Gebeliğe Hazırlık BAT Mayıs 2018 Bekleyenler

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Bildiğim kadarıyla hafif lekenmeler normal kabul ediliyor rahim büyüyüp baskı yaptığı için kan damarlarında çatlamalar oluşabiliyormuş.. zaten doktorun da pasif kanama demiş o yüzden içini rahat tut bence Allahın izni ile birşey olmayacak.

Ay inş ya şu içimdeki korku geçse biran önce görsem duysam hayırlısı ile
Sanırım bu endişelerin sonu hiç bitmeyecek. Ben gördüm ama şimdi de ya kalbi durursa gibi vesveselerle boğuşuyorum.. en nihayetinde doğacağı varsa doğacak zaten ama insanoğlu...

Evet pasif kanama dedi inşallah devamı gelmez de içim rahat eder

Kızlar önerebileceğiniz bir folik asit var mı
Ben imom omega kullanıyorum bide folbiol. İmom bitmişti folbiol ile devam edim dedim saçlarım deli gibi dökülmeye başladı. Tırnaklarım kırılıyordu vs. Folbiolü bıraktım tekrar imom omegaya geçtim. İmom içinde her şey var ve gerçekten çok etkili. Gebelikten sonra da imom latteydi sanırım ondan alcam inşallah :)

9 mayıs

Ayşe hanım sizde mi mersindesiniz.bende mersinden yazıyorum.
Merhaba ben de mersindeyim bebek tedavisi görüyorum çatlatma iğnesi yumurta geliştirme falan ama ben burayı tam bilmiyorum Haldun canı aya gittim ve hiç memnun kalmadım ilgisiz Ahmet kaan kocayı duydum sen nereye gidiyorsun ya da kimi tavsiye edersin

Canım merhabalar.ben forum yaşamda ahmet ışıktan a gidiyorum.ve şuan 6 haftalık hamileyim.ikiz inşallah.biraz tansiyonum yükseliyor arada ve 25 haftalık erken doğum boş gebelik gibi öyküm olduğu için aynı hastanede perinoyoliji uzmanı can tekin iskendere gidiyorum.şuan takibini ikisi yapıyor.ama ikiz olduğu için tansiyon ve rahim ağzı yetmezliği olduğu için durumum riskli.Rabbim hepimiz için hayırlısını versin

Canım çok geçmiş olsun Allah sağlıkla kavuşmayı nasip etsin ben Ahmet ışıktan dan çok haz etmiyorum ama inşallah sana iyi gelir ben de ilk gebeliğimde forumdaydım bakim şimdi Ahmet kaan kocaya gidecem bugün inşallah iyi olur herşey lütfen durumundan beni de haberdar eder misin Allah yardımcın olsun senin de kuzum

Sağol canım .hayırlısı artık doktorlar sadece vesile.aslında ahmet bey çok kalabalık bu konuda haklisin.ama bir de can tekin iskendere gidiyorum.o da riskli gebelik uzmanı lafı olmaz muayenesi 400 tl.ikisi birden orda bakınca orda devam edecek gibiyim.Oda saat4 ile 7 arası forumda

Aynen öyle kuzum vesile iyilikle sağlıkla kavuşsun da gerisi önemli değil kalp atışlarını duydun mu

Mrb can tekin şehir hastanesinde değil mi? Kendi muayenesini açacak die söylenmişti

canım yok ovu testim gebelik testi avrdı yaptım negatif. bu arada eğer ovu testin regle yakın pozitif cıkarsda hamilesin demektir. :)
Kızlar ovulasyon testi adete iki gün kala silik de olsa çıkar mı ki?
Yani silik çıkması normal mi
Biraz site değişti ya takip etmem zor olur
Etiketlerseniz sevinirim
Ve ikinci sorum
Dün hayalet çıkan ikinci çizgi
Bugün bariz belirginleşmiş
Ama gebelik testi kocaman negatif
Bu durumu yaşayan var mı?

Bildiğim kadarıyla silik değilde ikiside aynı şekılde kırmızı olması gebelik anlamına geliyor.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…