Gebeliğe Hazırlık BAT Mayıs 2018 Bekleyenler

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Yani yumurtlamadan mı geçti o ay tam olarak nasıl oldu ben mesela adetim 6 gün geçti. Adet olduğumda yumurtlama günümde gecikecek herhalde
Bilmiyorum canim tam ovulasyon testlerim bitincede daha takip de edemedim ama bilimsel olarak gec yumurtlama gec regl olmak oluyor.ben regl tarihimde atesim vardi ddim heralde yerlesti bebisim ama nerde demekki o zaman ki yumurtlamanin atesiymis.o gunden 13 gun sonra regl oldm

Canım ben de bat öncesi öyle hissediyordum. Her an olacakmışım gibi. Adet ağrılarım fazla fazla oluyordu. Dün battan itibaren ağrı yok denecek kadar azaldı. Normalde gününde olurum ama stres de geciktiriyor olabilir. Hakkımızda hayırlısı..
Canım çok tebrik ederim. Allah kucağına almayı nasip etsin bebişini. Çok sevindim değerin artmasina.
Kızlar kan verdim sonucum 135.67 çıkmış darısı tüm isteyenlerin başına
Hayırlı olsun canım. Rabbim tamamına erdirsin.:)
Canım sen de durumlar ne bat bugündü degil mi? Var mı gelen giden? Test yaptın mı?

Canım ben bu sabah oldum. Yeni bi doktordan randevumu aldım bile :)

Aaa bende de sürekli akıntı var acaba yumurtluyomuyum çünkü gögüs hassasiyetim vardı ve vucudum ateş gibi yanıyordu tüh birliktelikte olmadı yaa ay çok değişik ya valla takip etmekten çok sıkıldım yaa

Amiiiiiiinnn çok sagolasın

Anladim canim ama benim yumurtlamam oldu ovu testiyle de belirledim 20.gun oldu yani normalde gebe degilken hassaslasma basliyordu simdiye ama hic bibdegisiklik yok hatta dun esime sordum sence buyume var mi diye o da yok dedi internette okudum 4. Ve 7. Haftalarda baslarmis hassaslasmaya neyse artik belirti aramiycam ya iyice takintili olmaya basladim

Canim ben akinti oldugu gunleri degerlendirmeye calisiyorum eger yumurta aki gibiyse cunku ne zaman ovulasyon olcak hic belli olmuyo belki o ay ikinci defa yumurtlayacaksin boyle seyler de oluyo o yuzden yumurtlama tarihi gecti deyip bosvermemek lazim

Sen yumurtamissin ozaman canim insallah tutmustur kac gun var bata hic test yaptin mi bak repse hamile daha gogus hassasiyetlesmemis.

Ya evett ben öyle yaptım sanırım çokda istekli değildim gerçi o yüzden değerlendirmedim yumurtlama geçti diye aslında haklısın değerlendirmekte fayda var bundan sonraki aylara bakıcaz inşallah :)

Öyle mi? Hayırlısı olsun canım.
Kac aydir istiyorsun ki doktora gidiyorsun?
Canım benim 8. Ayım bitiyor evliliğimde ama yaşım 30 evlendiğimden beri korunmuyoruz ama öyle çok dikkat etmedik yumurtlama günlerini rastgele oldu yani. İlk defa geçen mart ayında gititm doktora sende pko var dedi ama inanmıyorum çünkü adetim saat şaşmaz hiç ağrım olmaz kıllanmam olmaz. Güvenimi sarstı biraz neyse ilk ay yasmin verdi boşu boşuna bir ay onu kullandım sonra klomene başlattı iğne verdi onu vurdurdum ama tutmadı. Aslında doktora sadece kontol için gitmiştim kendimi biranda tedavinin içinde buldum :)

Pko adet düzensizliği yapıyor ben de öyle biliyorum. Doktorunu değiştirmen iyi olmus canım. Başka birinin gormesi iyi olur.
daha gelen giden yok. Kan verdim bugün beklemedeyim :)
Kesin sonuc almak mi istedin :)
Ben nedense ilk idrar testinde ogrenmek istiyorum varsa :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…