Bat'ı kasımın ilk günleri olan hanımlar, gelin bebişlerimizi birlikte bekleyelim!!!

Yumurtlamadan (ovulasyon) adete kadar hangi belirtileri yaşadınız ve hamile misiniz?

• Ankete Katılan
    54

Bende bu sorun var yahuuuu
Ben çok unutkanım
saatlerce muhabbet ederim sonra 2 gün snra unuturum .
Anca ismini yaşını tipini fln bilcemki nickle sima birleştirip hatırlıyacağım:KK50:
dr gitcem ben zaten unutkanlıkla alakalı :KK50:

benle de konusmustun kızzzzzz...ama ne konustugumuzu bnde hatırlamıyrm:KK1::KK1::KK1::KK1:

Biz de eşimin işi için buradayız :nazar: ben de bu arada evde bunalmalar geçirmemem adına okula gidiyorum burda :KK1: Çin dili :KK1: sen napıyon orda çalışıyom mu? Ne zmandır ordasınız?

Ben bir şey yapmıyorum canım evdeyim . Farsçayı öğrenmek istedim ama vazgeçtim.
Türkiyedeyken çalışıyordum burası aslında iyi oldu dinleniyorum.
Döndüğümüzde tekrar başlarım sanırım . 2 yıldır buradayız tabi ben sık sık Türkiyeye gidip geliyorum

Kızlar benim bir fikrim var:KK1::KK1::KK1::KK1:
HAni gebelik testi yapıyoruzya
Negatifse aniden bir bayrak çıksa ve "Tekrar deneyiniz " yazsa.
En azından içimizde ki hüzün gider :KK1::KK1::KK1::KK1::KK1:

ayyyy aynn bnm esimde evdeyken hıc rahat durmuyo 3 yasındakı erkek cocugu gıbı hıc durmuyo bide cok dagınık evde peşinde dolnırım bn delı eder benı:KK52::KK52::KK52::KK52::KK52:

Kızlar benim BAT'ım 1 Kasım. Buyrun gelmesini hiç istemediğimiz BAT'ımızı birlikte bekleyelim. Olası bebirtilerimizi paylaşalım. Birbirimize destek olalım. Bebişlerimize kasım ayında kavuşmamız dileğiyle :KK9: Hepinizi bekliyorum

ÖNEMLİ: Kızlar BATınızı, listeye eklememi isterseniz, benim herhangi bir mesajımdan alıntı yaparak BATınızı, yaşınızı ve ne zamandır bebek istediğinizi yazarsanız gözden kaçırmamış olurum.

benım batım 21 kasım tarantulacım yanlış olmuş şafak sayıcam yine :KK34::KK34::KK54::KK34:

Bende bu sorun var yahuuuu
Ben çok unutkanım
saatlerce muhabbet ederim sonra 2 gün snra unuturum .
Anca ismini yaşını tipini fln bilcemki nickle sima birleştirip hatırlıyacağım:KK50:
dr gitcem ben zaten unutkanlıkla alakalı :KK50:

Bu aralar bende de başladı yaaa çok sinirlerim bozuluyo bazen sinirden ağlayayım geliyo bi ara süper düzelmişti ne güzel ama şu son günlerde yine başladı artık herseyi not alıyorummm:KK43::KK43::KK43:

Kızlar benim BAT'ım 1 Kasım. Buyrun gelmesini hiç istemediğimiz BAT'ımızı birlikte bekleyelim. Olası bebirtilerimizi paylaşalım. Birbirimize destek olalım. Bebişlerimize kasım ayında kavuşmamız dileğiyle :KK9: Hepinizi bekliyorum

ÖNEMLİ: Kızlar BATınızı, listeye eklememi isterseniz, benim herhangi bir mesajımdan alıntı yaparak BATınızı, yaşınızı ve ne zamandır bebek istediğinizi yazarsanız gözden kaçırmamış olurum.

benım batım 21 kasım tarantulacım yanlış olmuş şafak sayıcam yine :KK34::KK34::KK54::KK34:

benim bat 20 kasım yas:24 bu ay 2. ay olacak yanı 2 aydır istyrz bebeği sekerimmm ıyı calışmalar:KK9:

Gebelik testi mi bu? Öyleyse bence hamilesin:KK52:

cnm nasıl test anlamadım 1.testte sılık 2. cızgı var ama 2. testte cizgi falan gremedım ben

Ben bir şey yapmıyorum canım evdeyim . Farsçayı öğrenmek istedim ama vazgeçtim.
Türkiyedeyken çalışıyordum burası aslında iyi oldu dinleniyorum.
Döndüğümüzde tekrar başlarım sanırım . 2 yıldır buradayız tabi ben sık sık Türkiyeye gidip geliyorum

Bizim Turkıyeye dönme ihtimalimiz hiç yok nerdeyse burdan nereye gitcem Allah bilir... Biz de yılda 2 kere ancak gidebiliyoruz Turkıyeye uçakla 9 saat sürüyo yaaa böööööööögghhhh:KK43::KK43::KK43:

X