Gebeliğe Hazırlık BAT Mayıs 2018 Bekleyenler

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
En belirgin özellik arkadaşlar kasik ağrısı birde mesela ben reglime 5 6 gün kala kuru oluyordum ama yoğun şekilde akinti vardı hatta dedim.sanirim üşüttüm benimde ilk gebeligim bilmiyorum da bise ama ablam yönlerdi di sağolsun:) demem oki ınsallah su sahur vakti kim bebis istiyorsa rabbim.nasip etsin inşallah bende şimdi diyirum ki ınsallah kalp atışını duyarim bebegimin 5+1gunluk olduk birbirimize dua edelim mupminin muphine duası kabul olurmuş
Zuhal budak polat Zuhal budak polat insaallah bebisini saglikla kucagina alirsin kendini strese sokma cnku bebis herseyden etkileniyor :KK43: insaallah kalp atisini da duyacaksin kucagina da alacaksin olumlu dusun bu gunlerin keyfini cikar derim :) Rabbim hepimize nasip etsin anne olmayi amiinnn:dua:

En belirgin özellik arkadaşlar kasik ağrısı birde mesela ben reglime 5 6 gün kala kuru oluyordum ama yoğun şekilde akinti vardı hatta dedim.sanirim üşüttüm benimde ilk gebeligim bilmiyorum da bise ama ablam yönlerdi di sağolsun:) demem oki ınsallah su sahur vakti kim bebis istiyorsa rabbim.nasip etsin inşallah bende şimdi diyirum ki ınsallah kalp atışını duyarim bebegimin 5+1gunluk olduk birbirimize dua edelim mupminin muphine duası kabul olurmuş
Nede güzel dua ettin Allah razı olsun :) rabbim isteyen herkese nasip eder inşallah.. benim de bata 7 gün var akıntım yoğun ama soğan kürü kullandım bu ay ona yoruyorum umudum yok nedense :KK43:

Insallah nasip.olursa 23 ocak teyzesi :)
Olur inşallah dualarımdasın bundan sonra inşallah sen gönlünü ferah tut.. bu arada evladın doğana kadar ya musavvir esmasını çek elini karnına koyup Allahın izniyle rabbim çok güzel sağlıklı bir evlat nasip eder nedense konuyla alakasız ama paylaşmak istedim :)

Hala uyumayanlar var aramizda :) kizlar bata 7 gun kaldi..hamis arkadaslar gebeligin ilk gunlerinde beyaz bir akinti var miydi sizde..bir de e hic kasik agrisi yok..sadece bel agrisi cok..yani herkeste farkli belirtiler olabilir tabi..hic hamile kalamiycak gibi korkuyorum..sezeryan diskilerim o kadar aglasmisti ki beni bidaha cocuk felan istemem dedim 2 yil..ama öyle olmuyormus. .
Benim adetten bir kaç gün önce leke geldi adet olacağım kesin dedim ama adet gününden itibaren kremsi beyaz gibi akıntı geliyor

Benim de bat bugün. Olmazsam cuma idrar testi yapacağım. Pzt de kan testi yaparim diyorum. Tabi bunlar adet gelmezse yapacaklarım. Gelirse normal yasantima devam :KK66: ne zaman nasip olacaksa o zaman olacak inşallah :)
Ya öyle tabi. Dünyanın sonu değil ki inşallah stresle geciktirmeyiz adetimizi

Hala uyumayanlar var aramizda :) kizlar bata 7 gun kaldi..hamis arkadaslar gebeligin ilk gunlerinde beyaz bir akinti var miydi sizde..bir de e hic kasik agrisi yok..sadece bel agrisi cok..yani herkeste farkli belirtiler olabilir tabi..hic hamile kalamiycak gibi korkuyorum..sezeryan diskilerim o kadar aglasmisti ki beni bidaha cocuk felan istemem dedim 2 yil..ama öyle olmuyormus. .

canım beyaz akıntı var hala da var. benim belim ağrıdı kasıklarımda ara ara ağrı oluyordu canım.
bende oğlumu zor büyüttüm bende istemem diyordum ama sonra isteği bir düştü yıllarca tedaviden tedaviye koştum. rabbim aratmadan sanada nasip etsin arkadaşım

H

Canim baska bir konuda az once boyle bir soru sormustum yazini gorunce buraya da sorayim dedim :) benim de bat a 7 8 gun var.
:) size bir sorum olacak ozellikle hamiş arkadaslara. Yumurtlamanin ustunden 6 gun gecti (ovuslayon testiyle belirledim) yumurtlamann ardindan 3 4 gun boyunca yumurta aki gibi olan esnek ve seffaf akinti azalsa da devam etti ve dunden bu yana beyaz bir akintim var miktari cok az yani yarim caykasigi kadar neredeyse ama yapisi bana ilginc geldi. Ne uzuyor ne de kivami var sadece beyaz renkli afedersiniz elimde aldigimda durmuyor bile akiyor hemen su gibi. Sanki sulandirilmis bir krem gibi yada sulandirilmis bir nisasta :110:nasil tarif edebilirim diye baya dusundum :KK70: acaba hamilelik belirtisi olabilir mi? Hamis olup da bu sekilde akintiniz oldu mu birde bu kadar erken gelir mi bu akinti kafamda deli sorular
canım o yumurtlama akıntısı o döneme özgü. sonrasında su gibi kremsi beyaz akıntı oldu arkadaşım benim

H

Canim baska bir konuda az once boyle bir soru sormustum yazini gorunce buraya da sorayim dedim :) benim de bat a 7 8 gun var.
:) size bir sorum olacak ozellikle hamiş arkadaslara. Yumurtlamanin ustunden 6 gun gecti (ovuslayon testiyle belirledim) yumurtlamann ardindan 3 4 gun boyunca yumurta aki gibi olan esnek ve seffaf akinti azalsa da devam etti ve dunden bu yana beyaz bir akintim var miktari cok az yani yarim caykasigi kadar neredeyse ama yapisi bana ilginc geldi. Ne uzuyor ne de kivami var sadece beyaz renkli afedersiniz elimde aldigimda durmuyor bile akiyor hemen su gibi. Sanki sulandirilmis bir krem gibi yada sulandirilmis bir nisasta :110:nasil tarif edebilirim diye baya dusundum :KK70: acaba hamilelik belirtisi olabilir mi? Hamis olup da bu sekilde akintiniz oldu mu birde bu kadar erken gelir mi bu akinti kafamda deli sorular
Canım bence bu kişiden kişiye değişiyor. Ben nerdeyse 6 haftalığım ama hala öyle yoğun bir akıntım yok.. ara sıra geliyor sadece o da peçeteye. Bence bunlara çok takılmayın gebelik hiç bir belirti aramadığınızda bi anda adet belirtileri gibi belirtilerle geliveriyormuş..

X