Bat'ı kasımın ilk günleri olan hanımlar, gelin bebişlerimizi birlikte bekleyelim!!!

Yumurtlamadan (ovulasyon) adete kadar hangi belirtileri yaşadınız ve hamile misiniz?

• Ankete Katılan
    54
bu arada kızlar gebelikte ateş yükselmesi oluyor ya işte sabah kalkmadan ölçüm yapın falan deniliyor o anki ateş gün içinde sabit kalıyor mu yoksa değişiyor mu

bu arada kızlar gebelikte ateş yükselmesi oluyor ya işte sabah kalkmadan ölçüm yapın falan deniliyor o anki ateş gün içinde sabit kalıyor mu yoksa değişiyor mu

sabit kalmaz canım saat saat ateş ölçümü yapanlar oluyor...bende bugün ateş ölçümüne başladım adet günüme kadar yapacam hem ovulasyon testi yapacam hem de ateş ölçerek takip edecem...

Son düzenleme:
sabit kalmaz canım saat saat ateş ölçümü yapanlar oluyor...bende bugün ateş ölçümüne başladım adet günüme kadar yapacam hem ovulasyon testi yapacam hem de ateş ölçerek takip edecem...

anladım canım sabah kalmadan önce ölçtüm ben de 36. 4 dü şimdi 35. 9 ben de ölçüm yapıcam 30 ekim bat benim adet döngüm 27 28 günde bir olur hiç şaşmaz ama sanırım ben erken yumurtluyorum :) adetin 9. günü doktora gitmiştim yumurtan çatlamış demişti bu ay adetin 8. günü ilişki oldu ama planlı değildi yani 4 gün sonrasında bel bacak gögüs ağrılarım artmaya başladı daha önce bu kadar erken olmazdı adet günümden 1 hf önce gögüslerim agrımaya başlardı değişiklik olurdu kasık ağrılarım da var umutlanmak istemiyorum ama arkadaşım aradı sana bişey sorcam sen hamile misin içime doğuyor test yap dedi o da etkiledi biraz test yapmak da istemiyorum hayal kırıklığına uğramamk için :KK43:( beklemek çok kötü ya

kızlar akşam gecikmiş olduğunun şokundan bugün test aldım ama malesef negatif yani bildiğin gecikmiş stresten sanırım bu ayda yok bebişim :KK50::KK50::KK50:

inşallah bekleyen arkadaşlarımız hayırlı haberler verirler:KK16:

ama maalesef geldi kırmızılar :KK43:

canım benim üzülme sakın inş bi dahaki ay olur...biliyorum allahım bizlere de bir gün bu güzel duyguları tattıracak allah günahları bile affederken, bizim bu güzel isteğimizi, dualarımızı inş geri çevirmeyecek,ama sabretmek lazım zamanını beklemek lazım galiba...

canım benim üzülme sakın inş bi dahaki ay olur...biliyorum allahım bizlere de bir gün bu güzel duyguları tattıracak allah günahları bile affederken, bizim bu güzel isteğimizi, dualarımızı inş geri çevirmeyecek,ama sabretmek lazım zamanını beklemek lazım galiba...

vallaöyledir heraldede ne bilim böle olunca bütün inancım gidiyo şuan herşeyden nefret ediyorum

ama maalesef geldi kırmızılar :KK43:

hepimiz için hayırlısı olsun canım :KK34::KK34::KK34:
bende bugün kan testi yaptırdım , bişi çıkmadı , doktorum 2 hafta sonra gel demişti ama ben 1 hafta sonra gittim , sanırım bu ay bebiş yok , tekrar ilaca başla , ovu'yu takip et falan filan :KK37::KK37::KK37:

çookk çalışmamız gerek çoookkk :KK9::KK9::KK9:

hepimiz için hayırlısı olsun canım :KK34::KK34::KK34:
bende bugün kan testi yaptırdım , bişi çıkmadı , doktorum 2 hafta sonra gel demişti ama ben 1 hafta sonra gittim , sanırım bu ay bebiş yok , tekrar ilaca başla , ovu'yu takip et falan filan :KK37::KK37::KK37:

çookk çalışmamız gerek çoookkk :KK9::KK9::KK9:

öyle gülüm :) o...punun biride 2 aylık bebeğini açlıktan öldürmüş deliriyorum burda RABBİM versin zulmünü inşallah

kızlarrr ben de gelebilir miyim?normalde infertilite başlığındayım ama buraya da yazmak isterim süreci beraber beklemek adına.bat 4 kasım ama bugün çatlatma iğnesi vuruldum.iğneyi vurulduğum ay genelde 17/18.günlerde regl oluyorum ona göre de 6 kasım falan oluyor.

X