Gebeliğe Hazırlık BAT Mayıs 2018 Bekleyenler

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
[QUOTE="Archpa, post: 56034783, member: 6975negatif çıktıCanım benm bata 4 gün kala sıradan test silik ötesi çıkmıştı :) bat günümde kıpkırmızı çıktı. O erken gebelik testleri faso fiso geliyor bana. Gec döllenme olmuştur belki. 20sini bekle olur mu inşallah sağlıklı bir gebelik olur :)
Bende erken gebelik yaptım 4 gün vardı bata negatif çıktı sinirimi bozdu iyice adet günümü beklicem bende belki bi umut vardır diye :anne: bugunde akıntım çok var adet belirtisi de olabilir diye çok da kendimi bağlamıyorum ama işte elimde değil:olamaz:[/QUOTE]
Hiç belli olmaz canım regl gününde bi daha yaparsın az kalmış :)

Bende erken gebelik yaptım 4 gün vardı bata negatif çıktı sinirimi bozdu iyice adet günümü beklicem bende belki bi umut vardır diye :anne: bugunde akıntım çok var adet belirtisi de olabilir diye çok da kendimi bağlamıyorum ama işte elimde değil:olamaz:
Hiç belli olmaz canım regl gününde bi daha yaparsın az kalmış :)[/QUOTE]
İnşallah yinede ufacık bir umutta olsa var içimde :)

Bat bugün ama 2 gün önce yaptırdım ilk.degerim 97.62 dün yaptırdım 149.99 :) şükür rabbime
Hayırlı olsun. Allah tamamına erdirsin :)
Arkadaşlar Rabbime hamd olsun keseyi görduk haftası ile uyumlu 30 Mayıs'ta kalp atışi için gelin dedi Dr
Canim gözün aydın. O kalp atışını duymak çok güzel bir his. Allah'ım saglikla kucağına almaya nasip etsin :)

Günaydın kızlar. Elimde 3 adet erken gebelil testi var. Bata 5 ila 8 gün var sanırım. Yani normalde ovulasyon akıntımın başladığı günden 14 sayınca batım denk geliyordu ama 18.günde pozitifi gördüm ovu.testinde. Arkadaş da ona göre hesaplıcan diyor. Ama ovulasyon testi bir kaç kez üst üste pozitifi veriyor. Çok karışık konular :KK43: yardım edinizzz.. ne zaman yapayım testi :KK43:

Günaydın kızlar. Elimde 3 adet erken gebelil testi var. Bata 5 ila 8 gün var sanırım. Yani normalde ovulasyon akıntımın başladığı günden 14 sayınca batım denk geliyordu ama 18.günde pozitifi gördüm ovu.testinde. Arkadaş da ona göre hesaplıcan diyor. Ama ovulasyon testi bir kaç kez üst üste pozitifi veriyor. Çok karışık konular :KK43: yardım edinizzz.. ne zaman yapayım testi :KK43:
Ovulasyon testinde 2 çizgi aynı koyulukta çıktıysa o LH pik yapmış demek ozaman adetiniz bundan yaklaşık 14 gün sonra gelir.. Yani son adet tarihinizden 32 gün sonra.. Önerim beklenen adet tarihinden en erken 4 gün önce yapmanız yönünde :) Gönlünüze göre olsun inşAllah

kızlar bir sey soracam ben her zaman adetimden sonra 13. 14 gün yumurtlardım ovülasyonu gün ve gün takip ederdim..ama geçen gün adetimden (adet sürem 4 gün) 4gün sonra ovülasyonda 2 pink gördüm gayettte net çıkmıştı bu kadar erken yumurtlaması olan war mı?

Arkadaşlar Rabbime hamd olsun keseyi görduk haftası ile uyumlu 30 Mayıs'ta kalp atışi için gelin dedi Dr

Gözünüz aydın ya çok sevindim. İlk kan değeriniz ve sonraki kaçtı? Keseyi ne zaman görmüş oldunuz?

Ben salı kan verdim 150 çıktı. Sonuca kendim baktım daha doktora göstermedim. Sonucu göstermeye ne zaman gitsem bilmiyorum. Yani gittiğimde en azından bir daha kan ister sanırım sonrasında Keseyi görür herhalde. Ya birde birşey sorucam çok afedersiniz ama, keseye nasıl bakıyor. Karından ultrasonla mı? Bebek düşündüğümüzde yumurtalık sayımı için gitmiştim alt taraftan ultrasonla bakmışlardı. Aynı cihazla karından mı bakılıyor? (ben devlet hastanesine gidip kan verdim, kese göründükten sonra özel hastanede devam edeceğim de o yüzden)

Kızlar bugün bat.. 4-5 gündür adet belirtilerim var zaten adete 5 gün kala kanda baktırmıştım negatif çıkmıştı. Şu an adet olmayı bekliyorum bakalım geç döllenme olsa hamilelik olsa çok iyi olur ama bu ay önemsemedik. Ramazan’da da uğraşmayacağım :)

Gözünüz aydın ya çok sevindim. İlk kan değeriniz ve sonraki kaçtı? Keseyi ne zaman görmüş oldunuz?

Ben salı kan verdim 150 çıktı. Sonuca kendim baktım daha doktora göstermedim. Sonucu göstermeye ne zaman gitsem bilmiyorum. Yani gittiğimde en azından bir daha kan ister sanırım sonrasında Keseyi görür herhalde. Ya birde birşey sorucam çok afedersiniz ama, keseye nasıl bakıyor. Karından ultrasonla mı? Bebek düşündüğümüzde yumurtalık sayımı için gitmiştim alt taraftan ultrasonla bakmışlardı. Aynı cihazla karından mı bakılıyor? (ben devlet hastanesine gidip kan verdim, kese göründükten sonra özel hastanede devam edeceğim de o yüzden)
canım benim ilk hcg 1211 idi cuma günü verdim, iki gün sonra pazar günü 3224 idi
dün tam 5 haftalık iken vajinal ultrason ile bakıldı canım şükür rabbime görüldü
benim sat 11 nisan doğum tarihi 16 ocak olacak allah nasip ederse
26 mayıstan önce dr gitme derim sana görünmez ise kendini strese sokarsın sonra

X