Bat'ı kasımın ilk günleri olan hanımlar, gelin bebişlerimizi birlikte bekleyelim!!!

Yumurtlamadan (ovulasyon) adete kadar hangi belirtileri yaşadınız ve hamile misiniz?

• Ankete Katılan
    54
Bugün idrar testi yaptım çizgi var mıydı yok muydu emin olamadım.
Sanırım yarın eczaneden erken testlerden alacağım ve 26 sına kadar sürekli yaparım artık.
Ooofffffffff

Tuğçeeeee testi yaptığında resmini yükle muhakkak :) bide biz bakalım belki sen heyecandan göremezsin öbür çizgiyi :)

Sende hoşgeldin datlım. Bence gelmeyecek, öyle oluyo zaten hamilelikte, insan bidiyo adet olacam, bi diyo amanin hamileyim, öyle öyle bi öğreniyosun ki içinde böcük var :))

Sende hoşgeldin datlım. Bence gelmeyecek, öyle oluyo zaten hamilelikte, insan bidiyo adet olacam, bi diyo amanin hamileyim, öyle öyle bi öğreniyosun ki içinde böcük var :))

ahhh ahhhh inşallaahhhh canımmmmm :)

eğer bu ağrım geçmezse yarın dr a gideceğim.

sende durumlar nasıl ? Akıntı devam ediyor mu ?

evet sana dedim canım geçmiş olsun neyin var?

valla adet olucak gibiyim ama sol tarafım çok fena sancıyooo

bu arada senin adetin geçmişşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşş yarında gelmezse muhakkak test yap, daha önce gecikiyomuydu ?

geçen ay bat 4 gün geçti fakat hiçbir şey olmadı. ilk defa böyle geikti hatta idrar testinde silik çıkmıştı buraya dahi yüklemiştim ama sanırım test bozuktu o kadar kaptırdım ki kendimi bu ay hiç takmamaya çalışıyorum. BAT 4-5 kasım inşallah bu sefer hayırlısıyla olur.

Son düzenleme:
evde yok ki canım 4 aydır saati bil şaşmıyor zaten bende 3 aydır test almıyorum artık saat şaşmayınca kasmıyorum ...ama şu an hiç hamilelik ve adet belirtiside yok ki

ayyyyyyyyyyyyy bu gecede gelmezse ki 2 gün geçmiş oluyor, yarın sabah muhakkak yaaappppp :) ayyyy çok heycanlandımmmmmmmmmmmmm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…