babys07'nin başarı öyküsü...

tebrik ederim. yeni halin çok güzel olmuş. afet olmuşsun:)
dilerim herkes senin gibi irade sahibi olur ve senin gibi kilolarından kurtulabilir. başta kızkardeşim:)))

hayatım bu insanın metobolizmasına göre degisir bu yüzden kesin bisi demek yanlıs olur mesela ben 63 kiloyken tam 3 ay gr bile veremedim ama bir baskasında bu ayda veya 2 ayda olabilir canım bunu ancak yasayarak görebilirsin

Anladim=) TEşekkür ederim cevabın içinnnn=)

ya ilk resimdede 85 durmuyorsun ki, ben 85 olsam bir fil gibi kadraja sığmazdım heralde
58lik halini çok net inceleyemesemde tebrik ederimmm

ya ilk resimdede 85 durmuyorsun ki, ben 85 olsam bir fil gibi kadraja sığmazdım heralde
58lik halini çok net inceleyemesemde tebrik ederimmm

ama o kiloladayım dagınık olmadı hic kilom heryerden alıyordum aldıgımda orantılıydı yani tebrik icin tesekkür ederim:)

canım bence kilo vermeden öncede çok güzelmiştin kilo verince muhteşem olmuşsun.bende 6 ayda 68den 51e düşmüştüm gerçekten büyük azim gerektiriyor bide insanın psikolojisi müthiş değişiyor

canım bence kilo vermeden öncede çok güzelmiştin kilo verince muhteşem olmuşsun.bende 6 ayda 68den 51e düşmüştüm gerçekten büyük azim gerektiriyor bide insanın psikolojisi müthiş değişiyor

cok tesekkür ederim canım :)evet canım cok büyük bir azxim gerekıor sende azimli olanlardansın :) insanın kendine güveni geliyor o kadar güzel birseyki bir magazaya gidip 38 beden istemek muhtesem :)

Tebrik ederim canımkaydirigubbakcemile5
Müthiş bir azim. :nazar:Gerçi ilk resim de güzel. Spor yaptığın belli. Kilolar eşit dağılmış onun için. Ama sağlık için en iyisi fazla kilolardan kurtulmak.

babys TEBRIKLER canim ya seni bi tiroit hastasi olarak tebrik ediyorum canim bu hastalik benim yedi yildir hayatimi maffetti su an benim bunun yüzünden 30 kilo fazlam var nasi yapabildin bu hastalik insana verdirmiyoki kilolari (tabi benim tiroitim hic calismiyo),seninki hangisi bilmiyorum ama ne olur yardim edin kizlar kafayi yedim inannin......

bende senin ilk resmindeki gibi daginik kilolarim kimse kilomu tahmin edemiyo Allah tan,cunku bende spor yapiyorum ama kaslandikca agirlasiyorum vücudum resmen sis su topluyo bu lanet guatir yüzünden hayatim herseyim degisti alt üst oldum bi kilo bi insani bu kadar maffediyomus inannin ben dogum kilolarimi bile zorlanmadan vermistim ama simdi cikmaz bi karanlik sokakta yanliz gibiyim ne yapmaliyim babys beni sen yönlendir bu konuda ne olur canim diger arkadaslarimdanda yardim istiyorum tabiyki önce kafami düzeltmeliyim o sorunum,ben az yiyorum o yüzden metobolizmam yavaslamis ara ögünle düzenli yesem yapamiyorum agzima bisey alinca hemen yag oluyomus gibi geliyo anliycaniz sinir hastasi olup ciktim tek umudum burasi su an.............

Tebrik ederim canımkaydirigubbakcemile5
Müthiş bir azim. :nazar:Gerçi ilk resim de güzel. Spor yaptığın belli. Kilolar eşit dağılmış onun için. Ama sağlık için en iyisi fazla kilolardan kurtulmak.
tesekkür ederim hayatım:) evet canım spor hala yapıyorum hicte bırakmicam sporsuz gercekten olmuyor insanın fizigi bile degisiyor bir dahada almamak umuduyla:)

babys TEBRIKLER canim ya seni bi tiroit hastasi olarak tebrik ediyorum canim bu hastalik benim yedi yildir hayatimi maffetti su an benim bunun yüzünden 30 kilo fazlam var nasi yapabildin bu hastalik insana verdirmiyoki kilolari (tabi benim tiroitim hic calismiyo),seninki hangisi bilmiyorum ama ne olur yardim edin kizlar kafayi yedim inannin......

hayatım benim troitim yoktu ama sanırım metobolizman yavastı tabii birde yas olayı var 25 öncesi kilo vermek daha kolay ama sonrası maalesefki cok zor oluyor son birkac aydır cıktı troitim canım nodüller bulundu ilac kullanıyorum zor oluyor tabii acıktıgımda oluyor ama sabırla yememeye calsıyorum ya da kalorisi düsük gıdalar tercih ediyorum

bende senin ilk resmindeki gibi daginik kilolarim kimse kilomu tahmin edemiyo Allah tan,cunku bende spor yapiyorum ama kaslandikca agirlasiyorum vücudum resmen sis su topluyo bu lanet guatir yüzünden hayatim herseyim degisti alt üst oldum bi kilo bi insani bu kadar maffediyomus inannin ben dogum kilolarimi bile zorlanmadan vermistim ama simdi cikmaz bi karanlik sokakta yanliz gibiyim ne yapmaliyim babys beni sen yönlendir bu konuda ne olur canim diger arkadaslarimdanda yardim istiyorum tabiyki önce kafami düzeltmeliyim o sorunum,ben az yiyorum o yüzden metobolizmam yavaslamis ara ögünle düzenli yesem yapamiyorum agzima bisey alinca hemen yag oluyomus gibi geliyo anliycaniz sinir hastasi olup ciktim tek umudum burasi su an.............

sende benim gibi elma tipisin o zaman canım elma tipi genelde esit dagılıyor kilo olarak spor yapman cok güzel canım bol bol su ic ödem atmak icin canım yediklerine dikkat etmeye calıs ben öoyle yapıyorum cok acıktıgında salata ye yogurt ye kalorisi düsük gıdalar tercih etmeye calıs tatlı istediginde yogurtun icine bal koy meyve dogra daha bircok secenek yaratabilrisin canım az ama sık ye bu cok önemli günde ne kadar kalori alman gerektigini hesapla metobolizma hızını ögren mutlaka 250-300 kalori eksiltsen yeter spor da yapıyorsun zaten faydası olacaktır metobolizmanı hızlandırmaya bak protein agırlıklı beslen karbonhidratları günün ilk ögünlerinde almaya calıs canım

X