Gebeliğe Hazırlık Bat 20 25 Kasım olanlar haydi beraber bekleyelim ☺️

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Merhaba kizlar benim bu ay tutmadı doktora gittim kan verdim çıkmadı normal adet olmuşum .butun değerlerim normal çıktı eşim sperm testi vermesi gerekiyormuş onuda ikna edemiyorum bide doktor folik asit kullan dedi bakalım onumuzdeki ay nasipse

Hangi belirtiler var cnm inş içine doğmuştur
Ahaha:) inşlh . Ya şurdan yola çıkıyorum birkere kimyasal geçirdim ben , ve o anki belirtileri yaşıyorum .
Karnım böyle 9 dokuzaylık hamile gibi . Pantolonlarıma sığmıyor.
Kasıklarda doluluk hissi var. Aslında bana bunu düşündüren kasıklarımdaki batmalar . İğne batması gibi. Ve tansiyonum düşüyor yemekten sonra ensem uyuşuyor.
Herşeyi yaşıyorum yanı :)
Ama gel gelelim testler negatif :) hamileykende negatiflti :) şaka gibi

Son 1 hafta kızlar hepimiz öğrenmeye başlayacağız çok heyecanlı tutmazsa Aralık postunda buluşuruz hâkkimizda hayırlısı inşallah hepsinin günü var Rabbim emeklerinizi boşa çıkarmasın çok beklemesin inşallah

Son düzenleme:
Benimde değerim düşmüş bugün verdim kan çok üzgünüm
Üzme kendini benim.dr um sağlıksız gebelik sonlanır demişti hayırlısı olsun hakkında canım biliyorum sonuçta evlat âma lütfen üzme kendini ben doğumda kaybettim oğlumu hayırlısı olsun inşallah
Hayırlısı canım ama kırmızılar gelmeden umudu kesmeyelim daha günün var

Şuan negatif çıkması normal daha bat’a 5 günün varmış peki göğüs ağrısı var mı en belirgin belirti bu galiba

Kızlar hiç umudum yok ama bende bugün bacak ağrısı başladı hani ergenlikte olurya boyumuz uzarken aynı öyle bir ağrı
Kırmızılar gelmeden umudu kesmek yok gelirse de kesmek yok (insallâh gelmez)o bebiş bu göbüşe gelecek üşütmüş olabilirmisin canım sıcak tut kendini havalar birden soğudu belki ondan olabilir

Herseyin hayırlısı canım kun fe yekun vardır Rabbimin bildiği

Benim bat 26 ama hala yumurtlamam olmadı halbuki adetlerim çok düzenli neden böyle oldu anlamadım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…