işbaşı yaptım ya,zaman daha çabuk geçecek inşallah!

yükleyeceğim tabi.
hem de hemen.
bugün early test aldım yarın sabah yapıp yükleyeceğim.kan da yaptırırım bi sonraki güne.
artık işbaşı yaptım ya,zaman daha çabuk geçecek inşallah!

bugün yeni test yaptın mı canım yoksa dün yaptığın testi mi yükleyeceksin hadi hayırlısı merak ettim...

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…