Bat'ı kasımın ilk günleri olan hanımlar, gelin bebişlerimizi birlikte bekleyelim!!!

Yumurtlamadan (ovulasyon) adete kadar hangi belirtileri yaşadınız ve hamile misiniz?

• Ankete Katılan
    54
Arayın canım arayın, arayan bulurmuş :KK52::KK52:

bak tamda şöyle yapcaz :KK9:

işte benim kardeşimmm $kardeim.png :KK52::KK52:

hadi ordan o benim kardeşim bikere, kıııııııızzzzzzz yoksa seninle biz kardeş miyizzzz:KK53::KK53::KK53::KK53::KK53::KK53::KK53::KK53::KK53:

nasıl ya olabiirmi böyle bişey ya o benim kardeşim,
sen ablam mısın yaniii
ohaaaaaaaaaaaa nerdesin sen yıllardır abla ya ben neden hep yalnız kaldım niye aramadın appplaaaaa:KK1::KK1::KK1::KK1::KK1::KK1:

benim kardeşim işte benim benim benim hııhhh

nasıl ya olabiirmi böyle bişey ya o benim kardeşim,
sen ablam mısın yaniii
ohaaaaaaaaaaaa nerdesin sen yıllardır abla ya ben neden hep yalnız kaldım niye aramadın appplaaaaa:KK1::KK1::KK1::KK1::KK1::KK1:

benim kardeşim işte benim benim benim hııhhh

Ben seni hiçbırakmak ister miydiiiiim, ailemiz ikimize bakamıyordu, beni attılar evdeeeeeeeeeeeen, yıllardır seni arıyorduuuuummm, amaaaaaaaaaaan amannnnnnnn, minik kardeşim beniiiiiiiiiiimmmm:KK43::KK43::KK43::KK43::KK43::KK43:

Tamam anlaştık seninkardeşin olsun, zaten ben erkek kardeşten pek anlamam :KK52::KK52::KK52::KK52:

Ben seni hiçbırakmak ister miydiiiiim, ailemiz ikimize bakamıyordu, beni attılar evdeeeeeeeeeeeen, yıllardır seni arıyorduuuuummm, amaaaaaaaaaaan amannnnnnnn, minik kardeşim beniiiiiiiiiiimmmm:KK43::KK43::KK43::KK43::KK43::KK43:

Tamam anlaştık seninkardeşin olsun, zaten ben erkek kardeşten pek anlamam :KK52::KK52::KK52::KK52:

:KK43::KK43::KK43::KK43::KK43::KK43: ahhhh ablammmm ne acılar cekmşşsindir sennn ahhh

nasıl bişeysin sen ya ben ablam olaydı diye zırlaya zırlaya büyürken:KK47::KK47::KK47::KK47:

sen nasıl crazy party yaparsın:KK47:

bensizliğini mutluluğunu anladımda

bensiz parti olurmuuu aplammmmmm:KK52::KK52::KK52::KK52::KK35::KK35::KK35::KK35:

Sen hep kalbimdeydin, kim demiş sensiz parti yaptığımı, zaten durmuyodun hoplayıp zıplıyodun kalbimde, kriz mriz falan filan fistan giydim, düştüm maphus damlarına, hepsi senin yüzünden, camda gel camda:KK52::KK52::KK52::KK52::KK52:

Sen hep kalbimdeydin, kim demiş sensiz parti yaptığımı, zaten durmuyodun hoplayıp zıplıyodun kalbimde, kriz mriz falan filan fistan giydim, düştüm maphus damlarına, hepsi senin yüzünden, camda gel camda:KK52::KK52::KK52::KK52::KK52:

İmdaaaat yardım ediiiiinnnnn, kayışı koparttııııııııııııkkkkkkk:KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52:

O ne laaaa, kendimden alıntı yapmışım, kırdım iyice kafayı, hep senin yüzünden karrrrrrrrdeşim

Son düzenleme:
X