Bat'ı kasımın ilk günleri olan hanımlar, gelin bebişlerimizi birlikte bekleyelim!!!

Yumurtlamadan (ovulasyon) adete kadar hangi belirtileri yaşadınız ve hamile misiniz?

• Ankete Katılan
    54

benle de konusmustun kızzzzzz...ama ne konustugumuzu bnde hatırlamıyrm

Biz de eşimin işi için buradayız ben de bu arada evde bunalmalar geçirmemem adına okula gidiyorum burda Çin dili sen napıyon orda çalışıyom mu? Ne zmandır ordasınız?

Ben bir şey yapmıyorum canım evdeyim . Farsçayı öğrenmek istedim ama vazgeçtim.
Türkiyedeyken çalışıyordum burası aslında iyi oldu dinleniyorum.
Döndüğümüzde tekrar başlarım sanırım . 2 yıldır buradayız tabi ben sık sık Türkiyeye gidip geliyorum

Kızlar benim bir fikrim var
HAni gebelik testi yapıyoruzya
Negatifse aniden bir bayrak çıksa ve "Tekrar deneyiniz " yazsa.
En azından içimizde ki hüzün gider

ayyyy aynn bnm esimde evdeyken hıc rahat durmuyo 3 yasındakı erkek cocugu gıbı hıc durmuyo bide cok dagınık evde peşinde dolnırım bn delı eder benı

Bu aralar bende de başladı yaaa çok sinirlerim bozuluyo bazen sinirden ağlayayım geliyo bi ara süper düzelmişti ne güzel ama şu son günlerde yine başladı artık herseyi not alıyorummm

Bizim Turkıyeye dönme ihtimalimiz hiç yok nerdeyse burdan nereye gitcem Allah bilir... Biz de yılda 2 kere ancak gidebiliyoruz Turkıyeye uçakla 9 saat sürüyo yaaa böööööööögghhhh

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…