Bat'ı kasımın ilk günleri olan hanımlar, gelin bebişlerimizi birlikte bekleyelim!!!

Yumurtlamadan (ovulasyon) adete kadar hangi belirtileri yaşadınız ve hamile misiniz?

• Ankete Katılan
    54
evet canım sağlık olsun ben alıştım artık ama yeni yeni olanlar hele 7 8 aydır bebek bekleyenler eminim ki benden daha streslidir...ben artık 2 yıldır hüsrana uğrayınca alıştım cidden...

ya ben umutluyum senden ve eliften . İnşallah kendiliğinden oluverecek

benim teyze kızı 7 yıl aradan sonra tekrar hiç çocuğu olmamış gibi.inşallah sen yaşamazsın böyle ieyler

Ayy ne güzel bende kızım olsun istiyorum ama hayırlısı tabi.inşallah bi oğluşun olur bu kez benim bebiş yok hiç yaşım 29.inşallah sen de bende isteyen herkes kavuşur tez zamanda bebişine

senden bekliyoruz artık.ha bu arada perşembe hsg'ye gidiyorum.çok heyecanlıyım

inş bakalım canım benim her ay hüsran oluyor... canım ben sana diyeyim kendini öyle alıştır git hastaneye... alttan muayene eder gibi bi cihaz yerleştiriyorlar ilaç veriyorlar çokkkk yoğun sıvı basıncı hissediyorsun bu canım 2 dklık iş iki kere ilaç verecekler ...acı yok korkma sakın...

acıdan korkuyorum aslında ama kız dedi ki randevu verirken.1 buçukta burda ol ilaçvereceğim sana.randevun 3 buçukta.herhalde ağrı kesici verecekler. sağol uyarın için ama acı önemli değil.en fazla 10 dakika acı çekerim.tüpler kapalı mı acaba diye düşünmekten iyidir.ondan sonra gelsin bebişlerrrrrrrrr inşallaaaah

evet ağrı kesici ve antibiyotik verecekler canım...aslında ne acı ne ağrı sadece yoğun bi sıvı basıncı herkes bunu acı ağrı sanıyor ilaç verirken oluyor o yoğun sıvı basıncı...ondan sonra 1 ay korunacaksınız zaten artık sonra güzel haberlerini bekleyeceğiz canım...

sonuç tatlıya bağlandı mı bariii

denizasker miş.bunu yazmış gitmiş
ben zerre kötülük düşünmedim ama verdigin bu tepki bunca zamandır burada birçok topige yazdım hiçbir insan bana böyle tepki vermemişti hiçbir konuda.. az önce çok masumane nasıl oluryo yani anlamak amaçlı ögrenmek amaçlı sordum gerçekten şaşırmıştım.. ama sen nasıl anlıyosan allah gönlüne göre versin ( yazma artık lütfen
328-329-330 oku anlarsın :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…