Gebeliğe Hazırlık BAT Mayıs 2018 Bekleyenler

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Ben 4 ünde taktıö 12 sinde çıkardım. Bana kalsa daha erken çıkarırdım ama kayınvalidem ve eşim kalsın diye tutturdu. Ama kaşınıyordu ve çıkardığımda biraz tahriş olmuştu. O yüzden dikkat et. Zaten üç gün sonra o belimi yakması falan bitmişti sadece duruyordu. Kayınvalidemin dediğine göre ağrn geçseydi kendisi çıkardı ama demekki ağrın var çok dedi. O kadar banyo yaptı bu düre içinde. Hiç çıkmadı
Peki banyo yaparken gusül alıcaz ya geçerli olur mu ki yakıyla birlikte ondan tereddüt ediyorum çünkü bugün ya da yarın yumurtlama günüm

Benm batim 3 gun gecyi bunde regl olmadim..ama olcak gibi karnim agriyor..kan tahlili vermek istemiyorum psikolojim bozuldu.pazrtesi olmadi tekrar bi test yapayim.evde de test yok.

Benm batim 3 gun gecyi bunde regl olmadim..ama olcak gibi karnim agriyor..kan tahlili vermek istemiyorum psikolojim bozuldu.pazrtesi olmadi tekrar bi test yapayim.evde de test yok.
Benim de gecikti dun negatif cikti yine de adet olmadim ay kendi kendimizi strese soktuk herhalde :KK43:

Kaç haftalıktı 20 ile öğrendiğinizde?
Sat a göre 7 haftalık görünüyor beta hcg ne bakınca 6 haftalık yazıyor ama doktor daha bişey demedi. Dün acile gittim leke geldiği için beta hcg 7700 olmuş. Doktor kese görünüyor. Pazartesi muhakkak kontrole gel dedi. Bi de günde iki kez aldığım progestan ı 3 e çıkardı

Hayir canim olmadim hala sabah doktora gidicem kist falan mi oldu acaba ona baksin cunku karnim agriyor bir turlu olamiyorum gibi. Dunku testte negatifti hic normal degil bende anlamadimm
Stres yumurtlamanı etkiliyor canım yumurtlama gecikince de adet gecikir

Sat a göre 7 haftalık görünüyor beta hcg ne bakınca 6 haftalık yazıyor ama doktor daha bişey demedi. Dün acile gittim leke geldiği için beta hcg 7700 olmuş. Doktor kese görünüyor. Pazartesi muhakkak kontrole gel dedi. Bi de günde iki kez aldığım progestan ı 3 e çıkardı

canım geçmiş olsun benimde cuma sahurda lekelenme oldu
cumartesi dr kontrolüm vardı şükür herşey yolunda
darısı sana olsun inşallah

canım geçmiş olsun benimde cuma sahurda lekelenme oldu
cumartesi dr kontrolüm vardı şükür herşey yolunda
darısı sana olsun inşallah
O kadar korktum ki anlatamam benim de enfeksiyon varmış ama muhakkak kontrole gel dedi bugün öğleden sonra gideceğim kahverengi leke gelmedi o günden sonra ama sarı gibi geldi bir kez sıkıntı olur mu ki

A anneveoglusu beta 7700 ken kese var dedi ama kaç haftalık olduğu görünmüyor dedi ne zaman belli olır
canım kese görünmesi ile birlikte ölçümü yapılıyor yolk kesesi varmı ona bakıyor içerde dr
dr ultrason görünümüne göre sana kaç haftalık olduğu belli olur

X