Bat'ı kasımın ilk günleri olan hanımlar, gelin bebişlerimizi birlikte bekleyelim!!!

Yumurtlamadan (ovulasyon) adete kadar hangi belirtileri yaşadınız ve hamile misiniz?

• Ankete Katılan
    54

1 ay neden korunuyoruz ki.o ay olmaz mı?

hmmm geçen de aynı muhabbet olmamış mıydı bu konuda? yine gebelik takvmini biri sormuştu sankii

bugün yazdım bi ara ama söyleyim,

ben 10 aydır korunmuyorum ama aman aman bi çalışmamız hesaplmalarımız falanda yok
bu ay bi çalışayım bakalım belki umutlanırım :)

bende yaklaşık o kadar süre aslında.ama rabbim istedikten sonra hiiiiiiiiiç önemli değil çalışma hesaplama filan.bu ay bende hesaplamayacağım.gerçi ilk defa bu ay ovulasyon testi kullandım ama hayırlısı

geldim geldimm :) ama sadece kocişe yaptım

benimki her akşam içer ama özellikle yapanlar varmış haberiniz ola

biliyorum.ilişkiden 2 saat önce ve sert olacak.bende yaptım 1-2 kere ama bizim planlı olmadığından 10 dakika sonra daldık bizişe.bir işe yaramadı yani.afiyet olsun

elifim benim yüzümden ayda 3-5 belki ilişki oluyo buda olmasına engel aslında
bunu aşmayı denicem u ay

1 ay neden korunuyoruz ki.o ay olmaz mı?

olmaz canım çünkü ilaçtan dolayı zaten göreceksin ilaç bi acayip allah korusun gebelik olursa ilaç zehirler falan 1 ay kadar vücuttan atıyor galiba...zaten sana orda diyecekler 1 ay korunun diye...bi de rahat birşeyler giy çünkü ayağa kalkınca durmadan sıvı geliyor Allahtan o gün etek giymiştim rahat oldum baya...diğer kız kotla gelmişti çok zorlandı giyinirken yapış yapış çünkü ilaç

Ayy ne güzel bende kızım olsun istiyorum ama hayırlısı tabi.inşallah bi oğluşun olur bu kez benim bebiş yok hiç yaşım 29.inşallah sen de bende isteyen herkes kavuşur tez zamanda bebişine

Amin canım çook sağol. Rabbim sana da gönlünün muradını versin tez zamanda hayırlısı ile inş.

kot değilde kumaş pantolon giyerim bende.ben etek giymiyorum alışkanlığım yok birde hava soğudu artık

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…