Bat'ı kasımın ilk günleri olan hanımlar, gelin bebişlerimizi birlikte bekleyelim!!!

Yumurtlamadan (ovulasyon) adete kadar hangi belirtileri yaşadınız ve hamile misiniz?

• Ankete Katılan
    54
selam kızlar batım 30 ekim bugun test yaptım coook silik cizgi çıktı yarında yapacam inşallah hamileyimdir darısı sizin başına

ne hissedersem zaten kendi kendime sakın inanma hepsi psikolojik bunların diyorum. Hep hayırlısı diyorum ama yüreğimin dernliklerinde pozitif diyen biri var. ama yinede hayırlısı gelsin bebişler ama sağlıkla inşallah senin o negatifde pozitife döner.ben daha hiç test yapmadım korkudan:18: sabah kalkıncamı yapmak lazım yoksa günün herhangi bi saatinde olurmu yani idrarın biraz beklemiş olması dahamı iyi sonuç verir. sen nasıl yaptın

aynen bende inanmamaya çalışıyorum daha doğrusu fazla umutlanmamaya. ilk 3 denememde hep psikolojik belirtiler yaşadım 2 gün bile günüm geçmişti hatta birinde ama sonuç negatifti. testi sabah uyandığında ilk idrarınla yapman en sağlıklı sonucu verirmiş ben akşam üstü yada öğlen saatlerinde yapmıştım hep. en azından 3-4 saat beklemiş olması gerekliymiş idrarın. sende herhangi bir belirti varmı şimdi? mesela kasıklarında ağrı gibi bende 3 gündür hemen hemen akşam üstleri kasık ağrısı oluyor, fazla bir belirtim olmadı benim bu ay.. yaa bu ay düşünmiycem dedim kafaya takmam dedim olmuyor arkadaş gün yaklaşınca tutamıyorum kendimi...

kızlar 3 haftalık bebişleriniz maşallah Allah bizede nasip etsin bişey soracaktım regl beklemeden öğrendinz sanırım belirtiler neler acaba kan testine nezaman öğrendinz

canım şimdi ögrenmek imkansız biz ugur getirsin diye takvim yaptık.. inşallah bi hafta sonra falan ögrenicez bebişlerin olup olmadıgını ve inşallah kaldırmak zorunda kalmayız takvimi

kızlar bat 30 ekimdi ama 27 si akşam geldi kırmızılar çok üzgünüm yeni bat 25 KASIM

hayırlısı canım adetin başlamış 3. günü çörek otu bal tarçına başla mik miklere tam gaz devam :) moral motive eşinede iyi bak fındık ceviz keçiboynuzu bunlarla zaman doldurursun hem beklemekte daha kolay olur bi hevesle bidahaki bata gelirsin inşallah ve bebek haberini yazarsın buraya :)

kızlar 3 haftalık bebişleriniz maşallah Allah bizede nasip etsin bişey soracaktım regl beklemeden öğrendinz sanırım belirtiler neler acaba kan testine nezaman öğrendinz

canım benim belirtiler kasık ağrılarımla gögüslerim şişti birde gözlerimden kirpiklerim karıştı kirpiklerim degişti sonra test yaptım coook silk cizgi çıktı darısı senın başina

kızlar ii akşamlr bnm batım 1 kasım cuma günü 20lik diş ameliyatm var onun için ben bugn test yaptım negatf çıktı çarşamba günü kantesti yaprtsam çıkar mı ona göre ameliyt olcmda :18:

canım benim belirtiler kasık ağrılarımla gögüslerim şişti birde gözlerimden kirpiklerim karıştı kirpiklerim degişti sonra test yaptım coook silk cizgi çıktı darısı senın başina

canım çok teşekkür benim sağ kasıkta çok ağrı var ve şişkinlik göbeğimde kirpiklerimi anlayamadım ama

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…