Gebeliğe Hazırlık BAT Mayıs 2018 Bekleyenler

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Offf ne zaman şu pozitifi görücez acaba. Her ay acaba mı diyorum ama yok işte. İnşallh yarın olmazsında güzel haberler verirsin. Burdan arkadaşlar hamile olunca o kadar mutlu oluyorum ki hep bana da umut oluyor. Ya burda çok okudum adeti gecikip iddrar testinde negatif çıkıp kanda öğrenen. İnşallah sende onlardan olursun. Aslında en büyük belirti adet gecikmesi ama biz sürekli oram büyüdü buram kaşındı diye kendimizi dinliyoruz. Of offf nolcak böyle ya

Ayy güldürdün beni gerçekten kendimizi dinlemekten kafamız yandı. Senin adetin ne zamandı bu arada canım

Benim de bat bugün. Olmazsam cuma idrar testi yapacağım. Pzt de kan testi yaparim diyorum. Tabi bunlar adet gelmezse yapacaklarım. Gelirse normal yasantima devam ne zaman nasip olacaksa o zaman olacak inşallah :)

Hala uyumayanlar var aramizda :) kizlar bata 7 gun kaldi..hamis arkadaslar gebeligin ilk gunlerinde beyaz bir akinti var miydi sizde..bir de e hic kasik agrisi yok..sadece bel agrisi cok..yani herkeste farkli belirtiler olabilir tabi..hic hamile kalamiycak gibi korkuyorum..sezeryan diskilerim o kadar aglasmisti ki beni bidaha cocuk felan istemem dedim 2 yil..ama öyle olmuyormus. .

H
Canim baska bir konuda az once boyle bir soru sormustum yazini gorunce buraya da sorayim dedim :) benim de bat a 7 8 gun var.
:) size bir sorum olacak ozellikle hamiş arkadaslara. Yumurtlamanin ustunden 6 gun gecti (ovuslayon testiyle belirledim) yumurtlamann ardindan 3 4 gun boyunca yumurta aki gibi olan esnek ve seffaf akinti azalsa da devam etti ve dunden bu yana beyaz bir akintim var miktari cok az yani yarim caykasigi kadar neredeyse ama yapisi bana ilginc geldi. Ne uzuyor ne de kivami var sadece beyaz renkli afedersiniz elimde aldigimda durmuyor bile akiyor hemen su gibi. Sanki sulandirilmis bir krem gibi yada sulandirilmis bir nisasta nasil tarif edebilirim diye baya dusundum acaba hamilelik belirtisi olabilir mi? Hamis olup da bu sekilde akintiniz oldu mu birde bu kadar erken gelir mi bu akinti kafamda deli sorular

Anlattigin seyin aynısı bende de var canim hayirlisi bakalim ..gebe arkadaşlar sabh cvp veriri insallah

Anlattigin seyin aynısı bende de var canim hayirlisi bakalim ..gebe arkadaşlar sabh cvp veriri insallah
Ben hamile olmadigima inandirmaya calisiyroum kendimi fazla uzulmiyim diye ama akinti kafami kurcaladi sanki gecen aylarda bu gunleri kuru geciriyordum ama cok da hatirlamiyorum :))

merhaba hamile değilim ama sorunu cevaplayabilirim. daha önceden hamile kaldıgımda o yumurtlama akıntısının bir hafta kadar devam ettiğini farketmiştim. normalde maksimum iki-3 gün olurdu o akıntı. gelelim diğer nişastalı akıntıya ( tabirin hosuma gittiben süt kıvamında diyordum. )gecen ay o akıntıdan adetime 7-8 gün kala gelmeye başladı. sona dogru sıklastı hatta öyleki adet oldum sanıyordum( çünkü cok sıvı) bi bakıyordum nişastalı su :))) ama hamile değildim. yani arkadasım o yumurtlama akıntın belirti bence ama bu değil. tabi herkeste farklı da olabilir.

Hahaha canim valla yanlis bir yonlendirme olmasin diye en iyi boyle anlatabilirim dedim :)) yani aslinda goguslerimde nerdeyse hic bir belirti yok sadece kramplarim oluyor bide bu akinti. Kramplari gecen ay yine yogun yasadigim icin takmiyorum ona ama akinti beni biraz dusundurdu bi buraya da yazayim dedim :) bir de afedersin gaz ve kabizlik problemi yasiyorum 4 5 gundur ama hamilelikten mi ramazan mi etkiledi bilmiyorum. Biz hamile olmasak bile bizde belirti bitmez ne yapalim herseyi ona yoruyoruz :)))

aynen öyle istiyoruz habire belirti arıyoruz. ben üç kere hamile kaldım üçündede baska baskaydı belirtiler. hatta birinde hiiiiiiçç belirti yoktu. hepsi düşük oldu gerçi ama olsun napalım vakti zamanı var demekki. yani kuzucugum belirti var yok hıcc canını sıkma her halukarda olabilir:)

O beyaz akiskan sulu akintiyi ben her ay goruyorum peçete ye geliyor.ben onlari sperm kalintilari saniyorum ama dogru mu bilmiyorum korunmayi biraktiktan sonra farkettim çünku onceden olmuyordu

En belirgin özellik arkadaşlar kasik ağrısı birde mesela ben reglime 5 6 gün kala kuru oluyordum ama yoğun şekilde akinti vardı hatta dedim.sanirim üşüttüm benimde ilk gebeligim bilmiyorum da bise ama ablam yönlerdi di sağolsun:) demem oki ınsallah su sahur vakti kim bebis istiyorsa rabbim.nasip etsin inşallah bende şimdi diyirum ki ınsallah kalp atışını duyarim bebegimin 5+1gunluk olduk birbirimize dua edelim mupminin muphine duası kabul olurmuş

Dogrudur ever her gebelik farkli oluyor ben de ilk gebeligimde ilk hafta o yumurta aki gibi olan akintinin uzun surdugunu haturliyrm sonrasi aklimda yok hamile oldugumu bilmedigimden dikkat etmemisim benim de dusuk oldu gerci ama yine de acaba benzer mi diyorum :)) bakalim hakkimizda hayirlisi olsunn bir hafta sonra insaallah ortaya cikacak

O beyaz akiskan sulu akintiyi ben her ay goruyorum peçete ye geliyor.ben onlari sperm kalintilari saniyorum ama dogru mu bilmiyorum korunmayi biraktiktan sonra farkettim çünku onceden olmuyordu
Sperm kalintilari normalde ertesi gun geliyor sonraki gunlerde olmuyor ve o daha farkli bir yogunlukta yani pek akiskan degil beyaz akinti su gibi ama neyse normaldir deyip kafama takmiycam

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…