Gebeliğe Hazırlık BAT Mayıs 2018 Bekleyenler

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Saraçoğlundan allah binlerce kez razı olsun bugün Dr kontrolüm vardı daha önce bahsetmiştim geçen ayki tedaviden 2kocaman kistim oluşmuştu bugün 10.gün kistlerim neredeyse YÖK olmuş yumurtalarda sanki kist yokmuş gibi2güne çatlayacak şekilde gelişmiş Dr çok şaşırdı hem kistlerin bu kadar küçülmesine hemde kistler yumurta gelişimini geciktirirmiş,kürleri söyledim çok iyi yapmışsın dedi döllenme olurmu bilmem (ki inşallaaaaah olur )en azından bu ay ilaç kullanmama gerek kalmadı
Buraya özellikle yazmak istedim çünkü tecrübe etmiş birinin hikayesini bulmak için sayfalarca yorum okuduğum oldu umarım daha önce uygulamamış birine de sebeb olur
Herkesin allah yardımcısı olsun

Cok sukur kanamam yok benim.sadece kasik agrim var.umarim banada dusuk onleyici ilaclar verir bi derece rahatlarim.agri farkli stres yapiyo bide acaba dusuk olucakta mi agri var diye stres yapiyorum.kotu bi durum
Yine oldu ağrı bende. Šmdi aldım daha ilacı. Endişelenmeyin. Normalmiş. Verirler sanirim. Acilde vermeselermis bu doktorum verecekmiş bugün. Ilk 3 ay düşük ihtimali olduğu için genelde veriyor olabilirler.

Canım çok teşekkürler, sağ olasın. Ilk sayfada yazıyor. Benden önce defne1453 öğrendi ilk. Sonra ben öğrendim. Bugün de bahunya ve mucizemol14' ü öğrendik. 4 olduk, maşallah. Benim tek belirtim oldu canım. O da bu karin, kasik agrilari. Onu da adet sandım. Adetim ayın 1'indeydi. Olmadim. 2 gün gecikince kendim test yaptim net bir sekilde cikti, sonra kan verdim hastanede öğrendik 3 Mayıs'ta. :) Bu ağrı tek belirtimdi dediğim gibi. 29 Nısan'da başladı hafiften, şiddeti artarak devam ediyor. Ağrı kesici verdi doktorum onu aldım şimdi. Herkeste farklı belirtiler olabilir. Bende mesela yerleşme kanaması dedikleri şey olmadı. Endişelenmiştim hatta. O da normalmiş.

benim takip ettiğimde sizleri gördüm allah diğer hamişlere de sağlıkla tamamlamayı nasip etsin

A anneveoglusu Bir belirti daha var. :) Biz aslında bebeği 3 ay sonra planlıyorduk Kpss hazırlanıyorum. Olmaz hemen diyerek denedik. Şimdiden başlayalım diye. Adetim 1 Nısan'da olup 7sinde bitmişti. Karar verdiğimiz gece de ayın 12si idi. Ilişki oldu. Garip bir şekilde ertesi günü mutfağa giderken eşimin yanından geçtim gözüm karardı aniden o tuttu beni bayılmışım. Hayatımda ilk defa olan bir şey. Gerçi hamilelige bağlamadık onun için de doktora gideyim dedim ama bir daha olmayınca gitmedik. Sanıyorum o da belirti benim için. Herkesten değişik belirtiler veriyorum sonum hayrolsun.

Malesef negatif çıktı sonuç. Zaten çok ümidim yoktu ama işte umut ya varsa diyordum. Zamanı var demek ki yada kendini kasmamak gerek önümüzdeki maçlara devam.cuma gününe randevu aldım yumurtalıklarıma falan baktırcam

Hayırlısı olsun canım, bizde 2 aydır bekliyoruz. Reglim dün bitti, 3. ay çalışmalarına başlıcaz artık. Gelceği zamanı bilir onlar, hayırlısıyla sağlıkla gelsinler inş.

biliyorum doktorlar gün aşırı ilişki öneriyor ama bu ay hergünü değerlendirmek gibi bir niyetim var. geçen ay ovulasyon testi ile çalıştık ama genede olmadı. sizler hangi yolda ilerliyorsunuz. yada hamişler formülünüz var mıydı

Bişey sorabilir miyim tek belirtin kasık ağrısıydı ya ne zaman başladı bu ağrı

Gün aşırı ben denedim olmadı. Bence sen yumurtlama dönemini her gün dene ondan önce ve sonrası gün aşırı olsun.

Bu arada aynen bize de bi tavsiye verseler belki bizim atladığımız bişeyler vardır

Ben geçen ay ovulasyon testi yaptığım halde gün aşırı yaptık aynı zamanda ama denk gelmedi işte.

Veya en kötü ihtimalle yumurtlama zamanına kadar her gün, sonra yorulmuş oluruz zaten o zaman gün aşırıya geçeriz

Kızlar benden kırmızı kart tam gününde oldum, bat haziran artık ...

Çok zor her gün yaa hani gün aşırı da insanın gücü yine oluyor da her gün psikolojik olarak da yoruyor insanı :) ama bi dene bakalım bu ay olsun inşallah

Çok zor her gün yaa hani gün aşırı da insanın gücü yine oluyor da her gün psikolojik olarak da yoruyor insanı :) ama bi dene bakalım bu ay olsun inşallah

Evet zor, ben birde vardiyalı çalışıyorum haftanın 3 günü akşam 10 da geliyorum eve. Ama işte bebek için fedakarlık şimdiden başlıyor galiba

Evet zor, ben birde vardiyalı çalışıyorum haftanın 3 günü akşam 10 da geliyorum eve. Ama işte bebek için fedakarlık şimdiden başlıyor galiba
Allah yardımcın olsun ben kendime üzülüyordum bütün gün yoruluyorum haftanın 5 günü diye ama en azından erken geliyorum. Senin işin daha zor ama olsun bebek için dayan o kadar istiyoruz :)

Bişey sorabilir miyim tek belirtin kasık ağrısıydı ya ne zaman başladı bu ağrı
Beklenen reglden 2 gün önce başladı canım. Uykudan uyandıracak kadar ağrılıydı. Devam ediyor hâlâ...

Kızlar ya benim gibi kırmızı kart gorenler napcaksiniz, ramazanda cok zor oluyor bebek deneme işi var ya gecen seneden biliyorum, iftardan sonra mayısıyor insan sonra yap et duş derken acayip yorgun düşüyordum siz napcaksiniz ara vermeyi düşünen var mi, ben yapmaya çalışacağım büyük ihtimalle

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…