babys07'nin başarı öyküsü...

kilo vermen durduğun zamanlar neşer yaptın hayatım?
ben de önceden 90 dım ve kilo verince büyük olan göğüslerimde biraz sarkma oldu bu beni çok üzdü

kilo vermen durduğun zamanlar neşer yaptın hayatım?
ben de önceden 90 dım ve kilo verince büyük olan göğüslerimde biraz sarkma oldu bu beni çok üzdü

canım kilo vermem durdugunda hasta oldum:) evet saka degil birden hasta oldum soguk algınlıgı sonrasında hormonlar degistigi icin otomatikman kilo vermeye basladım bazen ara verdim diyetime eski beslenme düzenime döndüm canım vücut sasırsın diye tabii sporada ara vermek lazım canım bazende kalori alımımı degistirdim mesela 2 gün örnek veriyorum 1800 aldıysam bir gün 2300 aldım sonra yine 2 gün 1800 diye devam etti bende hic sarkma olmadı hayatım gögüslerde dahil buna gögüs ölcüm aynı ama yanlar gidince kücüldü tabii spor yaptıgım icin gögüslerim deforme olmadı canım sende yapabilirsin faydasını görürsün

öncelikle tbr ederim,ben hayati boyunca hic spor yapmamis ve sigara icen biri olarak su cardio olayini denedim 3 dakika dayanamadim ne yapicaz bilmiyorum:)

öncelikle tbr ederim,ben hayati boyunca hic spor yapmamis ve sigara icen biri olarak su cardio olayini denedim 3 dakika dayanamadim ne yapicaz bilmiyorum:)

saol canım bende sigara kullanıyorum baslarda benim icinde cok zor oldu 10 dakıka yapıp bıraktıgım oldu cünkü spora 3 yıl ara vermistim ama zamanla kondüsyonun artıyor hayatım simdiyse yogun interval cardio yapıyorum diger cardio lar cok hafif geliyor biraz sabırla bunu da asarsın:)

saol canım bende sigara kullanıyorum baslarda benim icinde cok zor oldu 10 dakıka yapıp bıraktıgım oldu cünkü spora 3 yıl ara vermistim ama zamanla kondüsyonun artıyor hayatım simdiyse yogun interval cardio yapıyorum diger cardio lar cok hafif geliyor biraz sabırla bunu da asarsın:)

merhaba canim öncelikle seni tebrik ederim...bir sorum olucakti sana cevaplayabilirsen sevinirim,INTERVAL CARDIO nedir? bende spor yapiyorumda o maksatla sormustum cevabin icin simdiden tskler,,,ha birde senin spor konusunda bilgin baya genis anladigim kadariyla en cok kilo verdiren ve kas yaptiran spor hangisidir ? ben haftada 3 gün spor salonuna gidiyorum 40 dk tempolu yürüyüs bandinda yürüyorum ve 25 dk. falan agirlik egzersizleri yapiyorum sence nasil iyimidir yada azmidir haftada 3 gün falan? Canim cok soru sordum sanirim ama cevap verebilirsen cok sevinirim simdiden tskler.....a.s.

INTERVAL CARDIO youtoube de baktimda cok agir geldi bana ama sanirim terletebilen bir sporuda yapmak yeterli

merhaba canim öncelikle seni tebrik ederim...bir sorum olucakti sana cevaplayabilirsen sevinirim,INTERVAL CARDIO nedir? bende spor yapiyorumda o maksatla sormustum cevabin icin simdiden tskler,,,ha birde senin spor konusunda bilgin baya genis anladigim kadariyla en cok kilo verdiren ve kas yaptiran spor hangisidir ? ben haftada 3 gün spor salonuna gidiyorum 40 dk tempolu yürüyüs bandinda yürüyorum ve 25 dk. falan agirlik egzersizleri yapiyorum sence nasil iyimidir yada azmidir haftada 3 gün falan? Canim cok soru sordum sanirim ama cevap verebilirsen cok sevinirim simdiden tskler.....a.s.

