Gebeliğe Hazırlık Bat 20 25 Kasım olanlar haydi beraber bekleyelim ☺️

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Topluca hamıle kalım in :) 3 yıl da benden .
Gercı tüp bebeğe başlicam 1. Ayda da. Umut fakirin ekmeği işte.)

Adetime daha 8 9 gün var bu gece kanamam geldi kasiklerim ve belim ağrıyor biraz daha önce bu kadar erken adet olmamistim acaba yerleşme kanamasımi anlamadım

Canım Drybgtr yanlış hatırlamıyorsam lekelenmesi gelmiş regl geliyor sanmış meğer hamileymiş Hayırlı olsun sağsalim kucağına alsın inşallah
Merhaba çok teşekkür ederim leke kana dönüşmedi acaba mı dedim kan verdim aynı gün 20.1 çıktı 40 saat sonra 36.53 çıktı yarın sabah yine vericem ben çatlatma iğnesi oldum iğnenin 11. Günü 2.2 çıkmıştı yani negatifti 3 gün sonraki kan sonucum 20.1

Merhaba ben de daha önce 5 gebelik geçirdim kürtaj düşüklerle beraber 2 çocuğum var şuan hiç birinde olmadı ama bunda oldu bende bu ayda olmadı derken daha önce olmadığı için bilmiyodum

Merhâba canım bizim için umut oluyor senin yaşadıkların tam bitti derken yeniden umudum yeşeriyor inşallah bebeğini sağsalim kucağına alırsın sağlıklı ömürlü olur

Ben hamişim biliyorum ama ıspatlayamıyorum
Tüm belirtiler var teste negatif arkadaş hissediyorum da kafayı yicem

kizlar neolur yardimci olurmsnz carsamba kanda degerm 85 cikti bugun iisse 125 cikti normalde en az 250 olmasi lazmdi sorun var
Daha önce hamilelik yaşamadığımdan bu konuyla ilgili çok bilgim yok sadece uzmanlardan duyduğum ve okuduğum kadarıyla 48 saatte iki katına çıkması gerekiyormuş bence panik yapma hemen artışı takip et umarım güzel artar

evet bende ole biliyorum ama artis yerinde degil uzuldum sizlere sormak istedm

Merhâba canım bizim için umut oluyor senin yaşadıkların tam bitti derken yeniden umudum yeşeriyor inşallah bebeğini sağsalim kucağına alırsın sağlıklı ömürlü olur
Amin inşallah canım umut hep var olsun Allah'tan dileyin olmadığı zaman karamsar olmayın zamanı vardır hayırlısını dileyin hep

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…