babys07'nin başarı öyküsü...

cok güzel yani yürüyor hayatım buda senin icin bol bol hareket demek canım o zaman evde spor yapma imkanın varsa netten cd indir ve cardıo yap haftanın 3-4 günü yapsan yeter canım

çok fazla başını şişiriyorum kusura bakma canım ama evde tek başına hareket yapmak benim kas yoğunluğumu artırır mı? benim 3 kilo yağ ve 7 kilo kas yakmam lazım ama nasıl olacak ki ? mafoldumben

canim sen bu sekilde spor yaparsam nasil beslenmemi önerirsin neler yemeliyim ?canim aksam yemeginden önce spor yapiyorum nasil yapayim bilemedim yemekten öncemi yoksa sonrami spora baslayayim?

bu sorunu ben yanıtlayayım canım spordan sonra yenen yemek direk şap diye yağ olarak yapışıyor yemekten 30 dk ya da 1 saat sonra yapmak lazım sporu. kaydirigubbakcemile2

bu sorunu ben yanıtlayayım canım spordan sonra yenen yemek direk şap diye yağ olarak yapışıyor yemekten 30 dk ya da 1 saat sonra yapmak lazım sporu. kaydirigubbakcemile2

tesekkür ederim canima.s. ama ben konu sahibinden de cevap bekliyorum

benim cevabımı yeterli bulmadın o zaman fisfisfis
bunu bana diyetisyenim söylemişti.
sporda tüm glikoz hücrelerindeki şeker boşalıyormuş ve sonrasında yemek yemek büyük hataymış. fazlasıyla doluyormuş depolar
herkes yemekten sonra hadi bi kordon boyu yürüyüş yapalım demez mi :sm_confused:

çok fazla başını şişiriyorum kusura bakma canım ama evde tek başına hareket yapmak benim kas yoğunluğumu artırır mı? benim 3 kilo yağ ve 7 kilo kas yakmam lazım ama nasıl olacak ki ? mafoldumben

sorun degil hayatım evet canım kas yogunlugunu arttırır bunu agırlık calısmalarıyla desteklersen cok iyi sonuclar alırsın benim gibi kas yakmak diye birsey yoktur canım kas gelisir bu da daha fazla yag yakmak demektir

canım eger öncesinde hafif seyler yedigysen mesela meyve yogurt vs gibi o zaman yarım saat 45 dakika sonra yapabilirsin ama ögünü tam yediysen 2 saatten önce yapma bu seni rahatsız eder

canim sakin beni yanlis anlama, seni kirmak istemedim...
sadece konu sahibinden de cevap almak istedim cünkü nasil beslenmeliyim diyede
sormustum o yüzden :teselli:

canım eger öncesinde hafif seyler yedigysen mesela meyve yogurt vs gibi o zaman yarım saat 45 dakika sonra yapabilirsin ama ögünü tam yediysen 2 saatten önce yapma bu seni rahatsız eder

sagol canim peki nasil beslenmemi önerirsin ? neler yemeliyim ? neleri yememeliyim ?

sagol canim peki nasil beslenmemi önerirsin ? neler yemeliyim ? neleri yememeliyim ?

hayatım karbonhidrata cok yönelme hatta günün ilk saatlerinde ve öglen gibi almaya gayret et aksamları sebze protein agırlıklı beslen tavuk hindi vs gibi süt ürünlerini mutlaka kullan canım özellikle yogurt yag yakımına yardımcı oluyor arastırmalarla kanıtlanmıs bu gece cok acıkırsan hafif seyler ye bir meyve yanında süt veya yogurt gibi genelde protein alımını yükset tut metobolizmayı hızlandırdıgı icin ama abartıya kacma cünkü fazlası yag olarak depo edilir canım günlük 3 lt suyu mutlaka ic hayatım yani 12-14 bardak salata ye bol bol ton balıklı peynirli gibi nisasta ürünleri cok kullanma ya da kullanxcaksan günün erken saatlerinde kullan canım 2-3 güne bir eger bütün besin ögelerini tamamladıysan sütlü tatlı yyebilrisin veya bir parca cikolata gibi neleri yememeliyim sorusuna gelince herkesin cok yakından bildigi seyler :) tatlı hamur isleri vs

cok tesekkür ederim canım haftasonu haric diger günler dikkat ediyorum hayatım sadece pazarları kacamak yapıyorum o da tabii ki tatlı:)

pazar günü dışarıya çıkıldıgından bende ne zaman rejime baslasam pazar gunu son buluyor birde sevgili ile olunca o bişeyler yemek istiyor sen yemeyince komik oluyor boyle arada bir durum oluyor. benimkinin de iştahi cok acık malesef kendi yiyor bana da yediriyor son yılda super olan 51 kilomdan onunda katkıları ve kendimde hiiiç dikkat etmeyerek 57'ye cıktım şimdi de veremiyorum

haftada bir gun kacamak yaparak bu derecede kilo verebilmen mukemmel.ama sporun etkisi cok fazla kesinlikle sporsuz zayıflanmıyor zayıflansa da vucut sıkılasmısoyr vesaire vesaire .şu an calısma ve yogun hayat tempomdan yapamıorum eskisi gibi spor ama bir şekilde artık son yılda aldıgım kilolardan kurtulmak için baslamam gerek...

seni tekrardan tebrik ediyorum canım...hepimize cok iyi bir ornek oldun hem abuk subuk diyelterden kacınarak saglıklı beslenme programın hem de spordan faydalanmanla...

canım bende pazar günleri kendimi bırakıyorum diger günler dikkat ediyorum benimkide cok abur cubur yer bende katılıyorum ona pazar günleri ama pzt si tekrar dikkat etmeye baslıyorum sende böyle yapabilirsin üstelik ben bazen tatlı yiyorum canım 2-3 güne bir öyle cok sıkı tutmuyorum mesela bu son 3 gündür hep abur cubur yiyorum:) tabii bunları cok fazla uzun bir süre tutmuyorum sadece neyi nasıl yiyecegini ögrenirsen isin daha kolay oluyor evet canım spor cok önemli sporsuzda zayıflayabilirsin ama hem uzun bir süre gerekiyor hemde sarkıyorsun sporsuz asla olmaz benim icin bencede hayatım günde 10 dk yapsan bile faydası var baslangıc olarak en azından haftanın 3 günü yarım saat yapmaya calıs
cok tesekkür ederim canım tebriklerin icin ne mutlu bana faydam olabiliyorsa :)

cok tesekkür ederim hayatım cok zor oldu ama kurtuldum artık:) saglıklı beslenmyei ögrenince hersey düzene oturuyor

Merhaba babys,öncelikle tebrik ederim,umarım bi daha hiç yaşamassın bu sorunu ve darısı bizim başımıza :)) öğrenmek istediğim kilo verdiğinde alt bacak üst bacak ve basenlerde incelme oldumu? çünkü benim sorunum aldığım bütün kiloların alt ve üst bacakda ve popo ve basende toplanması mide göbek gibi sorunum hiç yok.Bu konuda yardımcı olursan çok sevinicem.Sağlıkla kal.

valla arkadaşlar ekmeği azaltıkmı kilo veriliyor ve yanında 3 litre suyuda gün boyu içersek olyor ben 7 yıl önce uyguladım ve 40 günde spor aktivitem olmadan 8 kilo verdim darısı tekrar yapmama

tesekkür ederim canım umarım kimse yasamaz kilo sorunu canım:) hayatım benim vücut tipim elma sanırım seninki armut her bölgeden incelme yasadım canım cardıo ya agırlık verirsen bu sorununa yardımcı olur alt bölgesi daha cok calıstıgı icin canım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…