Gebeliğe Hazırlık BAT Mayıs 2018 Bekleyenler

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Canim banada doktor vermiycekti catlar dedi ama ben istedim garanti olsun diye kolda oluyomus ama gobek daha iyi diyolar hic acimiyo kucucuk bi ignesi var bana esim yapti kendim korktum ama korktugum gibi degilmis
Anam eşim hiç beceremez o daha çok korkar :)
koldan vursunlar ona dayanırım. Canım kan aldırırken bile içim gidiyor 10 yıldır tiroit hastasıyım sürekli kan veriyorum ama birkaç yıldır alıştım ağlamayı bıraktım onda bile. Acı eşiğim çok düşük kuaför bıyıklarımı alırken sanki ölüyorum nefesim kesiliyor :)

Ya bende ayni tiroid hastasiyim tüh o zaman sen hastanede vurdur ama doktor kesin catlar derse bosa verme 100 lira tedavide artik yoruyo insani maddi anlamda

Ya bende ayni tiroid hastasiyim tüh o zaman sen hastanede vurdur ama doktor kesin catlar derse bosa verme 100 lira tedavide artik yoruyo insani maddi anlamda
100 lira mı? Ooo zaten hastanede muayene ücreti de var valla masraflar çok geliyor. Doktor 3 ay klomen kullanalım deneyelim dedi bende doktora sonraki aylar kullanayım diyeyim çatlatma iğnesini kaçabildiğim kadar kaçayım :)

Evet bide bi adetin ucuncu gunu ve ignenin vuruldugu gun tahlil aldi muayene ucretleriyle bir ay tedavi 1 i buluyo daha basindayiz insallah ikimizde en kisa surede hamile kaliriz

Benim de BAT 5 Mayis
Oglusum da 8 yasinda. Yumurtlama donemimdeyim, calismalara devam ediyor ve kendim icin de isteyen tum arkadaslar icin de een hayirlisini diliyorum Allahtan

Evet bide bi adetin ucuncu gunu ve ignenin vuruldugu gun tahlil aldi muayene ucretleriyle bir ay tedavi 1 i buluyo daha basindayiz insallah ikimizde en kisa surede hamile kaliriz
Adetin 3. Günü hormon testi yapmıştır onu boşa para vermemek için devlet hastanesinde yaptırıp götürdüm. İğne günü ne yaptı acaba onun hakkında hiç bilgim yok canım. Valla ya çok masraf herşey Allah sonunda güzel mutluluğu yaşatır inşallah

Canım ovulasyon testini her gun aynı saatte mi yapmaya calısıyorsun?

Evet canım her akşam 11 civarında gibi yapıyorum, gerçi açıklamalarda akşam 8 e kadar yapılması öneriliyor ama, yok işten gel yemek faslı falan derken o saate yetişemiyorum. Bir gün önce paylaşmıştım 2 çizgi birbirine baya yakın çıkmıştı ertesi gün tamamen aynı olur dedim ama dün yaptığım baya silikti. Şaşırdım, sebebi ne olabilir acaba.

Evet galiba yumurtladım ben Dün yaptığımda çizgi silikti, acaba o yüzden mi.
Evet canim catlamış olabilir ama elinde test varsa bikac gün daha bak yinede, bende bugun yaptim senin sanki senin koyulaşmadan önceki günü gibi cikti sanki

Eklentiler

• C6A3E0B6-E3C6-48DF-8D9C-975340BAB669.jpeg
    24,9 KB · Görüntüleme: 45
Evet canim catlamış olabilir ama elinde test varsa bikac gün daha bak yinede, bende bugun yaptim senin sanki senin koyulaşmadan önceki günü gibi cikti sanki

Evet var testim yapayım 2 gün daha bari.

Aynen kesinlikle bak 1-2 güne koyulaşır demiştim sana. Yarın iyice koyu olcak kesin, bugün-yarın değerlendir sen Ayyy sanki aynı anda hamiş olcaz gibi hissettim

Evet var testim yapayım 2 gün daha bari.

Aynen kesinlikle bak 1-2 güne koyulaşır demiştim sana. Yarın iyice koyu olcak kesin, bugün-yarın değerlendir sen Ayyy sanki aynı anda hamiş olcaz gibi hissettim
Ayy canım hadi inşallah bizde 2019un ilk anneleri olalım

Kızlar ben bu ay incir kürü deneyeyim dedim. Bu da prolaktini mi yükseltiyormuş yaa göğüslerim acıyo hafif acaba o yüzden mi oldu. İyi bişey yapayım derken sürekli hatalar silsilesi...

Kızlar ben bu ay incir kürü deneyeyim dedim. Bu da prolaktini mi yükseltiyormuş yaa göğüslerim acıyo hafif acaba o yüzden mi oldu. İyi bişey yapayım derken sürekli hatalar silsilesi...

Hiç bilmiyorum bu konuyu canım ama göğüslerinin acıması kimi zaman hamilelik belirtisi bile olabiliyor. Hemen kötüye yorma bence.

Hiç bilmiyorum bu konuyu canım ama göğüslerinin acıması kimi zaman hamilelik belirtisi bile olabiliyor. Hemen kötüye yorma bence.
Adetim yeni bitti canım keşke hamile olsam :) sizler ne zamandır deniyorsunuz? Uyguladığınız birşeyler var mı?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…