Gebeliğe Hazırlık BAT Mayıs 2018 Bekleyenler

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Sperm kalintilari normalde ertesi gun geliyor sonraki gunlerde olmuyor ve o daha farkli bir yogunlukta yani pek akiskan degil beyaz akinti su gibi ama neyse normaldir deyip kafama takmiycam
Canim ben bebiş icin iki gunde bir iliski oldgu icin bizde ben kendi akintimi ona yoruyorum.cunku bende surekli oluyor ama sende ilk defa oluyorsa insallah dusundugun gibidir bu ay cok hamis var insallah bizde katiliriz aralarina :) amin

Canim ben bebiş icin iki gunde bir iliski oldgu icin bizde ben kendi akintimi ona yoruyorum.cunku bende surekli oluyor ama sende ilk defa oluyorsa insallah dusundugun gibidir bu ay cok hamis var insallah bizde katiliriz aralarina :) amin
Ay insaallah yaa bu ay cok bereketli hakkaten insaallah biz de nasiplenirizz :)

Canim.bana haber ver sonuçlarını ikimiz de aynıyım eğer hamissen bat 16 mayismiydi
Bat 17 mayıs :) kan verdim acilde. Doktora da sordun adet sancısı giriyor arada normal mi dedim. Normal değil bi kan sonucun çıksın gerekirse doktorunla görüşürüm yönlendiririm dedi. İki katına çıksın inşallah ya

İnşallah cnm kaç saate çıkıyor birde aynı hastanede verdin demi laboratuvarların değerleri farklı çıkabiliyor çünkü olumlu düşün

Arkadaşlar benimde bat 26 mayıs test yaptım negatif çıktı. Ama hiç olmayan ağrılarım var kaç gündür adet sancısı ve meme aağrısı çekiyorum bunlar olmazdı bende göğüslerim şişti ama test negatif çıktı. yumurtlama dönemim 12 mayıstı gün aşırı ilişkiye girdik bilginiz var mı

Kızlar merhaba, benimde 19 mayıstı yumurtlama günü. Bi kaç gündür göğüs ağrım var koltuk altına doğru, dünde pembemsi kahve akıntı gelmişti lavaboya gittiğimde çamaşırimda gördüm. Bat 2 haziran, ama bu topikte bekliyorum bende. Çok dua ediyorum artık hayırlısıyla olsun diye. Çok yoruldum kızlar. Gecikme olmadan test yapmayacağım, bu ay içimde bi farklı umut var, sanki olacakmış gibi...

Yerlesme lekesi gibi soyledigin insallah vardir

hanımlar merhaba,

çatlatma iğnesine (11mayıs )13 gün
aşılamaya( 13 mayıs )11 gün oldu test yapsam mı sizde erken mi içim içimi yiyor.
kasıklarımda dünden beri batma ağrı
normalde adet olacağım zaman hiç sancılanmam bu iki gün sürekli bir sancı var.
deneyimli arkadaşlardan fikir istiyorum.

Bence biraz daha beklemesin kesin olarak öğrenirsin

Gecikme olmadan test yapmamak en iyisi. Bugün benim bat günüm. Ama zor dayandim test yapmamak için. Yarin aksama kadar gelmezse test yapacağım.
Senin için de en hayirlisi neyse o olsun. 8 günün kalmış.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…