Bat'ı kasımın ilk günleri olan hanımlar, gelin bebişlerimizi birlikte bekleyelim!!!

Yumurtlamadan (ovulasyon) adete kadar hangi belirtileri yaşadınız ve hamile misiniz?

• Ankete Katılan
    54
kaçıncı ayındasın deneyeli:) bende başlarda devamlı yapardım da test kolik olmuştum ama sonra zamanla alışılıyor herlde artık günümde gecse yapmıyorum :) hamilelik belirtisi yok diye :KK70:

bende garipmiyim ne?hayatımda ilk kez geçen ay gebelik testi aldım ve nasıl bir şey olduğunu gördüm.oda ovulasyon testi alırken yanında aldım.ovulasyon testi ile kesin hamile kalacaktımm ya güyaa

Bende de birkaç gündür müthiş bir halsizlik vardı.Üstüme fil oturmuş gibi kımıldayamıyordum.Bugün dayanamadım gittim kan testi verdim ve sonuç 1.4 çıktı yerle bir oldum ya bundan sonra artık istemicem çocuk falan korunucam hep en azından her ayı iple çekmem olmadığını bilirim :KK5:

sende bendensin.bende olmadığını görünce yada adet olunca böyle oluyorum psikolojik olarak.bende karar aldım korunmayacağım ama takmayacağımda

gebelik testi canım sat 4 ekim bat 1 yada 2 kasım olması gerek diye düşünüyorum

canım hamişsin o zamann, kan testi vermeden heyecan yapmayalım ama dimi :) imkanın varsa hemen gidip kan testi veremez misin ? :) :103:

Son düzenleme:
Eki Görüntüle 841965
Herkese merhaba sabahki testim bu arkadaşlar yine çok silik çıktı dün de yapmıştım çok çok silik çıkmıştı moralim bozuldu aslında ama tahminime göre döllenmenin de daha bugün yeni 12. gün olduğunu tahmin ediyorum yani çıkmaması da normal
bir de siz bakın bakalım görebilecekmisiniz
resim çekme kalitesi de çok iyi değil telefonun aslında daha belli oluyor çıplak gözle

valla inşallah bir aksilik olmazsa gebesin oleyyyyyyyyyyyyyyyy hayırlı uğurlu olsun :)))

merhaba canım benim bugün regl olmam gerekti hala olmadım, tam 30 gün oldu bugün. 28 eylülde adet olmuştum.
2 gün önceki testim negatifti. eğer olmazsam ( inşallah olmam :KK1: ) yarın yada çarşamba günü test yapıcam. adet olacakmışım gibi 2 gündür kasıklarım ağrıyor ve göğüslerimde 2 gündür acıyor başkada bir belirtim yok. heyecanla bekliyorum, bu benim 4. denememdi bu arada. umarım hepimiz hamiş oluruz.. :KK16: :KK16:

Rabbim nasib etsin sana da canım hepimize de

canım hamişsin o zamann, kan testi vermeden heyecan yapmayalım ama dimi :) imkanın varsa hemen gidip kan testi veremez misin ? :) :103:
canım daha önce öyel olmuştu adetimden 10 gün sanra da kanamam olmuştu
doktor adet sonrası 2 hafta gecikene kadar kendiniz hamile sayma aslında çünkü gebeliklerin yüzde 60 ı sebepsiz düşükle sonuçlanır ilk hafatlar demişti
zaten sağlıklı gebelikse kendini 2 hafta içinde belli eder siz de boşuna ümitlenemzsiniz demişti
ben de o yüzden bekliyim diyorum kan testi için ama bekleyemedim işte idrar testi yaptım bile
böyle de hem erken daha normaldir deyip hem de acaba yok mu da böyle çıkıyor diye üzülüyor insan

X