Bat'ı kasımın ilk günleri olan hanımlar, gelin bebişlerimizi birlikte bekleyelim!!!

Yumurtlamadan (ovulasyon) adete kadar hangi belirtileri yaşadınız ve hamile misiniz?

• Ankete Katılan
    54
hanımlar sohbetinizi böleceğim ama meraktan catlıyorum kusuruma bakmayın : bi şu teste bakabilir misiniz siz ne diyeceksiniz ?Eki Görüntüle 839957 Eki Görüntüle 839958
Aslında ben tecrübeliyim 2 oğlum var ve ben de yorum yapayım dedim.
Eger adetine daha varsa ya da bat bugunse sonuç pozitif olabilir büyük ihtimal ama beklediğin adetinden 1 hafta kadar geçmişse çok daha belirgin olması gerek.

ben böle bi test sonucu ile karşılaşsam hiç düşünmeden bi hastaneye gidip kan veririm allahım bizlere de nasip ettttttttt

Ben çok ama çok silik gördüm ikinci çizgiyi ikisinde de .... Aaayyyy inşallah geliyodur bebişşşşş

hemen gitmeye korkuyorum cnm bi kere daha gecikmişti adetim (o zaman uzun yolculuk yapmıştık ona bağladım sonradan) gittim hastaneye ama sonuç hayal kırıklığı

3 gün geçti adetim bir de ben ilk idrar ile yapmadım testi alınca dayanamayıp yaptım

inşallah geliyordur cnm çok heyacanlıyım şu anda:)

Nasıl düzelmişti pekiiii

O dönemler çok düzenli çalışıyodum yemem içmem uykum herseyim çok dakikti sanırım ondan ben de tam bilmiyorum aslında nasıl düzeldiğini mesela su an kelime ezberlemem gerekiyo ama kelimeye bi bakıyorum aradan 2 saat geçiyor tekrar bakıyorum sanki ömrümde ilk defa görüyorum o kelimeyi.... ve Pazartesi sınavım var ve ben daha siniirden çalışmaya bile başlamadım...

çok silik 2. çizgi bile pozitif oluyor aslında inşallah hamilesindir.çünkü gebelik olmadığında kolay kolay çıkmaz içinci çizgi
yarın ve ertesi gün test yaptıgında zaten daha belirgin çıkar
2. oğlumdan önce benim de bir kimyasal gebeliğim olmuştu o zaman baya araştırdım bu konuyu çocuklarımın araları 9 yaş ve 2. bebeği çok özlemiştim çok üzülmüştüm hamileliğimin kimyasal gebelik olduğunu duyunca

Bizim Turkıyeye dönme ihtimalimiz hiç yok nerdeyse burdan nereye gitcem Allah bilir... Biz de yılda 2 kere ancak gidebiliyoruz Turkıyeye uçakla 9 saat sürüyo yaaa böööööööögghhhh

Hayırlısı hakkınızda..Bizim de belli değil de işte umut..
en fazla 2 -2 buçuk ayda bir gidip geliyorum burası da uçakla 3 buçuk saat ama katlanıyoruz..
Saat farkı da 1 buçuk saat Türkiye ile..:44:

Hayırlısı hakkınızda..Bizim de belli değil de işte umut..
en fazla 2 -2 buçuk ayda bir gidip geliyorum burası da uçakla 3 buçuk saat ama katlanıyoruz..
Saat farkı da 1 buçuk saat Türkiye ile..:44:

Hımmm iyimiş... En azından helal haram sorunun çok yoktur yaa buradakiler gibi ne bulsalar yemiyolardır...

Kızlar hepinize söylüyorum..
Allah gönlünüze göre versin sağlıkla sıhhatle büyütün önce göbeklerinizi sonra da bebeklerinizi..

çok geçmiş olsun cnm. yarın sabah bi test yapacağım ve yine böyle çıkarsa direk hastaneye gideceğim sanırım. öncden de test yapmıştım ama hiç bişey çıkmamıştı minicik bi pembelik bile yoktu. bu test böyle çıkınca birden heyacanlandım inşallah hayal kırıklığı olmaz. Allah'ım tüm isteyenlere bebeğini nasip etsin inşallah ...

Herkese merhaba ben aranızda yeniyim.
Benim bat kasım 1 ile 4 arasında olması gerek.bekliyorum bakalım hayırlısı

Arkadaşlar şimdi de bu ay bekliyorum hamileymişim gibi geliyor bu ay bütün gebelik belirtilerini araştırdım nette nedense şimdiden kendimi hamile ilan ettim.
Ama kendi kendime daha kimse bilmiyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…