Bat'ı kasımın ilk günleri olan hanımlar, gelin bebişlerimizi birlikte bekleyelim!!!

Yumurtlamadan (ovulasyon) adete kadar hangi belirtileri yaşadınız ve hamile misiniz?

• Ankete Katılan
    54
daha once yazdıgım cevaplara bakarsan anlarsın bu konuda artık yorum yapmıcam !!!!!

neden sert tepki veriyorsun ki?topiğe yeni girenler bilmeyebilir.ben yeniyim mesela.nasıl bir süreçten geçtiğini bilmiyorum

allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin

8 kasım canım ama 6 sından önce test yaparım 6 kasım benim dogumgünüm bebegim annesine ilk hediyesini verir inşallah

benim 5 kasım bat.bugün iğneyi yaptıralı 1 hafta geçti.şu an sol kasığım sancı yapıyor,göğüs uçlarım çok acıyor.daha önce yaşamadığım şeyleri yaşıyorum ama yine de umutlanmayacağım.hayırlısı olsun

yok aslında denk geliyor :)) sadece isteksizlik var onda.haftada 2 kere olduğu zaman şükrediyorum ben..ilaç vitamin kullanıyo ama faydasını daha görmedim.sonuçlarıda temiz çıktı.bilmiyorum yani

bizim kışın öyle oluyor banyo yapmak zor geldiğinden.yoksa ramazan da bile hergün hergün oldu.üstelik annemlerde burdaydı ev doluydu.ben dedim sperm kalitesi düşüyor diye artık az olacak.neden isteksizlik var acaba?

neden sert tepki veriyorsun ki?topiğe yeni girenler bilmeyebilir.ben yeniyim mesela.nasıl bir süreçten geçtiğini bilmiyorum

allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin

amin cümlemizin yargılamak ayrı bırsey sankı yalan soluyormusum gıbı 8 haftalık takvımı varken sılık cıkmaasını anlayamamadım ????? seklınde olunca ınsan sınırlenıyor halıyle...

amin cümlemizin yargılamak ayrı bırsey sankı yalan soluyormusum gıbı 8 haftalık takvımı varken sılık cıkmaasını anlayamamadım ????? seklınde olunca ınsan sınırlenıyor halıyle...

ben zerre kötülük düşünmedim ama verdigin bu tepki bunca zamandır burada birçok topige yazdım hiçbir insan bana böyle tepki vermemişti hiçbir konuda.. az önce çok masumane nasıl oluryo yani anlamak amaçlı ögrenmek amaçlı sordum gerçekten şaşırmıştım.. ama sen nasıl anlıyosan allah gönlüne göre versin ( yazma artık lütfen

hamile misin gııııığğğzzz

ama canm hepimiz bazı seyleri birbirimize sorarak öğreniyoruz o yüzden alınmana gerek yok bende aynı şeyi düşünmüştüm şimdi regli bekle diyor herkes hadi bekledim sonra 2.ayımı bekliycem anlamamıştım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…