Bat'ı kasımın ilk günleri olan hanımlar, gelin bebişlerimizi birlikte bekleyelim!!!

Yumurtlamadan (ovulasyon) adete kadar hangi belirtileri yaşadınız ve hamile misiniz?

• Ankete Katılan
    54
Benim eşim ayda bir ya ad 40 günde bir falan geliyor o bile bazen yol yorgunu ilk grldiği gece uyuyup kalıyor olur öyle canım hayat kolay değil çok yoruluyor insanlar artık isteksizlikle alakası yok kesinlikle

ya banada yardım edin lütfen 2 ay önce erken düşük yaptm bir ay ara verdik yeniden başladk çalışmalara.. son adet tarihim 7 ekim ama yumurtlama dönemimden beri yani 2 haftadır kasık ağrısı batma gibi şeyler oluyor bugn gebelik testi yaptım evde negatif çarşmba günü randvu aldm doktora gidicem umarım bebek vardır yoksa bu bir kist belirtisimidir ya çok üzlüyorum 7 aydır uğraşıyorus sayısız test yaptm (

iyi almişsın randevuyu gzunu korkutmak gıbı olmasın ama cok zormus ya ilacı verdiklerinde adet sancısı gıbı sancın oluyorrmus gecmiş olsun kuzum umarım hemen gecer zaten 15 dk suruyomus

evet sabah randevu verince çok şaşırdım 31 ekim dedi.kapattım telefonu tekrar aradım perşembe yani 3-4 gün sonra mı dedim kadın evet evet diyor:)sorun çıkmasında acıya dayanırım artık.zaten kız 1 buçuk gibi gel ilaç vereceğim randevun 3 buçukta dedi.birde benim adet 5 gün sürüyor normalde ama dün bugün çok çok az geldi.ben 3-4 gün dürüyor dedim.31 ekim yani adetimin 5.günü oluyor inşallah problem çıkmaz

kist mist değil.benimde oluyo aynı sıkıntılar.
hatta bak şuan battı, ahanda bak bak yine battı.
bişe olmaz normal.

inşallah olumludur valla çok sevindim.ben aşılama yaptırdım eylülde.hayatımda ilk defa testlerde çift çizgi gördüm ağladım durdum günlerce gözümün önüne koydum testi..meğerse yalanmış kanda negatif çıkınca tüm umutlarım söndü.bu ay normal deniyoruz olmazsa tüp bebek kasımda.rabbim sesimizi duysun inşallah hepimizin

evet zevk suyu diye tabir edilen sıvıda en hareketli spermler olurmuş.

kist mist değil.benimde oluyo aynı sıkıntılar.
hatta bak şuan battı, ahanda bak bak yine battı.
bişe olmaz normal.

sende mi düşük geçirdin hamilemisin peki ya neden böyle ağrılar batma iğneenmeler oluyor acaba testte negatif evde yaptğm inş. kan testi poztf çıkar allahım allahımm

sende mi düşük geçirdin hamilemisin peki ya neden böyle ağrılar batma iğneenmeler oluyor acaba testte negatif evde yaptğm inş. kan testi poztf çıkar allahım allahımm

düşük geçirmedim.hamilede değilim.sadece bende değil.hepimizde oluyor aynı ağrılar.
ne zaman yaptın testi?

canım sat 7 ekimse daha erken bence senin için inşallah ebbek vardır çünkü erken bile olsa bu batma ya da bel ağrısı oluyor ama senin öğrenmen için bence daha erken
benim sat 4 ekim benim için bile erken aslında

düşük geçirmedim.hamilede değilim.sadece bende değil.hepimizde oluyor aynı ağrılar.
ne zaman yaptın testi?

bende olmazdıda o yüzden dedim.. bugün yaptım adetime 5-6 gün var ama buu ay 2-3 gün erken yumurtladım sanırım çnkü o yumurta akı kıvamındaki akıntı 8. günde geldi bilmiyorum yani off eğer yine hamileysem düşük tehlikesi var o yüzden çok telaşlanıyorum birde kaasık ağrısı olunca neden oluyor peki bilen var mı ??

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…