babys07'nin başarı öyküsü...

canim öncelikle cevabin icin tsk ederim.Peki söyle bisey yapsam mesala ben 40 dk tempolu yürüyorum ya kosu bandinda,5dk kossam 5 dk yürüsem sence nasil uygunmudur ? Böyle daha fazla yag yakarmi vücudum ? simdiden tsk ederim....a.s.

benim programim söyle;

haftada 3 gün spor salonuna gidiyorum.
Ilk olarak vücudu isitmak icin 20 dk kosu bandinda yokus moduna ayarlayip yürüyorum nabiz 135-130 arasi oluyor genellikle,sonra agirlik egzersizleri yapiyorum 25-30 dk arasi ve son olarak yine tempolu yürüyüsle yine ayni basta yaptigim gibi bitiriyorum sporumu....
canim ne kadar aciklayici oldum bilemiyorum ama durum budur !şutarafagitti

Nilüfercim canım sana MAŞALLAAH diyorum helal olsun sana tebrikleer.... Ben varya 48 kiloydum kilo alabilmek için yapmadığım yöntem kalmadı sonra marifetmiş gibi kilo aldım şuan 59 kiloyum yaşım 28 boyum 1.65 bacaklarım ince belim kalınlaştı kocaman bir mide ve göbek vaar yazın da düğünüm var kilo vermek için de çok yöntemler denedim ama hemen yılıyorum diyetisyene gittim troit bezlerim yavaş çalışıyormuş,metabolizmam yavaş çalışıyormuş,nodüler guatrım varmış plates yaptım 3 ay rejimde yaptım ama kilo alıyorum ya da çok veremiyorum ben nasıl yapmalıyıım(((

ne demek canım herzaman:) evet hayatım iste bu bir hızlı bir yavas canım ama bunu 40 dk yapma sakın cok fazla gelir 30 dk yapabilirsin hayatım simdilik 5 dk la basla sonra dakikaları degisitirirsin yalnız canım hızlı kos canım baslangıcta sakın ısınmayı esnemeyi unutma bittiminde de mutlaka esneme yap canım evet bu sekilde yag yakımını hızlandırırsın canım boyun kilon kac?

hayatım agırlık calsımaları icin ısınma 10-15 dk yeterlidir nabız aralıgın yasına vs baglı canım senin nabız aralıgın buysa tamamdır kondüsyonun yeterliyse eger son kısımda bir yokus bşir bormal yapabilirsin daha verimli olur senin icin cıkıslar inisler gibi

canım bu arada nilüfer kim ?:)tsk ederim canım vücut tipin elmamı hayatım? bende de troit var canım ama ben yılmadım hic biraz zor oluyor evet ama buna en güzel örnek benim bence hemen basla cok sıkı yapma zamana yay bak nasılda kilo verceksin canım öncelikle plates degil cardıo calısman lazım canım yag yakımı icin haftanın 3-4 günü cardıo yap sabahları ac karnına en azından bu sekilde metobolizmanın hızlanmasını saglarsın canım birazda yediklerine dikkat ettinmi tamamdır:)

babys07 ben de hep zayıftım şimdi doğum sonrası kiloyu 2 yıl olmasına rağmen veremedim 61,5 kiloyum ve 50 kilo olmak istiyorum çocuk olduğu için yürüyemiyorum. çalışıyorum ama arabayla gidip geliyorum. diyetisyene gittim bir kere bana kas yoğunluğumun daha fazla olduğunu söyledi. ne yapmam lazım lütfen bana da yardım et. nollur.

canım benim dogumdan sonra zor oluyor derler ama zoru basarmak elimizde diye düsünüyorum canım zayıflamak icin olmazsa olmazlardan hareket etmek bunu yapman lazım cocugun ne kadar büğyük yani kac yasında veya aylıkmı canım eger yürüyorsa onu pesinden kos bol bol bu da hareket etmektir yediklerinede biraz dikkat edersen olur canım is yerin yakınsa yürü arabayaı kullanma merdiven kullan kumanda kullanma bu tip ufak tefek hareketler ise yarayacaktır az cok canım

cevap verdigin icin tskler canim cok incesin...canim kosu bandinda 20 dk baslangicta 20 dk bitiminde tempolu yürüyordum bundan sonra 5 dk kosoup 5dk yürüyürm artikkaydirigubbakcemile5 boyum 1.64 kilom 60 canim ben 50 kilo olmak istiyorum...sence bu sekilde haftada 5 gün spor yapsam ve yediklerimede dikkat etsem ne kadar zamanda basarili olurum...birde bir ay haftada 5 gün spor salonuna gitmistim bir ay bitiminde tartildim ayni cikti kilom bu normal mi neden basküle yansimiyor hic ? cok soru soruyorum demi bilmiyorumkismile ( burada yasim 28 canim )

rica ederim hayatım evet canım 5 dk yürü 5 dk da kos cok daha fazla verim alırsın hayatım hatta daha sonraları yürüme yerine agırlık calıs canım aralarda 2 antrenmanı birden yapmıs olursun kas kaybında olmaz bu sekilde saglıklı bir beslenme düzenine girersen canım ayda 5 kilo rahat veririsin 10 kilo cok bir kilo degil canım hic kafana takma ilk ay zatne cok hızlı veririsin canım sonrası zor iste ama kilon cok olmadıgı icin aylarca ugrasmak zorunda kalmassın canım haftanın 4-5 günü spor icin ideal zamanlar canım cardıonu 30 dk yapman yeterli 1 ay spor icin cok kısa bir süre bu sırada yediklerine dikkat ettinmi? etmediysen kilon aynı cıkar canım hic sorun degil hayatım istedigini sorabilirsin yardımcı olabilirsem ne mutlu bana :)

kızım 2 yaşında canım,
onun peşinden koşuyorum zaten ama zayıflamama yetmiyor maalesef.
işe yürüyerek gelmeye kalksam 3 gün gece gündüz yürüsem gelemem. arabayla 1 saat 45 dakika sürüyor dur duraksız.
işim de masa başında. yani benim kas eritebilmem için yapabileceğim tek şey yürümek mi?

canim inan bunu yürekten söylüyorum cok iyi birisin allah gönlüne göre versin sorularimi sabirla cevapliyorsun tsk etmeden gecemiyorum...canim sen bu sekilde spor yaparsam nasil beslenmemi önerirsin neler yemeliyim ?canim aksam yemeginden önce spor yapiyorum nasil yapayim bilemedim yemekten öncemi yoksa sonrami spora baslayayim?

Son düzenleme:

cok güzel yani yürüyor hayatım buda senin icin bol bol hareket demek canım o zaman evde spor yapma imkanın varsa netten cd indir ve cardıo yap haftanın 3-4 günü yapsan yeter canım

amin canım benim cok saol herkesin yüregine göre versin allah her zaman cevaplarım canım hic sorun degil bende bu yollardan gectim ne demek oldugunu cok iyi bilirim:) canım öncelikle günlük alman gereken kaloriyi hesaplaman lazım buna görede 500 kaloriindirip ona göre bir beslenme düzenini isini görür hayatım nette bunun icin formüller var ona bakıp hesaplama yap canım sonra yazarsın buraya cardıoyu hep sabahları yap bence ac karnına daha cok yag yakacagın icin agırlık calısacagın zamanı aksam ögleden sonra falan yapabilirsin

Son düzenleme:
canim sen bu sekilde spor yaparsam nasil beslenmemi önerirsin neler yemeliyim ?canim aksam yemeginden önce spor yapiyorum nasil yapayim bilemedim yemekten öncemi yoksa sonrami spora baslayayim?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…