Bat'ı kasımın ilk günleri olan hanımlar, gelin bebişlerimizi birlikte bekleyelim!!!

Yumurtlamadan (ovulasyon) adete kadar hangi belirtileri yaşadınız ve hamile misiniz?

• Ankete Katılan
    54
geçmiyoooor günleeeer geçmiyorrr günlerrrr....:100::100::100::100::100::100:

:KK43: çok geçmiş olsun cnm. yarın sabah bi test yapacağım ve yine böyle çıkarsa direk hastaneye gideceğim sanırım. öncden de test yapmıştım ama hiç bişey çıkmamıştı minicik bi pembelik bile yoktu. bu test böyle çıkınca birden heyacanlandım inşallah hayal kırıklığı olmaz. Allah'ım tüm isteyenlere bebeğini nasip etsin inşallah ...

tatlım siz kaç aydır denıyordunuz yanı nezamndan beri istiyodunuz?

Hımmm iyimiş... En azından helal haram sorunun çok yoktur yaa buradakiler gibi ne bulsalar yemiyolardır... :KK1:

Evet orası öyle ama ahh o damak tadı yok mu çok zormuş..
Mesela burada zeytin yok beyaz peynir hep koyun peyniri kokuyor..((
Her gelişimiz iltica ediyor gibi anlayacağın..Hepsini getiriyorum ekmek bile..:KK35:

:KK43: çok geçmiş olsun cnm. yarın sabah bi test yapacağım ve yine böyle çıkarsa direk hastaneye gideceğim sanırım. öncden de test yapmıştım ama hiç bişey çıkmamıştı minicik bi pembelik bile yoktu. bu test böyle çıkınca birden heyacanlandım inşallah hayal kırıklığı olmaz. Allah'ım tüm isteyenlere bebeğini nasip etsin inşallah ...
Amin inşaallah
Benim eşim aslında istemiyor çocuklar büyüdü başına dert mi istiyorsun tekrar çocuk büyütmek kolay mı diyor ama ben istiyorumhem her anneye bir kız lazım değil mi:KK1:

T harfinden nefret eder oldum içinde T olan kelimelere de yavaş yavaş gıcıklanıyorumm :KK53::KK53: inşallah bi daha test yapmak zorunda kalmazsın tatlımm :KK34::KK34:

amin canım inşallah:) Sende kısa zamanda T lerden kurtulursun inşallah:KK16:

sen kesın hamılesin tatlım ayyyy darısı bizlere yarabbiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii aminnnnnnnnnnnnnnnnnnn
inşallah öyledir canım ve inşallah da darısı başınıza olur :KK16:

tatlım siz kaç aydır denıyordunuz yanı nezamndan beri istiyodunuz?
canım biz aslında evlendiğimizden beri istiyoruz ama 6 aydır deniyoruz öncesinde eşimin askerliği artı düğün borçları sebebiyle deneyemiyorduk. bir de benim çikolata kistim var yani çok ümitlenmemeye çalıştım hep. bu ay dr a gidince kistin biraz daha büyüdüğünü görünce hepten moral gitti bnden. bir de şimdi bu test ! o kadar karışığım ki su anda :S

aynen cnm bir anneye KIZ EVLAT SART ULENNNNNNNNNN:KK1::KK1::KK1:
3 gün önce tam 2 gün bel ağrım oldu bir de işte adet olacakmışım gibi belirtiler var hafif kasık ağrısı karında dolgunluk .
kaçıncı bebek olursa olsun insan çok heyecanlanıyor eger adet görürsem baya bi hayal kırıklığına uğrarım

canım biz aslında evlendiğimizden beri istiyoruz ama 6 aydır deniyoruz öncesinde eşimin askerliği artı düğün borçları sebebiyle deneyemiyorduk. bir de benim çikolata kistim var yani çok ümitlenmemeye çalıştım hep. bu ay dr a gidince kistin biraz daha büyüdüğünü görünce hepten moral gitti bnden. bir de şimdi bu test ! o kadar karışığım ki su anda :S

CNM BNM İŞTE HERSEY ALLAHTAN rabbim n zman vereceğini biliyo darısı basımıza sanada simdiden hayırlı olsun umarm hersey gnlnce olur

3 gün önce tam 2 gün bel ağrım oldu bir de işte adet olacakmışım gibi belirtiler var hafif kasık ağrısı karında dolgunluk .
kaçıncı bebek olursa olsun insan çok heyecanlanıyor eger adet görürsem baya bi hayal kırıklığına uğrarım

aynen cnm gzl duygular ..bnmde adet 3 gun once bıttı ama goguslermde agrı var kasıklarda mınık mıınk agrılar var anlamadım keske olsa biz 2 aydr ıstyrz hayırlısı bıde suan cok fena gribim:KK5:

Son düzenleme:
işlerin yoğunluğundan anca gelebildim evime bile geçtim..

akşam bi minişi ziyarete gidicem ona ciciler aldım

gözümü alamıyorum onlardan, durumumda bi netleşse kırmızılar geliyosa else artıkkkkkk

Bu arada 2 oğlun varmış kaç yaşındasın diye merak edersiniz belki.
büyük oğlum 14 yaşını eylül ayında doldurdu 15 e girdi küçük de 5 bitti 6nın içinde
ve ben de 34 ü doldurucam kısmetse 14 kasımda 35 olmak ilginç galiba
ben 1 çocuk daha istiyorum eşime diyorum ki o ne öyle bu yaşta daha menapoza girmiş gibi kapalım mı yani defteri:KK1:
eşim korunuyo aslında ama bu ay bi kaza oldu ve tam adet sonrası 13. gündü
ondan ümitliyim yoksa öyle çocuk çalışması falan yapmıyoruz ben kendi kendime ümitleniyorum işte

Bu arada 2 oğlun varmış kaç yaşındasın diye merak edersiniz belki.
büyük oğlum 14 yaşını eylül ayında doldurdu 15 e girdi küçük de 5 bitti 6nın içinde
ve ben de 34 ü doldurucam kısmetse 14 kasımda 35 olmak ilginç galiba
ben 1 çocuk daha istiyorum eşime diyorum ki o ne öyle bu yaşta daha menapoza girmiş gibi kapalım mı yani defteri:KK1:
eşim korunuyo aslında ama bu ay bi kaza oldu ve tam adet sonrası 13. gündü
ondan ümitliyim yoksa öyle çocuk çalışması falan yapmıyoruz ben kendi kendime ümitleniyorum işte

ohhhhh masallah senınkısı olsada olur olmasada 2 tane ne gzel senın icn 3. surprız olur artık...

X