Gebeliğe Hazırlık BAT Mayıs 2018 Bekleyenler

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Bunlarda benim iki gun once dun ve bugun bugunkunu simdi yaptim o yuzden boyle dun ne kadar koyu halbuki

Fotoları şimdi mi çektin, zaman geçince idrar kuruduğu için şekli bozuluyor. En garantisi testin 5. dakikasında ki hali sanırım. O zaman çek fotoları. Çünkü gebelik testi bile mesela ben geçen ay yapmıştım negatif sonuç tabi testi çöpe attım gitti. Sonra çöpte 2-3 saat sonra gördüm 2. çizgi de koyulaşmıştı, bozulmuş yani aslında test.

O zaman benim daha var gibi yumurtlamaya senin sanki koyulasmis

Batlarımız arası 1 günmüş aslında, seninde 1-2 güne koyulaşır. Sen ilişkiye devam et. Çünkü sperm içerde 3-4 gün yaşıyor. 2 gün sonra yumurtlasan bile denk gelir yani. Yarın gene test yap. Benim bir gün önce çok hafifken çizgi, ertesi gün koyulaştı birden çünkü.

Merhaba canım bende 28 yaşındayım, 2 yıllık evliyiz bizde. Senin gibi ilk yıl doğum kontrol hapı kullanıp bıraktım bende. Bizim de bu ay ikinci denememiz inş çok uzamadan hamile kalırız ikimizde
Aynıymışız. :) İnşallah canım hayırlısıyla.

Kızlar iyi geceler . Şubat ayında bizde ikinci çıcuğa karar verdik ve eşim korunmayı bıraktı . Ve benim şimdiye kadar çok nadir 1 2 gün geciken adetim şuan baya gecikti ama gebelik yok . En son 26 şubatta adet oldum 1 hafta donra ikşnci adet dönemim geliyor bende tık yok . Doktora gittim herşey normal stres yapmışsın diyor . Söktürücüyü benim içesim yok. Bekliyorum . İnşallah topik uğurlu gelir herkes hayırlı haberi alır

Bende birkez 5-6 gün kadar gecikmiştim,(normalde hiç gecikmem) henüz çocuk düşünmüyorduk o zaman. Regl gelmedikçe dahada stres yapıyordum, test yapmaktan da çekinmiştim. En sonunda kan testi yaptırdım hamile olmadığımı öğrendim, öğrendikten 1 saat sonra da regl oldum resmen. Üzerimdeki stres kalkınca yani... Bence söktürücü içme elbet gelir sonsuza kadar gelmicek değil. Stresten arınmaya çalış yeter canım. Dilerim hepimiz birbirimize uğurlu geliriz.

Bu akşam ki testim bu şekilde canım bak. Yaptıktan 2-3 dk sonra çektim. İyice belirginleşti, 1-2 güne iki çizgi aynı renk olcak gibi. Bu günleri değerlendiriyorum.

Eklentiler

• 8935FC84-2F9B-4941-B2ED-A0973BFFC752.jpeg
    14,9 KB · Görüntüleme: 72
Benim tam 21 gpn gecikmiş oluyor şuan cnn bakalım bekleyip göreceğiz hakkınızda hayırlısı olsun . Olmadıkça ümitleniyorum ama yoksada bir an önce adet oluyum diye strese giriyorum ama artık çok düşünmüyorum . Çevremde herkes hamile onları duydukça tebessüm edip allahım banada isteyen herkese nasip et diyorum . Önce hiç olmayana versin allahım

Bu akşam ki testim bu şekilde canım bak. Yaptıktan 2-3 dk sonra çektim. İyice belirginleşti, 1-2 güne iki çizgi aynı renk olcak gibi. Bu günleri değerlendiriyorum.
Bugun senin kacinci gun canim sanki bu aksam ayni renk olur benim daha var uc dort gun

Bugun senin kacinci gun canim sanki bu aksam ayni renk olur benim daha var uc dort gun

Ben 9 nisanda regl oldum, 11 nisan da bitti. Buda hayret verici bir şey, havalardan heralde mevsim değişikliğinden falan etkilendi bünyem, çok kısa sürdü bu reglm. Regl başlangıcından sayarsak bugün tam 10. gün . Galiba bugün yarın yumurtlucam

Aaa sen kaç günde bir regl görüyorsun?
Benim 6 nisandı regl günüyle sayılıyo sanırım 14.günüm ama ben geçen ay 32.gün oldum yani daha iki günüm var gecen aya göre yumurtlamaya. Senin hem reglin az sürmüş hemde erken yumurtlayacaksın herhalde tavuk gibi hissettim yumurtlamak diyip duruyorum

Evet bende eşime diyorum öyle, tavuk oldum tavuk oldum diye

28 günde bir oluyorum canım, 9 nisanda oldum mesela, bir sonra ki 5 mayıs

Evet bende eşime diyorum öyle, tavuk oldum tavuk oldum diye

28 günde bir oluyorum canım, 9 nisanda oldum mesela, bir sonra ki 5 mayıs
İki güne koyulaşır mi dersin :/

Eklentiler

• 7A7CBB18-F683-43A0-A54E-AC39F939B96D.jpeg
    30,9 KB · Görüntüleme: 39
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…