selam hayatım cok tesekkür ederim tabii ki cevaplarım canım interval cardıo bir cıkıs bir inis oluyor yani önce hafifle baslıyorsun diyelim 1 dakika sonra 1 dakıka icinde hızlanabildigin kadar hızlanıyorsun depar atıyorsun sonra tekrar yavaslıyorsun bu sekilde vücut buna alısmıyor 20-25 dakika sürüyor en güzel yönü diger normal cardiolar gibi degil metobolizman uzun bir süre hızlı oluyorsöyle bir örnek daha vereyim canım diyelim normal bir aerobik yapıyorsun orta tempoda 2 dakika olsun sonra tekrar 1 dakika cok hızlı bir sekilde hareket ediyorsun yerinde jog yapmak veya ip atlamak gibi dakikalrı kendine göre ayarlayabilirsin herkesin kondüsyonu cok farklı cünkü haftada 2-3 gün yapmak yeterli eger kilo sorunun varsa fazla mutlaka dene derim arastırmalara göre normal cardılardan 9 kat daha fazla yag yakıyor düsün artık:) evet hayatım cocuklugumdan beri sporun icindeyim ben arastıra arastıra bayagı bir genisledi bilgim:) hayatım kosu bandında da int cardıo yapabilirsin ordan hocalara sölersen yardımcı olurlar sana haftanın 3 günü agırlık calsımak ideal canım haftanın en az 2 günüde mutlaka dinlen unutmaki kaslar calısınca degil dinlenince yenilenir en cok yag yakan sporlar int cardıo ve agırlık calsımaktır hayatım spor 1 saat yeterlidir canım ama ne kadar yogun yaptıgına baglı bu agırlık calsıması icin 30-40 dk yeterlidir bana programını yazarsan sana daha ayrıntılı yardımcı olurum canım her zaman sorabilrisin sorun yok canım :)

INTERVAL CARDIO youtoube de baktimda cok agir geldi bana ama sanirim terletebilen bir sporuda yapmak yeterli

evet canım int cardıo gercekten cok agır bunun icin iyi bir kondüsyonun olması lazım bu da zamanla olur zaten ne kadar cok kalp atısı hızlı o kadar cok yag yakımı demektir int cardıonun en güzel tarafı normal cardıodan cok daha fazla yag yakması ve gün boyunca metobolizmanı aktif tutması

kızlar ben araştırırken tracy anderson-dance cardio cd'sini buldum. ben herşeyden çok çabuk sıkılan bi tip olduğum için dansederek cardio yaparsam eğlenceli olacağını düşündüm. siz de bi gözatın derimm yerimseniben

kızlar ben araştırırken tracy anderson-dance cardio cd'sini buldum. ben herşeyden çok çabuk sıkılan bi tip olduğum için dansederek cardio yaparsam eğlenceli olacağını düşündüm. siz de bi gözatın derimm yerimseniben
dance cd leri cok var ama yag yakımına cok etkili degil canım

selam arkadaslar cocuklugumdan beri hep bir sisko oldum zayfılık nedir neler hissedilir hic bilmedim aslında kücüklügümden beri hep sporun icindeydim ama sporu hic zayıflamak icin yapmadım 5 yasında yüzmeye ve atletizme basladım 6 yıl devam etti bu sonrasında da hep sporun icinde oldum yasıtlarım inceceikken ben hep sismandın hicte zayıflamayı düsünmedim ailem arkadaslarım cok derlerdi az ye zayıfla diye ama alınmazdım bile hatta o kadarki kendi kendimle dalga gecerdim birde :) birden zayıflamak istedigimi anladım en büyük sebepse vücudumu merak etmek oldu acaba zayıf olsam nasıl bir fizigim olurdu diye bu sekilde karar verdim ve basladım cok kötü bir yeme düzenim vardı günde 10-15 lt cola icerdim tabii yanında yedigim cikolataların pastaların haddi hesabı yoktu yemek layım hic olmadı sadece kahvaltı yapardım sonrasında da fast food ve abur cuburlar internette arastırma yapa yapa kendime saglıklı beslenme seklini oturttum ayda 4-5 kilo vermeliydim fazlası degil 6-7 ögün yaptım sebze meyve süt ürünleri hepsini koydum beslenmeme günde 3-3.5 lt su icmeye basladım colayı bıraktıktan sonra ve bu sefer sporu saglık icin yapmaya basladım sonunda istedigime kavustum
kızlar yeterki isteyin mutlaka basarırsınız üstelik birde troit hastası cıktım yine de yılmadan devam ediyorum ben basardıysam herkez basarır evet gercekten cok zor kilo verme ama verdikce öyle bir güven geliyorki anlatamam bunu 38 beden giyiyorum artık kıyafet alırken bu olurmu demiyorum artık giyemedigim ne varsa giyiyorum lütfen azimli olun ve basarın
önceki ve sonraki halimin resminide koymak istiyorum öyle bir degisim yasadımki mutlaka paylasmak istiyorum sizinle ama nasıl koyulur bilmiyorum

96746929.jpg

http://img211.imageshack.us/i/rbyunmop.jpg/

ilk resimde 85-80 civarıyım daha kilolu halim var ama resimler cd de ve dwd writerim bozuldugu icin pc ye aktaramıyorum son resimde 58 kiloyum

süpersin maşallah:nazar:diyelimopuyorumnanaktan

X