Gebeliğe Hazırlık BAT Mayıs 2018 Bekleyenler

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Kızlar benim bat 17 mayis... ama dün ve bugün inanilmaz baş donmem var. Hamilelik ile ilgili olabilirmi sizce?

Benim adet yarın bugun karbobat testi taaoym dedm gebelik testi umudum yok dıye yapmadım siz karbonat testine inanıyor msnz kızlar

Hep yatiyorum ihtiyac disi kalmiyorum esim izin vermiyo.sende kendine dikkat et canim:)
Gece hiç uyanmadım canım. :) Şiddetli kasık ağrıları bitti gibi. Yatarken Parol almıştım ama ondan mi değil mi bilmiyorum. Ağrılar başlayalı tam 10 gün oldu. Belki de bitmiştir artık. 5+2 oldum bugün. İnşallah senin de geçer hemen. Bol su iç, bu da sancıyı hafifletiyormuş.

Anladım çok teşekkürler, biz de özel hastane bakalım ozaman. Eşim doktorun erkek olması gerektiği şartı koşuyor inadına da tüp bebek merkezinde kadınlar var sanki.. halbuki normalde kadın doğumcuların çoğu erkek :olamaz::olamaz:
Ya canım devlette tuvalette veriyolar sperm örneğini o nedenle çok rahatsız edici olabiliyor. Evet tüp bebek merkezinde kadınlar oluyor ama inan her gün bu işi yaptıklarından onlar için çok olağan . Eşin hiç rahatsız hissetmeyecektir

Hanımlar bişey soracam, eşine sperm testi yaptırmış olanlar ; bu testi hangi bölüm yapıyor? Ürolojiden mi randevu alman gerekiyor?
Evet canim benim esim de pazartesi günü yaptrdi ama daha sonucu almadik netten de bakilmiyormus.uroloji ye randevu almaniz gerekiyor

kızlar benim de bat 13 mayıs. yani 5 gün var. test yapsam mı ki acaba. evde erken gebelik testi var babystart marka. ovulasyondan 10 gün sonra hamilelik varsa gösteriyor yazıyor. bugün benim de ovulasyondan sonra tam 10. günüm :) ama bilemiyorum.

kızlar benim de bat 13 mayıs. yani 5 gün var. test yapsam mı ki acaba. evde erken gebelik testi var babystart marka. ovulasyondan 10 gün sonra hamilelik varsa gösteriyor yazıyor. bugün benim de ovulasyondan sonra tam 10. günüm :) ama bilemiyorum.
Yumurtlamanın üstünden mi 10 gün geçti cnm eğer öyleyse çıkar varsa 4 gün sonra adet olman lazım çünkü

Gece hiç uyanmadım canım. :) Şiddetli kasık ağrıları bitti gibi. Yatarken Parol almıştım ama ondan mi değil mi bilmiyorum. Ağrılar başlayalı tam 10 gün oldu. Belki de bitmiştir artık. 5+2 oldum bugün. İnşallah senin de geçer hemen. Bol su iç, bu da sancıyı hafifletiyormuş.
Sevindim adiniza.benim bi degisiklik yok.aksine gunduz pek agrim olmazdi ara ara olurdu.ama bugun daha fazla agri hissettim.amin insallah.ogrendigimden beri suya dikkat ediyorum canim.tavsiyelerin icin tesekkur ederim:)

benim bat 10 mayıs dün dün sol kasığımda batma vardı ve sonrasında 1 damla pembe leke geldi başka birşey de yok 4 yıldır hiç korunmadık polikistik over var hiç gebe kalmadım şimdi test yapmaya korkuyorum

Yumurtlamanın üstünden mi 10 gün geçti cnm eğer öyleyse çıkar varsa 4 gün sonra adet olman lazım çünkü
evet canım bugün 10. gün yumurtlamanın üstüne. ayy ama hiç belirtim yok ki..bu 7. ayımız. her seferinde negatif gördüm hatta coğu kez test yapmadan geldi regl. şimdi azıcık karın ağrım var. ama regl de olabilir gebelik de. ne garip bir karmaşa :))

çizgi gören varmı kızlar:işsiz:

Eklentiler

• F8283D82-6B97-4701-AC6B-F13425A45AE5.jpeg
    F8283D82-6B97-4701-AC6B-F13425A45AE5.jpeg
    31,7 KB · Görüntüleme: 65
X