Bat'ı kasımın ilk günleri olan hanımlar, gelin bebişlerimizi birlikte bekleyelim!!!

Yumurtlamadan (ovulasyon) adete kadar hangi belirtileri yaşadınız ve hamile misiniz?

• Ankete Katılan
    54

benim aslında ikinci denemem bu canım ilkinde bişey olmadı pek belirti falanda aramadım ama bu ay adetime 10 gün kala kasıklarımda hafif sızlamalar oldu sonra geçti dün adet olacak gibi karnım belim ağrıdı bugün oda yo. ama bugün midem yandı çok kötü oldum birde sanki hafif bulantım var gibi ama psikolojik olabilir tabi.her gün test alsam mı ki deyip sabret diyorum ve vazgeçiyorum internetten baktım bebek varsada 3 hafta 5 günlüken azından bi dört haftayı görmek lazım sanki off yani kısaca kırıp dizimizi bekliycez ama olmuyoooo:18::18::18:ben son iki haftamı sadece bunu düşünerek geçirdim rüyamda sürekli bebek emziriyorum falan neyse ne kaldı şurda yarına gelsin şu bebişler ya bizde kavuşalım artıkın

kıııııııııııııı hep nasip naptın kaçgündür ortalıkta görünmüyordun, senin çalışmalar aralıksız oluyor galiba:))

benimde bu 4. denemem. netten hesaplayınca ben 4 hafta 2 günlük hamile çıkıyorum. ilk başlarda bende çok fazla taktığımdan rüyalarıma giriyordu. dün gecede çok tatlı bir erkek çocuğu gördüm saçlarıyla falan oynuyordum. sürekli aklımızda olduğu için etkileniyoruz işte.. benim bi kızım var 9 yaşında, epey bir ara verdiğim için hemen olur mu olmaz mı onu da bilemiyorum. yaşımda 32. Rabbim yazdıysa olur inşallah.

dün sabahta elifim aynıydı :) oluyo işte kırmızı stresi galiba emin değilim tabii

evet canım sağlık olsun ben alıştım artık ama yeni yeni olanlar hele 7 8 aydır bebek bekleyenler eminim ki benden daha streslidir...ben artık 2 yıldır hüsrana uğrayınca alıştım cidden...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…