Bat'ı kasımın ilk günleri olan hanımlar, gelin bebişlerimizi birlikte bekleyelim!!!

Yumurtlamadan (ovulasyon) adete kadar hangi belirtileri yaşadınız ve hamile misiniz?

• Ankete Katılan
    54
kaçıncı ayındasın deneyeli:) bende başlarda devamlı yapardım da test kolik olmuştum ama sonra zamanla alışılıyor herlde artık günümde gecse yapmıyorum :) hamilelik belirtisi yok diye

bende garipmiyim ne?hayatımda ilk kez geçen ay gebelik testi aldım ve nasıl bir şey olduğunu gördüm.oda ovulasyon testi alırken yanında aldım.ovulasyon testi ile kesin hamile kalacaktımm ya güyaa

sende bendensin.bende olmadığını görünce yada adet olunca böyle oluyorum psikolojik olarak.bende karar aldım korunmayacağım ama takmayacağımda

gebelik testi canım sat 4 ekim bat 1 yada 2 kasım olması gerek diye düşünüyorum

canım hamişsin o zamann, kan testi vermeden heyecan yapmayalım ama dimi :) imkanın varsa hemen gidip kan testi veremez misin ? :) :103:

Son düzenleme:

valla inşallah bir aksilik olmazsa gebesin oleyyyyyyyyyyyyyyyy hayırlı uğurlu olsun :)))

Rabbim nasib etsin sana da canım hepimize de

canım hamişsin o zamann, kan testi vermeden heyecan yapmayalım ama dimi :) imkanın varsa hemen gidip kan testi veremez misin ? :) :103:
canım daha önce öyel olmuştu adetimden 10 gün sanra da kanamam olmuştu
doktor adet sonrası 2 hafta gecikene kadar kendiniz hamile sayma aslında çünkü gebeliklerin yüzde 60 ı sebepsiz düşükle sonuçlanır ilk hafatlar demişti
zaten sağlıklı gebelikse kendini 2 hafta içinde belli eder siz de boşuna ümitlenemzsiniz demişti
ben de o yüzden bekliyim diyorum kan testi için ama bekleyemedim işte idrar testi yaptım bile
böyle de hem erken daha normaldir deyip hem de acaba yok mu da böyle çıkıyor diye üzülüyor insan

valla inşallah bir aksilik olmazsa gebesin oleyyyyyyyyyyyyyyyy hayırlı uğurlu olsun :)))
yorumun için sağol canım inşallah bakalım bir kızım olsun istiyorum ama önce sağlıklı olsun tabi
2 oğlum var
Allah herkese göstersin o ikinci çizgiyi ama kaybolmasınlar koyu koyu çıksınlar inşaallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…