Bat'ı kasımın ilk günleri olan hanımlar, gelin bebişlerimizi birlikte bekleyelim!!!

Yumurtlamadan (ovulasyon) adete kadar hangi belirtileri yaşadınız ve hamile misiniz?

• Ankete Katılan
    54

tabiki bende ordayım ama burayada yazdım farklı şeyler paylaşmak daha çok paylaşmak daha rahatlatıyor insanı inş bebek haberini alırız canımm

tabiki bende ordayım ama burayada yazdım farklı şeyler paylaşmak daha çok paylaşmak daha rahatlatıyor insanı inş bebek haberini alırız canımm

inşallah cnm.

diğer topik ilk gözağrım orayı hiç bırakamamama farklı başlıklarda farklı paylaşımlar da güzel

öncelikle suna acıklık getıreyım yok hamıle takvımın var yok hamıle gıbı yazmıssın . hesap benım HAMİLE DEĞİLİM . 2. si yakın komsum hamıle ve netle hıc bır hesabı yok olmadıgı ıcınde benım hesaptan gebelık takıbı yaptık 3. bazı hamıle arkadaslarada bu hesaptan yardım edıyor .. 3. zaten ben kendı sıkıntıma dusmusum kımseye BURADA İKİLİ OYNAYACAK KADAR BOŞ VAKTIM DERTSIZ BI HAYATIM YOK GUNUMU BEKLIYORUM ESIM TEDAVI OLACAK ILACLARI PAHALI VE BORCUMUZ VAR SONUC ALAMAMAKTAN KORKUYORUM .!

4. sü bence bu kadar gergin olmaya gerek yok , zaten herkes yeterince gergin bir bekleyiş içerisinde

Son düzenleme:
huhuuuuuuuuuuuu ben geldimmmmmmmmmmmmmmmm :))))

kızlar ateşim sabitlendi dünden beri 36,7 :) sabah 36,8 di ama alşam geldiğimden beri ölçüyorum 36,7 :)

Ayyyy Allahımmmmmm son 8 gün çatlıyorum meraktannnnnnnnnnnnnnn

gerginlik neden yaratıyosun anlamıyorum. hepimizin derdi sıkıntısı var, hepimizin borcu var hepimiz sonuç alamamaktan yakınıyoruz ama isyan etmenin, kırıcı olmanın bir anlamı yok. zaten bu açıklamalarını bilse kimse sormaz sana bu soruları

yavrucuğummmm canımmmmmm,

vardır güzel Allahımın bir bildiği bitanem, pes etmek umut kırmak yokkkkkkkk nolurrr burda destek olucaz birbirimizeeeeee, umut vericez. eğer umudumuzu kaybedersek hiç gelmez minişler. o yüzden hep güçlü ve umutlu olucaz.

ne kadardır istiyorsun canım sen ? neler yaptınız şimdiye kadar :)

canım biz 14 aydır korunmuyoruz.şubata kadar ilaçsız kontrolsüz kendi haline bıraktık olmadı.şubatta 15 gün arayla 2 kere regl olunca doktora gittim.o ay doğum kontrol hapı kullandım siklusu düzenlemek adına.ondan sonrası şöyle:)

nisan- günde 1 serophene sonuç yumurta büyümedi
mayıs-günde 2 serophene sonuç yumurta büyümedi ve reglim gecikti.siklusu düzenlemek adına yine cyclo pregnynova gibi bir ilaç kullandım.
haziran-günde 3 serophene sonucu sağda yumurta oluştu(17 mm)+ovitrelle sonuç olumsuz
temmuz-günde 3 serophene sonucu solda yumurta 19 mm+pregynl iğne sonuç olumsuz
ağustos eylül-hsg çektirdim hiç bir ilaç kullanmadım.sol tüpümde yapışıklık olduğu görüldü ve film esnasında açıldı.45 gün regl olmadım sonuç olumsuz
ekim-günde 3 serophene ile bugün solda 20mm bir yumurtam vardı.pregnly vuruldum

hadi bakalım canım , olacak Allahın izniylee

benim yumurtlama gününde göğüslerim ağrıyor 3 aydır bunu fark ettim :) 2 gündür yine ağrıyor bugün ya da yarın yumurtlama günüm inşallah hayırlısı olur. bu arada 2 aydır korunmuyoruz ama ben çok geriliyorum hr reglde.

Allahım daha fazla bekletmesin inşallaahhhhh

2014 e anne olarak gir canım :)

gerilmeeee gerilmeeeee, daha çok yenisin.

bazı vücutlar kendini savunmaya alırmış spermlere karşı, içimden bir ses sanki aralık başı gibi hamile kalacaksın dedi ama inşallaaahh daha erken olur canım

yazdıgım halde hala sorulması kınaye yapılması hosuma gıtmıyor oyuzden ırdelemek yerıne herkes bekleyısıne devam etsın yardımcı olsun bırbırıne

ben arkadaşımın art niyetle sorduğunu zannetmiyorum , kinaye yaptığınıda düşünmüyorum , sadece BAT bekleyen birisinin hamilelik takvimi olması olağan bir durum olmadığı için sormuştur , şahsen bende neden var diye düşünmüştüm açıkçası

neyse açıklama yapıldığına göre sorun yok , hadi bakalım sizin için de hayırlısı olsun inşAllah

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…