Bat'ı kasımın ilk günleri olan hanımlar, gelin bebişlerimizi birlikte bekleyelim!!!

Yumurtlamadan (ovulasyon) adete kadar hangi belirtileri yaşadınız ve hamile misiniz?

• Ankete Katılan
    54
Sohbetiniz çok tatlı
Hergün kaldığım yerden devam ediyorum okumaya .
Ben hepinizi tanıdım sayenizde ..
Benim ne anlatmamı istersiniz.:26:

sağolasın.bizim hakkımızda bildiklerinin aynısını anlat :) evli misin?yaşın kaç?çocuğun var mı?yoksa istiyor musun?ne zamandır istiyorsun?anlat hadi hemen hemen :)))))))

Heheeee gözümde film replikleri canlandı mehmetelif öyle diyince sana hoşgeldinn

Hoşbuldum

sağolasın.bizim hakkımızda bildiklerinin aynısını anlat :) evli misin?yaşın kaç?çocuğun var mı?yoksa istiyor musun?ne zamandır istiyorsun?anlat hadi hemen hemen :)))))))

Yedi sülalenizi tanıdım kayınvalideden eltinize teyze kızlarınıza kadar..
Ben eskiyim kk.da
Evet evliyim 1 oğlum var seninle aynı yaştayız..
Uzun yıllar 2.bebeğimin gelmesini bekledim sonunda vazgeçtim kendisi bilir..
Şimdi de sizin atışmalarınızı okuyorum hatta bazen gülmekten karnıma kramplar giriyor..

Kıııııııııız ben geldimmmmmmm
Önceki yazdıklarımdan hiç tanıyan varmı beni merak ettim.
Yada bu başlıkta hiç muhabbet ettiğim

Siz ne yapıyprsunuz Çin'de..
Şaka şaka eşimin işi dolayısıyla buradayız..
Biraz daha kalıcaz sonra bakalım hayat bizi nereye sürükler.

Biz de eşimin işi için buradayız ben de bu arada evde bunalmalar geçirmemem adına okula gidiyorum burda Çin dili sen napıyon orda çalışıyom mu? Ne zmandır ordasınız?

tüh yaaaa.kocam geldi balıkların suyunu değiştirelim diyor rahat bırakmıyor gidiyorum ama geleceğim

Etmiştik sanki seninle sohbet yanlış mı hatırlıyorum sen de beni hatırladıysan sorun yok hatırladın mı kiiiii?:44:

Bende bu sorun var yahuuuu
Ben çok unutkanım
saatlerce muhabbet ederim sonra 2 gün snra unuturum .
Anca ismini yaşını tipini fln bilcemki nickle sima birleştirip hatırlıyacağım
dr gitcem ben zaten unutkanlıkla alakalı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…