Bat'ı kasımın ilk günleri olan hanımlar, gelin bebişlerimizi birlikte bekleyelim!!!

Yumurtlamadan (ovulasyon) adete kadar hangi belirtileri yaşadınız ve hamile misiniz?

• Ankete Katılan
    54
hadi ordan o benim kardeşim bikere, kıııııııızzzzzzz yoksa seninle biz kardeş miyizzzz

nasıl ya olabiirmi böyle bişey ya o benim kardeşim,
sen ablam mısın yaniii
ohaaaaaaaaaaaa nerdesin sen yıllardır abla ya ben neden hep yalnız kaldım niye aramadın appplaaaaa

benim kardeşim işte benim benim benim hııhhh

Ben seni hiçbırakmak ister miydiiiiim, ailemiz ikimize bakamıyordu, beni attılar evdeeeeeeeeeeeen, yıllardır seni arıyorduuuuummm, amaaaaaaaaaaan amannnnnnnn, minik kardeşim beniiiiiiiiiiimmmm

Tamam anlaştık seninkardeşin olsun, zaten ben erkek kardeşten pek anlamam

ahhhh ablammmm ne acılar cekmşşsindir sennn ahhh

nasıl bişeysin sen ya ben ablam olaydı diye zırlaya zırlaya büyürken

sen nasıl crazy party yaparsın

bensizliğini mutluluğunu anladımda

bensiz parti olurmuuu aplammmmmm

Sen hep kalbimdeydin, kim demiş sensiz parti yaptığımı, zaten durmuyodun hoplayıp zıplıyodun kalbimde, kriz mriz falan filan fistan giydim, düştüm maphus damlarına, hepsi senin yüzünden, camda gel camda

Sen hep kalbimdeydin, kim demiş sensiz parti yaptığımı, zaten durmuyodun hoplayıp zıplıyodun kalbimde, kriz mriz falan filan fistan giydim, düştüm maphus damlarına, hepsi senin yüzünden, camda gel camda

İmdaaaat yardım ediiiiinnnnn, kayışı koparttııııııııııııkkkkkkk

O ne laaaa, kendimden alıntı yapmışım, kırdım iyice kafayı, hep senin yüzünden karrrrrrrrdeşim

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…