Bat'ı kasımın ilk günleri olan hanımlar, gelin bebişlerimizi birlikte bekleyelim!!!

Yumurtlamadan (ovulasyon) adete kadar hangi belirtileri yaşadınız ve hamile misiniz?

• Ankete Katılan
    54
Kızlarrr Nazlı geldi açılın :KK53::KK53::KK53::KK53:
yeni haberlerim var toplaşın
Kilo probleminmi var gel abla
Hamilelikte kilomu vermek istiyorsun gel abla gellllll :KK1::KK1::KK1::KK30::KK51::KK53::KK53:

Geçenlerde akıntımın içinde ince kan damari vardı bunun anlamı ne olabilir 30 ekim olmm gerek.

Bir çok sebebi olabilir canım .
*hamilesindir yerleşme kanaması geliyordur.
*bi rahatsızlığın vardır kanama yapıyordur
*adet olmaya başlamışta olabilirsin .

Bence bi kaç gün adetinin geçmesini bekle. Eğer olmazsan ve bi kaç kere daha aynı şekilde kanlanma olursa dr görün derim :KK50:

ne demek canım :) amin Allah herkesin gönlüne göre versin :) ya bu arada ben bu forumda yeni saylırım yani üye olalı çok olmuştu vajinismus sanarak kendimi üye olmuştum:S şimdi de bebek düşünüyorum diye yeni yeni kullanmaya başlıyorum..mesela 1 bildiriminz var diyo ya tıklıyorum mesaj alıntısı yazıyo ona tıklıyorum ama direk o sayfaya götürmüyo neden bende mi var problem:S

ben zaten o bildirimlere sinir oluyorum.gevezelik var ya birde.bazen 50 tane oluyor.tıklıyorum sırf o kırmızı yanmasın diye

acaba gripin bişey yapar mı ben majezik bile içtim rennie içtim :18:sigara da içmeye devam ediyorum malesef ama eğer hamile kaldığımı bir öğreneyim o gün tamam dicem sigaraya söz verdim kocişimee o da bırakcak:) kızmayın sakın bırakcam çünkü bebişim olursa içer miyim Allah korusun kıyamam zaten pimpirikliyim ben ah ah milletin çocuğunun tasası hep bana düşer aman kafasını biyere çarpcak aman dikkat derim ama annesi benden rahat yayıla yayıla oturur:S huy işte napim:)

kaç tane içiyorsun?

Kizlar bu sabah itibariyla reglimi bekliyorum. Tum belirtiler gitti. Goguslerim indi, acimiyolar, akintim yok. Adet oncesi sirt ve bel agrim basladi bugun. Zaten az once yaptigim testte negatifti. Reglim yarin yada obur gun gelmesi lazim. Olsa silikte olsa cikardi bence. Sanirim bizim artik cocugumuz olmuyo. Oglum cok uzulecek. Hayirlisi olsun napalim. Insallah sizlerden guzel haberler alirim da teselli olur bana

ben ilk olmasına rağmen olmuyor dediğim zaman kızıyordunuz.şimdi sen neden böyle diyorsun.rabbim bağışlasın 2 tane çocuğun var.oluyor demekki ama benim olup olmayacağı meçhul

sevgili tarantulaaaaa,

seni parçalarım o ne biçim laf öyle bizim çocuğumuz olmuyo felan !!! ya Allahın işine ne karışıyosun bacım, demekki zamanı değil ki olmuyo. ben ne yapayım bak 4sene olacak şubatta, olanda düşüyo :KK43:
deme öyle bacımmm deme allah aşkına küstürme rabbimi :KK43:

ben ilk olmasına rağmen olmuyor dediğim zaman kızıyordunuz.şimdi sen neden böyle diyorsun.rabbim bağışlasın 2 tane çocuğun var.oluyor demekki ama benim olup olmayacağı meçhul

Yok canım benim olmuyor olabilir artık yani ama işte şu benim deli oğlan karnımı okşayıp durdukça bende bi bebek yapma azmi gelişiyo, tabi allah bilir ne zaman ne olcağını ama artık denemeleri bırakmayı düşünüyorum. Çünkü benim kullanmam gereken ilaçlarım falan var ve gebelik düşündüğüm için kestik, bilmiyorum işte, bu aydaolmadıysa uğraşmayalımdiyorum artık

Olur tatlım olur senin bebeğin de olur, benimde olur kısmetse ama ne biliym iki tane bebeğim var zaten, allah onlara sağlıklı ömür versin, bazen acaba şımarıklık mı yapıyorum diyorum 3. istemekle, kiminin hiç yokken, acaba allahın gücüne migidiyo diyorum. hayırlısıhepimiz için kızlar ya

sevgili tarantulaaaaa,

seni parçalarım o ne biçim laf öyle bizim çocuğumuz olmuyo felan !!! ya Allahın işine ne karışıyosun bacım, demekki zamanı değil ki olmuyo. ben ne yapayım bak 4sene olacak şubatta, olanda düşüyo :KK43:
deme öyle bacımmm deme allah aşkına küstürme rabbimi :KK43:

Sentest yaptınmı bakiyyymmmm,yapmadıysan geliyorum bak yanına:KK55::KK55::KK55::KK55::KK55:

X