Gebeliğe Hazırlık BAT Mayıs 2018 Bekleyenler

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Pko adet düzensizliği yapıyor ben de öyle biliyorum. Doktorunu değiştirmen iyi olmus canım. Başka birinin gormesi iyi olur.

Kesin sonuc almak mi istedin :)
Ben nedense ilk idrar testinde ogrenmek istiyorum varsa :)
Evet benim bildiğimde öyle bende en fazla bir gün gecikme olur o da mevsim geçişlerinde senede 1 filan olur. Bu gideceğim dontor profesör doktor daha iyi olduğuna eminim

aynen canim, cok ilginc biliyomusun bu ay yum gunumde 6 gun şefaf akintim oldu, yani 13 den 18 gunune kadar, 17 gununden grip başladi, hemen şefaf akinti bittigi gun beyaz kremsi başladi, hic bu kadar gelmezdi ve nerdeyse adet gunume kadar devam etti, kokusuz vs. dedimki neyse antibyotiktan dolayidir. grip bitti hala beyaz akinti var, 24 26 gunu bir damla kan ve pembimsi akinti oldu, şaşirdim devami yok hic boyle olmazdi. 28 29 gunu sol kasigima şidetli saplanma oldu, ondan sonra ki tum gunler sol tarafimda sizlama gidiklama hissi oldu. ve yuzum grip oldugum gunden beri hep purusuz bi guzel hic bir sivilce vs yok yanaklarim kirmizi ayri bi guzelleşti. 32 36 kadar gine şefaf akintim oldu gine yogun, 33 gun yuzume fena kaşintili kirmizi noktaciklar cikti boynuma cikti travazolla gecirtim. 37 gunu adet gunum sari akinti geldi az ilk defa yani tamam dedim artik ve bugun 38 Predictor Early 6 gun once testini yaptim cikmadi, guldum galiba delirdim dedim kendime :) yani her turlu akintiyi degerlendirdim, daha iki ay fln once jinikologa gitmiştim bi problem yok adetim duzensizdi korunmayi biraktik iyice duzensizleşti, son iki ay duzenim gerci iyiydi. kist hayatimda hic yoktu ztn. olsa da ilk bebegim olur. ayriyeten folik trio kullaniyorum.

Kesin sonuc almak mi istedin :)
Ben nedense ilk idrar testinde ogrenmek istiyorum varsa :)

Evet. Hatta doktorum eğer değer hamilelik lehineyse bile 48 saat sonraki değer iki katına çıkmışsa öyle hamile sayıyor hastasını :) değere göre tarih hesaplıyor ve muayeneye çağırıyor :)

Sen yumurtamissin ozaman canim insallah tutmustur kac gun var bata hic test yaptin mi bak repse hamile daha gogus hassasiyetlesmemis.
Insaallah canim daha 7 gun var bata gec yumurtlama oldu bende de. Hic test yapmadim henuz cikmaz diye biraz daha bekliycem bakalim sabredebilirsem evet onun gogus hassasiyeti de yokmus umutlandim acikcasi ama kismet ....

Kizlar dualarniz icin hepinizden Allah razi olsun. Bisey daha sorcam hamileliginiz yeni oldugu icin hatirlicaginizi umuyorum akinti durumunuz nasil . Yani illah akinti artmasi mi lazim belirti olarak

Kizlar ben hala regl olmadim iki gun arayla kan verdim neqativ cikmsdi ama testler pozitivdi.simdide bir an once adetim gelsede suphelerim bitse diyorum
Sakın adet söktürücü kullanma sende bi belirsizlik bar. 2. Kan testin kaç çıktı? Başka bir hastaneye doktora gittin mi senin regl geçeli 10 günden fazla oldu sanırım

Sakın adet söktürücü kullanma sende bi belirsizlik bar. 2. Kan testin kaç çıktı? Başka bir hastaneye doktora gittin mi senin regl geçeli 10 günden fazla oldu sanırım
Bu gun tam 10 gunum 6 ,cikti ikisindede sonuc.ama testler pozitivdi.artik biraktim hic birsey yapmiyorum .adet olmak istiyorum biran once

İyi bir kadın doğum uzmanına git regl neden olmamışsın araştırsınlar. Psikolojikte olabilir
Hayir psikolojik olmaza cunki kafamda hamileyim diyr bir qram dusuncem yok artik.bende pko var o yuzden diyicegim ama asla gecikmrz adetim benim duzenlidiir.bir 10gun daha bekliycem adet olmazsam doktora gidicem

bilmiyorum dün gece ve sabah test yaptım silik çıktı.
bugün iş çıkışı kan vereceğim.
umarım güzel olur
İnşallah hamilesindir benim de silik çıkmıştı. Birincisi 20 hcg çıkmadan bir gün önceki. İkincisi ise 90 hcg ile olan testim

Eklentiler

• E68E265D-3A57-4F13-9832-1BA20055A218.jpeg
    32,7 KB · Görüntüleme: 61
  • 48E42D41-7C73-4EB2-A2ED-87349242B400.jpeg
    37,5 KB · Görüntüleme: 66
İnşallah hamilesindir benim de silik çıkmıştı. Birincisi 20 hcg çıkmadan bir gün önceki. İkincisi ise 90 hcg ile olan testim
Aynen senin birinci gibiydi dün ve bu sabah..ini koyulaşır giderek.
evde 20 adet almıştım test netten onu kullanıyorum her ay

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…