Gebeliğe Hazırlık BAT Mayıs 2018 Bekleyenler

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Hayırlısı olsun canım, benimde 1 haziran yeni bat ama 31 mayısa yazdım kendimi. Sende buralarda olursan inşallah haziranda hayırlı haberini bekliyoruz.
Insallah canim ya uzun zaman oldu artik yoruldum beklemekten bir an evvel olsun istiyorum

Beklenen reglden 2 gün önce başladı canım. Uykudan uyandıracak kadar ağrılıydı. Devam ediyor hâlâ...
İnşallah bebek sağlıklı olsun aynı zamanda agrısı seni zorlamasın bjnu duyduğuma sevindim hala umudum var desene. Ben biraz takıntı yaptım da ilk hamile olduğumu öğrendiğimde yumurtlama günü başlayıp devam eden kasık ağrım olunca haöile olduğumu öğrenmiştim. Şimdi o agrı olmazsa ya da az olursa diyorum kesin hamile değilim diye. Ama her hamilelik aynı değildir tabi

Biz yumurtlama başlangıcından bitişine kadar 7-8 gün hergun denedik. Karar verdiğimizde yumurtlamanın ilk günüydü zaten. Dönem bittikten sonra da hiç yapmadık. Bence de her günü değerlendirin. Bizde başka formül olmadı.

Bende çalışmalara devam edicem canım...

Benim bat 17 mayıs. Eğer bu ay olmazsa Ramazan’da düşünmüyorum çok zor çünkü ben öğretmenim okula git gel zaten uykumu almam lazım sanırım beni çoook zorlar.

Bende tek yumurtlama donemi yaparim daha da yapmam uykusuzluk mahvediyor çünkü

Kendin mi yaptın, kan testi yaptırsana bide canım. Hastalık gelmeyene kadar ümit vardır. :)
Kendim yaptim canim pko var bende gecikebiliyo ama ben bi daha ki ayin planini yapmaya basladim ovulasyon testinide beceremedim hep cizgi cikti

Bat 2 hazıranmis bu arada şimdi baktım takvimde Hayırlısı

Yumurtlama döneminin başlangıcından bitişine kadar değil mi

Kendim yaptim canim pko var bende gecikebiliyo ama ben bi daha ki ayin planini yapmaya basladim ovulasyon testinide beceremedim hep cizgi cikti

Evet senin testler tüm ay öyle çift çıktı nerdeyse neden acaba. Senin beceremiceğin birşey yokki bence testler bozuktu.

Ben yumurtlama döneminde (dolu boş boş dolu boş dolu dolu) olmuş ay inşallah tutar :)))
Evet canım farkettim. Resmî sen koymuştum sanirim. :) Spermler kendini yeniliyor. 24 saat iyi bir süre. Biz günaşırı nasıl oluyo her gun olsun dedik. Kesinlikle öyle deneyin bakalim bu ay da. Inşallah olacak. :) Bir de stres yapmayın ya da olsun , olacak diye sürekli bebek düşünmeyin eğer oyle yapıyorsanız. Biz dusunmuyorduk bile su an. Deneyelim dedik. Cok sukur Rabbim hemen verdi. Rahat olun. Iliskiyi çocuk olsun diyerek yapmayın. Bol sans .Güzel haberlerinizi bekliyorum.

Evet ben atmıştım :) Biz geçen ay öyle yaptık bebek olsun diye. Maalesef bu ay özellikle iki gün öyle oldu eşim hastaydı ama bebek için denemek istedik bakalım hayırlısı olsun bi sen biliyorsundur belki yakı yapıştırttım. Bu ay olmazsa artık Ramazan’da denemeyeceğim özellikle. Temmuzda deneyeceğim :)

Yok yakıyı ilk defa burada duydum. :) Faydası olur inşallah. Onunla hamile kalanlar varmış nasıl oluyor bilmiyorum. :) Hiç Bir bilgim yoktu bu konularda. 4 gündür araştirmadigim ögrenmedigim bir şey kalmadı gibi. :)))) Her gün deneyin dediğim gibi. Inşallah olacak.

ben ilk gebeligime ramazan da hamile kalmıştım canim..

Güzel dileklerin için çok teşekkür ederim
Bende klomen ve çatlatma iğnesi ile 2. Deneme de oldu.
İlk ay tek yumurta oluşmuştu, olmadı 2.ay 4 yumurta. Benim ilk günler çok fazla kasık ağrım oldu. Ben biraz sabırsız davranıp 1 hafta önceden kan tahlili yaptırdım 2.75 çıktı. Hayallerim suya düştü fakat sonrasında göğüslerimde ağrım başladı (normal adet dönemimde olmaz) tekrar kan tahlili yaptırdım 27.5 çıktı :) hastanede benim şaşkın bakışlarıma herkes güldü :) çünkü tam aksi yönde hazırlamıştım. Üzülmeyecektim. Ama çok şükür...
Bende yerleşme kanaması olmadı. Doktor haftaya çağırdı kese görünür dedi sabırsızlıkla bekliyorum. .. Allah herkese nasip etsin.

İnşallah olur inşallah :) bize de vesile olur bakalım.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…