Gebeliğe Hazırlık BAT Mayıs 2018 Bekleyenler

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
O kadar korktum ki anlatamam benim de enfeksiyon varmış ama muhakkak kontrole gel dedi bugün öğleden sonra gideceğim kahverengi leke gelmedi o günden sonra ama sarı gibi geldi bir kez sıkıntı olur mu ki

o sarı benimde ara ara oluyor dr kokulu olmadığı sürece sıkıntı yok dedi bana

kızlar bugun yarım peçeteyi dolduracak kadar kahverengi akıntı geldi su gibi yoğun kıvamlı değil sabah doktoruma gittim ama ameliyattaydı görüşemedim bugun aşılamanın 13.günü c.tesi erken gebelik testi yapmıştım silik çift çizgi çıkmıştı bu nedir şimdi sabah geldi şimdiye kadar bişey gelmedi geri devamı yok böyle olupta hamile kalan var mı

Ayni sekilde benden de kahverengi leke gibi geldi bugun adetime de daha 5 gun var yerlesme kanamasi olabilir mi acaba

Kizlar ben bugun adet oldum, 38 gun sonra... 2 gun once kan verdim ve negatif cikmisti zaten resmen stresten 10gune yakin gecikti bu ay.. kasik batmasi, hafif lekelenme, akinti ne varsa yasadim ve buna ragmen hamile degilmisim. Yani sonuc olarak beynim ve vucudum bana oyun oynadi. Ben artik bundan sonra takip etmiycem buna ovulasyon testleri ve kk da dahil.. burayi takip etmek de surekli hatirlatiyor ve stres yapiyor. Insaallah birgun geri donersem mujdeli haberle donmek istiyorum onun disinda buralarda yokum artik. Hamis arkadaslara saglikla kucaklarina almak diliyorum benim gibi bekleyenlere de hayirli zamanda hayirli evlatlar versin Rabbim. Hepiniz saglicakla kalin, hayirli ramazanlar.

Üzülme canım hayırlı bir vakti varmış demek. Ben de senin gibi yaptım, ovu testleri yapmayı vs bırakmıştım ve ne de olsa bu ay da hamile kalamıcam diye rahat davranmıştım. Eşinle de bebek için beraber olma sil at kafandan. Sonra bi baktım müjdeli haber gelmiş. Tamamen kafa rahatlığından olduğunu düşünüyorum çünkü bundan önceki aylarda çok kafaya takmıştım ve olmamıştı. İnşAllah rahatladığın ilk vakitte gelir meleğin.. Allah gönlüne göre versin

Kızlar bişey soracağım benim cumartesi den beri az az lekelenmem var. Sadece lavaboda geliyordu bugün lavaboya gitmeden de gelmiş. Doktora gidiyorum nerdeyse iki günde bir doktor kırmızı olmadığı sürece korkma aktif kanama değil dedi. Progestanı 3 e çıkardı bol bol dinlen dedi. Cumartesi günü beta 7700 dü sonra baktırmadım zaten. Bugün doktora sordum kaç haftalık diye 4-5 haftalık dedi. Kese yi ta cumartesi görmüştük zaten hala yerinde çok şükür. Olması gereken yerde duruyor deri.kesenin boyutu 11 9 mm dedi sizce normal midir

Canım kesenin boyutu gayet normal. Ben 5+2 de gördüm keseyi ve ozaman 6 mmdi doktor sorun yok dedi. Sonrasında bebeği de gördük. Endişelenme, bol bol yat dinlen.

Baya erken görmüşsün bnm 6+2 de görünmüyordu bebek bi kaç güne gidicm tekrar
Olabilir cnm bazı insanlar 8.haftada falan görüyor değişebilir bünyeden bünyeye veya cihazdan cihaza bile fark ediyor. Görürsün inşAllah hemencecik minişini

Canım kesenin boyutu gayet normal. Ben 5+2 de gördüm keseyi ve ozaman 6 mmdi doktor sorun yok dedi. Sonrasında bebeği de gördük. Endişelenme, bol bol yat dinlen.
Ben normal bir hamilelik geçiremeyeceğini galiba hiç o kadar korkuyorum ki lekelenmeden dolayı. Geçen sefer direkt kırmızı gelip aynı gün içinde adet gibi olmuştu düşüğüm. Bu kez 5 gündür leke geliyor normal mi anormal mi çok korkmalı mıyım o kadar kafam karışık. Dinlenmeye çalışıyorum olduğu kadar işte

İlaç kullanıyormussun zaten cnm allahın izniyle hiç bişi olmaz kayıplarımızdan dolayı hep endişe içerisindeyiz bende senin gibiyim hep kötü ihtimaller aklımın ucunda sonrada diyorum kendi kendime o bebeğin nefesi varsa her şekilde gelecek bu dünyaya sende kendini rahatlat bu şekilde

Haklısın aslında dünyaya geleceği varsa bi şekilde gelecek. Ama ömrü yoksa ne yaparsak yapalım gelmeyecek ama bunu kabullenemiyor insan işte korku var

Haklısın aslında dünyaya geleceği varsa bi şekilde gelecek. Ama ömrü yoksa ne yaparsak yapalım gelmeyecek ama bunu kabullenemiyor insan işte korku var
Aynen yaşadıklarımızı bi biz biliyoruz çünkü endişe duymamız çok normal sağlıkla hayırlı bir şekilde gelsinler inşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…