Bat'ı kasımın ilk günleri olan hanımlar, gelin bebişlerimizi birlikte bekleyelim!!!

Yumurtlamadan (ovulasyon) adete kadar hangi belirtileri yaşadınız ve hamile misiniz?

• Ankete Katılan
    54
Düşükten sonra kolay gebe kalınır tezinin canlı örneğisin demek :) Allah nasip eder dilediğini inşallah. Oğlunu da sana bağışlasın rabbim. Hep beraber beklemedeyiz o zaman.

amin sağol canım iki oğlum var büyüğü 14 küçük 5,5
eskiler düşüğün bir bacağı içerde kalır derlermiş
yani kolay gelirmiş arkası

canım benim ilk oğlumdan sonra düşüğüm oldu ama çok erken dönemdi.
yani o 3 ay bulantı olan küçük oğlumun hamileleiğiydi
zaten bulantı olması hormonların normal geliştiğini gösteriyormuş
ama hiç bulantı yaşamadan da sağlıklı doğuran var

ya evet ben de adet olduğumda zaten de fazla istemiyordum zaten de 2 oğlum var demiştim bikaç defa yani insan bazen kendini bile kandırmak istiyor

kızlar sag taraffım tam göbek deliği hizası çok ağrıyor bu durumu yaşayan varmı
canım ben bazen hamile olmadığım zamanda yaşadım bu tür birşeyi ama ilk gebeliğimde anneme diyordum anne göbeğim acıyor içe doğru diye o da daha erken kızım yeni evlisiniz hamilemisin acaba diyordu ve hamileymişim o zaman

ya evet ben de adet olduğumda zaten de fazla istemiyordum zaten de 2 oğlum var demiştim bikaç defa yani insan bazen kendini bile kandırmak istiyor

Maşallah yaş 34 daha gençsin :) bulantı fena ama iyi bir gösterge yani...Güzel sonuçlarını bekliyoruz canım

Maşallah yaş 34 daha gençsin :) bulantı fena ama iyi bir gösterge yani...Güzel sonuçlarını bekliyoruz canım

aslında yaşıtlarım daha ilk çocuklarını yeni doğuruyor ben erken evlendiğim için 15 yıllık evli 2 çocugu var deyince bana bile kendim yaşlı geldim
eskiden 10 yıllık evli birini görünce oo 10 yıllık evli bunların işi bitmiştir artık diyordum

çok sevgili tarantula :) beni de yazar mısın ?
bat 12 kasım bu ara yumurta dönemim amma velakin pek umutlu değilim 2 gündür gribim ilaç alıyorum aralarda derelerde kaldım..

bilmek derttir derler aslında biz de araştıra araştıra herşeyi gün gün biliyoruz.şu olacak böyle döllenip şu günde hormon başlayacak falan çok da yorucu oluyor ama değil mi
benim anneannem bırakın bebeğin nasıl döllendiğini nasıl oldugunu bilmiyormuşlar evlenirsin ve çocuk olur o kadar.
bana diyordu ki ''kızım deden Kur'an da bulmuştu erkeğin menisiyle hamile kalırmış kadın eger çocuk istemezsen meniyi dışarı atacakmışsın biz sonradan öğrendik .''diyordu.

bende 18 yaşında evlendim 1 buçuk yıl oldu snn yaşında bende öyle olucam ayy hiçte yaşlı olamayız öylede hissedemeyiz genç anne olmak daha güzel bencee canım :))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…