Gebeliğe Hazırlık Bat 20 25 Kasım olanlar haydi beraber bekleyelim ☺️

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Benimde arada kasık ağrım oluyor. Normalde göğüs ağrım olurdu battan 10 gün önce şuanlık o yok.. birde kasık kısmında karnım şiş. İnsan hem korkuyor hem heyecanlanıyor ilginç bir duygu : ) bu arada ikinci ay denememiz.. inşallah hepimiz hamile kalırız kızlar ..

İnşallah bu post uğur getirir hepimize çok heyecanlı bir bekleyiş ben de 2 aydır deniyorum hayırlısıyla gelsin bebisler

Merhaba
Benimde ilk ay denemem 5 aydır korunmuyoruz ama bu ay ilk kez özellikle denedik önceki aylarda kalkıp yıkıyordum.Benimde bat 22 Kasım şuan kasık ve bel ağrısı var usuttum mu acaba diyorum ama inşallah belirtidir.

Hoşgeldin canım inşallah bebiş gelmiştir annesine bendede bel ve kasık ağrısı bugün başlayan mide ağrısı ve bulanmasi var ben üşüttüm ama her hamileliğimin öncesinde şiddetli grip geçiririm inşallah bu seferde öyledir hasta olduğuma üzülmüyorum ne gariptir.Ekliyorum listemize hemen

Hic ümidini kesme Kasım ayı postunda okudum az önce bir arkadasinda lekelenme olmuş sonuçta hamileymiş o da elendim bu ay diyordu kırmızılar gelene kadar ümit var
Yok canım ya iki tane gebelik geçirdim bi tane oğlum var 5 yaşına girecek geçen sene de bi bebeğimi 3 aylıkken aldırmak zorunda kaldım anensefali teşhisi koymuşlardı. Ikisinde de böyle kanama olmamıştı. Kanama olunca hep umutlanıyorum yerlesmedir belki diye ama ne zaman böyle olsa adet oldum maalesef.

Hakkımızda hayırlısı canım inşallah bu sefer farklıdır

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…